• Wojciech Parysek

  I na tym polega straszny paradoks! Trener, który osiąga sukcesy dostawał 70.000 EUR a trener Brzęczek w klubie Wisła Płock dostawał 84.000 EUR, nie wspominając, że Nawałka za trenowanie piłkarskiej reprezentacji kasował 270.000 EUR + bonusy. Gdzie tu logika? Całe szczęście, że trenerzy siatkarscy i sami siatkarze to przede wszystkim profesjonaliści i sportowcy z ambicjami. I dlatego w tej dyscyplinie mamy sukcesy.

 • Wojciech Parysek

  Dobrze, ze w Kuwejcie nie ma PiS i Kaczyńskiego jako emira. Zarządził by obowiązkowe obchody rocznicy Smoleńskiej, wybory itp i koronawirus by szalał jak w Iranie

 • Wojciech Parysek

  Wyciągnijmy wnioski z pandemii. Czas aby przewartościować wszystko w naszym życiu. Przeczytałem w internecie bardzo mądry wpis naukowca z Hiszpanii. "Piłkarz czasami zarabia nawet 1.000.000,00 EUR miesięcznie
  a naukowiec w instytucie badawczym 1.800,00 EUR. No to teraz niech Wam szczepionkę wymyśli Messi lub Ronaldo!!!"

 • Wojciech Parysek

  Mam nadzieję, ze nasi piłkarze mają honor i z deklarowanej nagrody za awans do Finałów Mistrzostw Europy 2020 w kwocie ponad 13 mln przekażą 50% tej kwoty na naszych siatkarzy a drugie 50% na leczenie osób, które obserwując grę piłkarzy dostały zawałów, udarów lub innych chorób.

 • Wojciech Parysek

  Zgadzam się z Mirosławem Klose! Lewandowski ode mnie też jest 10 razy lepszy a może i więcej razy!!!

 • Wojciech Parysek

  Leon jest rewelacyjny ale siatkówka to gra zespołowa i ktoś musi mu wystawić DOBRĄ piłkę. Wysoko, dokładnie ani za bardzo do przodu ani tym bardziej za plecy a on wtedy robi cuda. Ale bez dogrania cudów nie będzie. To jest dokładnie tak samo jak z Lewandowskim. Jest katem pola karnego ale w Bayernie mu wystawiają no to strzela a w reprezentacji nie ma kto wystawić no to nie strzela.

 • Wojciech Parysek

  Facet, który potrafi nakłonić kilkanaście kobiet aby wystąpiły w takich samych strojach już zasługuje na szacunek! Dajcie trenerowi spokój! Nie patrzcie na żeńską reprezentację z perspektywy osiągnięć naszych siatkarzy. Żeńskie reprezentacje młodzieżowe nie osiągają sukcesów takich jak nasi młodzi siatkarze. Zatem co bez dobrego szkolenia młodzieży ma zdziałać trener kobiecej reprezentacji seniorów.

 • Wojciech Parysek

  Zawodnicy wiedzieli i zapewne zostali odpowiednio przygotowani przez trenera do meczu. PZPS kupił trenerowi bilet lotniczy na powrót więc o co tu chodzi. Jak zawsze dziennikarze wietrzą sensacji, których nie ma i jeszcze podpuszczają pana prezesa by interweniował w sprawie problemu, którego nie ma. Każdy wie, że najważniejszy jest turniej kwalifikacyjny na Igrzyska Olimpijskie.

 • Wojciech Parysek

  Jeden jest język ogólnoświatowy więc jeśli informacja ma dotrzeć do wszystkich fanów piłki nożnej to musi być napisana po angielsku. Obaj grają w Niemczech ale wpis zrobiono po angielsku i w Niemczech chyba nikt się o to nie czepia. Jeżeli moi kochani rodacy mają problem to czas zacząć uczyć się języków. I tyle!!!

 • Wojciech Parysek

  Piłkarze zagrali jak potrafili. Nie gryźli trawy jak Marokańczycy, Irańczycy ale Mundial pojechali za związkowe a nie państwowe pieniądze i jeszcze zarobili dla PZPN 8 mln USD (za udział). Rząd PiS i wielka Pani Posłanka Pawłowicz tak nie potrafią. Ale co do słów, że "jeżeli ma się honor to należy Polaków przeprosić i oddać kasę" zgadzam się z Panią Pawłowicz. Mam dosyć CAŁEJ KASTY POLITYKÓW w tym p. Pawłowicz. MIEJCIE WRESZCIE HONOR, PRZEPROŚCIE, ODDAJCIE KASĘ I ODEJDŹCIE W NIEBYT.