Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do Robert Kubica niemal wykonał manewr weekendu. "Cienka linia między triumfem a katastrofą w F1"

  "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
  Gdyby się nie przewrócił była by rzecz wielka"

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do Polska amp - Izrael amp

  Będą oskarżenia o antysemityzm ...

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Podajcie redaktorowi jakiś żel nawilżający, żeby się nie zatarł.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Nic. Pan Stroll ma lepszych kandydatów. Jest na to rozwiązanie dla Pana Kuczery.
  1. Proszę kupić sobie team F1 jak Pan wygra w lotto amerykańskie, okradnie bank lub namówi Daniela O. - o ile ktoś Panu sprzeda.
  2. Jak Pan już kupi team F1 proszę zatrudnić Roberta Kubicę.
  3. Będzie Pan miał polskiego kierowcę w F1 dalej i będzie mógł Pan pisać dalej te farmazony i opowieści fantasty.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Panie Kuczera czyś Pan ocipiał " Jeśli nie, bez wątpienia wzrosną szanse Roberta Kubicy na kolejny powrót do F1 " .

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  No to Kuczera wytężaj umysł i przygotowuj Kubicy nowe role, nowe zadania i prezentuj ogromne szanse, które się otwierają przed Kubicą po wiekopomnej decyzji Alfy.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do Dobra wiadomość dla zespołu, zła dla Roberta Kubicy. Co oznacza pozostanie Alfy Romeo w F1?

  @Alfer 2015: Dlaczego ? Kupi se bilet, wsiądzie rower i będzie się ścigał :) Może się też ścigać do kasy w bufecie albo z parkingu do szlabanu i z powrotem. Jest tyle możliwości :DD

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  "Szanse na powrót krakowianina do regularnego ścigania zmalały, bo zespół z Hinwil nie będzie musiał szukać na rynku kierowców płacących za starty." ... " szukać na rynku kierowców płacących za starty."... TO JAK KOBIETA PŁACĄCA ZA SEKS !!!... TO JEST WARTOŚĆ TEGO DZIURAWEGO BALONA...

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1. "Robert Kubica outsiderem". Pierwszy kierowca po słowie z Alfą Romeo

  Czy Grzegorz Lato (ur. 1950) ma szanse na powołanie do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze ? Źródła zbliżone do PZPN określają go jako "outsidera", ale nie można na tym etapie całkowicie przekreślać jego szans. Z nie potwierdzonych informacji do których dotarł redaktor Kuczera wynika, że przy mocnym zaangażowaniu sponsorskim Orlenu prawdopodobny jest scenariusz powołania p. Grzegorza jako rezerwowego napastnika naszej reprezentacji z zagwarantowanym występem w co najmniej jednym treningu przedmeczowym, gdzie pełnił by niezwykle ważną rolę testera butów Roberta Lewandowskiego. Selekcjoner naszej reprezentacji jest według naszych redakcyjnych źródeł jak najlepszego zdania o umiejętnościach i doświadczeniu Grzegorza Laty i jego zdanie na temat obuwia Roberta Lewandowskiego będzie podstawą budowania strategi zespołu w latach 2022-2028. Nie musimy dodawać, że szansa ponownego zobaczenia naszego brązowego medalisty z MŚ 1978 i 1982 ponownie w koszulce z orłem na piersi, wzbudza zrozumiany entuzjazm wśród kibiców.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Uszatku, zatem czas się pochlastać czerstwym pieczywem. Pewnie już ,,komponujesz" kolejne wypociny na ten temat? Powodzenia i kubełek zimnej wody na łeb, bo upał niemiłosierny.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: Największy transfer w historii Ekstraklasy! To jest prawdziwa bomba

  To chyba wystarczy za komentarz o poziomie polskiej ligi ...

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1. Największe rozczarowanie sezonu. Kierowca jest cieniem samego siebie

  Myślałem, że to o Kubicy, a potem przypomniałem sobie, że On nie jest kierowcą F1.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do Jaka przyszłość czeka Roberta Kubicę? Zaskakujące słowa o polskim kierowcy

  To ten serial dla kucharek jeszcze trwa ?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Lecę po popcorn. Jako że jestem białym, heteroseksualnym mężczyzną, z dobrą pracą (bo doskonalę umiejętności od 20 lat i ciężko pracuję) oraz katolikiem i Polakiem i tak wyjdzie, że to moja, uprzywilejowana wina, zastanawiam się tylko jaka będzie droga do tej jedynej słusznej prawdy.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1. GP Australii. Alfa Romeo przygotowała pracowników na koronawirusa. Miley Cyrus odwołała koncert

