APEL DO REDAKCJI „SPORTOWYCH FAKTÓW”

autor: Alaska | 2015-03-01, 18:37 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
APEL DO REDAKCJI „SPORTOWYCH FAKTÓW”
Szanowni Redaktorzy!
Wierzę, że stać Was na profesjonalny, uczciwy, i obiektywny artykuł o sytuacji Częstochowskiego Klubu Motorowego „Włókniarz” S.A.
Zamiast tworzyć artykuły:
„Spółka Włókniarz gotowa oddać 70 procent długu”
„Dariusz Śleszyński: Nie uciekamy od odpowiedzialności”
„Prezes Włókniarza S.A. nie chce rozmawiać o spłacie zadłużenia”
„Włókniarz nie rozumie pozwu ze strony zawodników”
„Spółka Włókniarza chce odzyskać pieniądze”
„Żużlowy menedżer: Z dłużnikiem lepiej się dogadać”
Zbierzcie się razem „do kupy”, zaproście Waszego kolegę + współpracownika + eksperta = Pana Mariana Maślankę, i napiszcie jeden prawdziwy, obiektywny artykuł o historii i aktualnej sytuacji Spółki.
Pan Marian Maślanka – Honorowy Prezes Spółki + posiadacz pokaźnej ilości akcji spółki z prawem wyznaczania członka zarządu Spółki, którego człowiekiem jest Przewodniczący Rady Nadzorczej – Krzysztof S. Grochalski, jako człowiek uczciwy i honorowy (przecież gdyby było inaczej, to nie tolerowalibyście go w swoim gronie?), powie Wam obiektywnie i zgodnie z prawdą, jaka jest historia, i aktualna sytuacja w Spółce. Skorzystajcie u źródła, bez pośredników.
Przerwijcie ten chocholi taniec pełen kłamstw, niedomówień, i przeinaczeń. Niech nikt już nie wprowadza w błąd kibiców i zawodników. Macie wspaniałą okazję. Skorzystajcie z wiadomości u źródła, bez pośredników. Napiszcie jak sprawy wyglądają naprawdę.
A chyba na prawdzie Wam zależy?
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: