• Jak w GB sobie poradzono z kibolami.

  W GB sobie poradzono z kibolami. Zlikwidowano wysokie płoty, bo pod nimi byli tratowani kibice. Zlikwidowano miejsca stojące, przypisując każdego kibica do konkretnego miejsca na stadionie. Wprowadzono pełną identyfikację kibiców - dzięki kartom kibica, które obowiązują na meczach ligowych, pucharowych (…)

  Więcej

 • Świącik nie chciał licencji

  Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej przyznaje licencję warunkową Stowarzyszeniu Częstochowski Klub Motocyklowy „Włókniarz” w dniu 17 grudnia 2014r.W dniu 31 grudnia 2014r. zawarte zostało porozumienie, w którym w szczególności wskazano, że z uwagi na dostarczenie PZM pisma Częstochowskiego (…)

  Więcej

 • W oparach metanolu - co zostało z jaskini lwa.

  Pan Marian Maślanka powinien zastanowić się nad nowym tytułem do cyklu swych felietonów. "Lwim pazurem:", to tytuł nieadekwatny do obecnej sytuacji. Lew niedługo przestanie dychać, a pazury, to mu już dawno ukradli. Zamiast lać wodę i powtarzać "sensacje", które inni już dawno ogłosili, powinien zastanowić (…)

  Więcej

 • Jakim cudem to miało się udać?

  Teoretycznie można założyć, że Częstochowski Klub Motocyklowy „Włókniarz” Spółka Akcyjna i Stowarzyszenie Częstochowski Klub Motocyklowy „Włókniarz” , to dwa odrębne podmioty gospodarcze, nie mające ze sobą pod względem prawnym nic wspólnego. 1.Na jakiej podstawie Stowarzyszenie podpisało z PZMot porozumienie (…)

  Więcej

 • Włókniarz oczami Artura Sukiennika - uwagi do artykułu

  1. Od kilu miesięcy zabiegaliśmy o poznanie punktu widzenia Artura Sukiennika, szefa firmy KJG, niedawnego głównego sponsora Włókniarza. Artur S. nie jest ani szefem firmy KJG, ani nie był głównym sponsorem „Włókniarza”. Prezesem Zarządu i posiadaczem całości udziałów w KJG, i członkiem Rady Nadzorczej (…)

  Więcej

 • APEL DO REDAKCJI „SPORTOWYCH FAKTÓW”

  APEL DO REDAKCJI „SPORTOWYCH FAKTÓW” Szanowni Redaktorzy! Wierzę, że stać Was na profesjonalny, uczciwy, i obiektywny artykuł o sytuacji Częstochowskiego Klubu Motorowego „Włókniarz” S.A. Zamiast tworzyć artykuły: „Spółka Włókniarz gotowa oddać 70 procent długu” „Dariusz Śleszyński: Nie uciekamy od (…)

  Więcej