Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1. GP Australii. Alfa Romeo przygotowała pracowników na koronawirusa. Miley Cyrus odwołała koncert

  "Alfa Romeo zadbała o zdrowie swoich pracowników i każdy z nich otrzymał przed wylotem specjalny pakiet - w tym maskę i środek dezynfekujący." - a potem wsadzili ich do samolotu razem z 200 innymi osobami na 20h :D a jak ten środek mieli w butelkach to ochrona im zabrała na odprawie :)

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM. Jan Kisiel śladami Roberta Kubicy. Polak wystąpi w DTM Trophy

  No to jest szansa, że po przejściu na emeryturę naszego wychwalanego pod niebiosa przez wszystkich a angażowanego przez nikogo Roberta, Orlen będzie miał kierowcę na jego miejsce i nie będzie musiał likwidować zespołu :) Choć 26 lat to jednak trochę sporo jak na młody talent :) ale to akurat polska specjalność. Jak Lewandowski miał 26 czy 27 lat to pisali o nim jako o młodym perspektywicznym piłkarzu.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Przecież to Kuczera każdego dnia że Kubica pojedzie w Hass albo Racing Point. Tylko się zdecydować nie mógł.... A teraz tu pisze ze polscy kibice Hahaha żenada.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Proponuje żeby redakcja zamieściła mapkę rozprzestrzeniania się A.Milika po klubach europejskich .

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  za 30 baniek rocznie ściskać się z Dudą obłudą i masz kasę, ma 35 lat!!! koniec kariery, a tu takie bzdety wypisują, że niby zacznie na starość ścigać się i wygrywać? to Małysza do może do skakania weźcie, też będzie wygrywał???

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do F1. Zachwyty nad Robertem Kubicą. "Dzień, o którym Formuła 1 nie może szybko zapomnieć"

  Ach te zachwyty ! Wszystkie maja jedna wspólną cechę: są darmowe. Jak przychodzi do wyłożenia talarów to "Mistrza" nigdy nie ma na liście :)

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Halo, SF! Dlaczego usuwacie komentarze na temat, bez bluzgów i udowadniające propagandę siejącą dezinformację, a seks anonse czy spam filmów z yt sobie wisi bez problemu? Mianowicie zysk wirtualny ma się nijak do realnego, a tego nie było. Nie było także sukcesu sportowego, więc pieniądze wyrzucone w błoto, a w kolejce następne miliony do marnowania. Po drugie mogę udowodnić, że reklama jakiejś gierki internetowej wyświetlana codziennie na SF też teoretycznie wytwarza miliony zł (z racji wyświetleń, a jeden użytkownik robi to kilka-kilkanaście razy na dzień), ale 99,999% ludzi nawet z niej nie skorzysta. Po trzecie - reklama Orlenu ma tylko sens na rynkach, na których prowadzi działalność lub zamierza prowadzić, a tych w skali globalnej jest kilka. Co z tego, że jakiś Wietnamczyk czy gość z Republiki Zielonego Przylądka przeczyta tweet o Kubicy, skoro i tak jego styczność z marką będzie zerowa? Reasumując - może przestańcie siać propagandę, a wyliczcie REALNY przychód z tego, że wywalono 45 baniek (co najmniej) na jeżdżenie ogonów przez Kubicę. Zróbcie ankietę (ale nie sterowaną, tylko obiektywną) co do rozpoznawalności marki wśród zagranicznych kibiców i ilu z nich kupiło dzięki niej produkt. Bo na razie to wszystko bajkopisarstwo.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  kubica & obajtek -dwaj przyjaciele od publicznej kasy niczego nie ryzykują ...NICZEGO NIE RYZYKUJĄ !!! ...dostali od prezesa polską wersję Monopoly pod nazwą ORLEN ,i używają sobie na całego ! ..czy kubica włożył w to ryzyko chociaż jedno zas..ne euro ? NIE !!! ...czy obajtek daje kasę kubicy z własnej kieszeni ? NIE !!! ..a marka firmy, i dobre imię o raz mniemanie to kubica z obajtkiem mają w doopie ...byle kasa się zgadzała, a ta się zgadza jak mało komu !!! ...jeszcze tylko kurski wywali kilkanaście milionów pln na transmisje lokalnych wyścigów w niemczech ...i hulaj dusza !!! zmieniamy Polskę !!..z waszej, na naszą !!!

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Kuczera spiął pośladki i ze wzmożoną napinką zaczyna pier..lić o Kubicy , co on może osiągnąć .

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Szykuje się kolejny rok z uszołomem kuczerą.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM. Łukasz Kuczera: Robert Kubica w pułapce. Może zamknąć usta krytykom, ale nie musi (komentarz)

  Kubica po raz 1254 zamyka usta krytykom. Może zrobimy jakąś zrzutkę w necie na słownik synonimów (wyrazów bliskoznacznych - info dla fanów Roberta) dla redakcji wp bo jak jeszcze raz przeczytam, że ktoś "przerywa milczenie" albo robi coś "mistrzowsko" to pofatyguję się do waszej redakcji i pozabieram wam klawiatury. Będą mi potrzebne do pisania podań do MEN o dożywotni zakaz wykonywania zawodu dla ludzi, którzy podpisali się pod waszymi zdanymi maturami z j. polskiego.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Francuzi niech się tak nie cieszą,bo jak Kubicy nie będzie szło ( a wielce prawdopodobne,że tak będzie) to jego fanboye ich zlinczują. Zresztą Niemców też.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM: gdzie oglądać wyścigi? Stacje biją się o prawa do transmisji

  Cyt. z artykułu powyżej: "Ponadto TVP również jest firmą państwową, podobnie jak w przypadku Orlenu" - I tak na państwa oczach powstał nowy rodzaj spółki: spółka Schrödingera. Taka spółka charakteryzuje się tym, że jak sponsoruje podstarzałego byłego kierowcę F1 pod przykrywką reklamowania swojej marki na rynkach na których nie występuje (gdyby normalna spółka giełdowa np . Żabka czy Biedronka wydała 20mln euro np w Australii nie mając tam żadnego sklepu to cały zarząd wylądował by za kratkami) to jest firmą prywatną i może robić co chce a jak przychodzi do negocjacji z TVP to szybciutko staje się firmą państwową. Czary mary fiku miku.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  W tej Wielkiej Bitwie na pierwsze miejsce wysuwa się stacja KUCZERA_TV :) A tam Kubica będzie jeździł 24 h na dobę:)))) PADŁEM!

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Słyszałeś Quchera, nie będzie wygrywal w DTM. Raczej będzie to walka o przedostatnie miejsce. A już był mistrzem wg SF...

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM: Robert Kubica świadom trudnego zadania. Nie będzie od razu wygrywać, a domu nie zobaczy miesiącami

  To on nie wygrał jeszcze tego DTM ? Bo jak czytam pana redaktora to mam wrażenie, że Niemcy jak się dowiedzieli, że "zawodnik takiego kalibru" ma do nich dołączyć to najpierw popuścili w majtki z wrażenia a potem szybko dali mu puchar "na zachętę". Tak się w tej radości zapędzili, że z podniecenia zapomnieli go zakontraktować i wzięli przez pomyłkę jakiegoś smarkacza z RPA i teraz Orlen musi mu kupić cały team.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  My też się cieszymy redaktorku:) tylko zwolnij tą ekstazę, bo do ślinotoku i biegunki dołączy wytrzeszcz oczu! A w takim stanie to "ekspert" od Kubicy jest mało wiarygodny...:)))

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do Robert Kubica dla WP SportoweFakty: Przede mną najbardziej wymagający sezon w karierze. To będzie "masakra"

  "Tylko moja pasja i ambicja sprawiły, że zdecydowałem się w to wejść." - Rezerwowy pay-driver w Williamsie -> Zawsze ostatni pay-driver rajdowy w Williamsie -> rezerwowy pay-driver w Alfie -> Brak angażu w firmowym BMW w DTM pomimo sponsoringu -> Orlen sponsoruje mu cały team w DTM. Tylko pasja i ambicja. Tylko.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Redaktor Kuczera nadal w swoim wirtualnym świecie.

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do DTM: Robert Kubica w prywatnym BMW. Oto, dlaczego postawiono na takie rozwiązanie

  Dobrze, że Kubica chce poudawać kierowcę rajdowego a nie na przykład astronautę bo stawialibyśmy teraz kosmodrom pod Radomiem.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Jeżeli Kubica Robert jest tym co zareklamuje Orlen , to oznacza , iż powstaje nowa Fundacja Narodowa , i pewnie wyniki też będą podobne .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.