  "Alfa Romeo zadbała o zdrowie swoich pracowników i każdy z nich otrzymał przed wylotem specjalny pakiet - w tym maskę i środek dezynfekujący." - a potem wsadzili ich do samolotu razem z 200 innymi osobami na 20h :D a jak ten środek mieli w butelkach to ochrona im zabrała na odprawie :)

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM. Jan Kisiel śladami Roberta Kubicy. Polak wystąpi w DTM Trophy

  No to jest szansa, że po przejściu na emeryturę naszego wychwalanego pod niebiosa przez wszystkich a angażowanego przez nikogo Roberta, Orlen będzie miał kierowcę na jego miejsce i nie będzie musiał likwidować zespołu :) Choć 26 lat to jednak trochę sporo jak na młody talent :) ale to akurat polska specjalność. Jak Lewandowski miał 26 czy 27 lat to pisali o nim jako o młodym perspektywicznym piłkarzu.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Przecież to Kuczera każdego dnia że Kubica pojedzie w Hass albo Racing Point. Tylko się zdecydować nie mógł.... A teraz tu pisze ze polscy kibice Hahaha żenada.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Proponuje żeby redakcja zamieściła mapkę rozprzestrzeniania się A.Milika po klubach europejskich .

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  za 30 baniek rocznie ściskać się z Dudą obłudą i masz kasę, ma 35 lat!!! koniec kariery, a tu takie bzdety wypisują, że niby zacznie na starość ścigać się i wygrywać? to Małysza do może do skakania weźcie, też będzie wygrywał???

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1. Zachwyty nad Robertem Kubicą. "Dzień, o którym Formuła 1 nie może szybko zapomnieć"

  Ach te zachwyty ! Wszystkie maja jedna wspólną cechę: są darmowe. Jak przychodzi do wyłożenia talarów to "Mistrza" nigdy nie ma na liście :)

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Halo, SF! Dlaczego usuwacie komentarze na temat, bez bluzgów i udowadniające propagandę siejącą dezinformację, a seks anonse czy spam filmów z yt sobie wisi bez problemu? Mianowicie zysk wirtualny ma się nijak do realnego, a tego nie było. Nie było także sukcesu sportowego, więc pieniądze wyrzucone w błoto, a w kolejce następne miliony do marnowania. Po drugie mogę udowodnić, że reklama jakiejś gierki internetowej wyświetlana codziennie na SF też teoretycznie wytwarza miliony zł (z racji wyświetleń, a jeden użytkownik robi to kilka-kilkanaście razy na dzień), ale 99,999% ludzi nawet z niej nie skorzysta. Po trzecie - reklama Orlenu ma tylko sens na rynkach, na których prowadzi działalność lub zamierza prowadzić, a tych w skali globalnej jest kilka. Co z tego, że jakiś Wietnamczyk czy gość z Republiki Zielonego Przylądka przeczyta tweet o Kubicy, skoro i tak jego styczność z marką będzie zerowa? Reasumując - może przestańcie siać propagandę, a wyliczcie REALNY przychód z tego, że wywalono 45 baniek (co najmniej) na jeżdżenie ogonów przez Kubicę. Zróbcie ankietę (ale nie sterowaną, tylko obiektywną) co do rozpoznawalności marki wśród zagranicznych kibiców i ilu z nich kupiło dzięki niej produkt. Bo na razie to wszystko bajkopisarstwo.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  kubica & obajtek -dwaj przyjaciele od publicznej kasy niczego nie ryzykują ...NICZEGO NIE RYZYKUJĄ !!! ...dostali od prezesa polską wersję Monopoly pod nazwą ORLEN ,i używają sobie na całego ! ..czy kubica włożył w to ryzyko chociaż jedno zas..ne euro ? NIE !!! ...czy obajtek daje kasę kubicy z własnej kieszeni ? NIE !!! ..a marka firmy, i dobre imię o raz mniemanie to kubica z obajtkiem mają w doopie ...byle kasa się zgadzała, a ta się zgadza jak mało komu !!! ...jeszcze tylko kurski wywali kilkanaście milionów pln na transmisje lokalnych wyścigów w niemczech ...i hulaj dusza !!! zmieniamy Polskę !!..z waszej, na naszą !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.