Alaska - lubi

 • Alaska lubi Komentarz

  On nie rozumie.
  On tylko wylewa z siebie zolc i przepisuje brednie,
  Absurdy,
  ktorych nawet nie sprawdza. Biedny zagubiony czlowiek,
  ale nie zasluguje na wspolczucie,
  bo jest w nim zbyt wiele jatrzacego zla.

 • Alaska lubi Komentarz

  Sami splagiatowali od Disney'a, to jeszcze teraz się czepiają kolejnego...

 • Alaska lubi Komentarz

  Firma Falubaz S.A. ma pretensje do klubu zuzlowego o uzywanie nazwy Falubaz. Klub zuzlowy Falubaz ma pretensje do szkółki piłkarskiej o uzywanie wizerunku Myszki Micki, której oni uzywaja... Słowem cyrk. Kto czego jest właścicielem tez jeszcze nie wiadomo. Ustalenia w toku)

 • Alaska lubi Komentarz

  Prawo do mychy ma jednak tylko Disney...

 • Alaska lubi Komentarz

  Pff haha, a wy używacie tego legalnie? Proszę pismo od Disneya.
  Uważam, że to skandal

 • Alaska lubi Komentarz

  Niedługo wyjdzie i to że wytwórnia Walta Disneya korzysta nielegalnie z wizerunki słynnej myszki;}

 • Alaska lubi Komentarz

  Po pracy zdazylem na Magazyn Zuzlowy..Tam to dopiero ,,kabaret znawcow jedynie sprawiedliwych,,,,,,Prowadzacy Waliszko mowi ze W GKM-ie nie ma juz Prezesa/klamstwo,jest do 31 lipca,,caly czas///.Ekspert Wardzala mowi ze,,,,,gdyby nie zabrano punktow Rybnikowi,to GKM-u by juz nie bylo dzisiaj w EE/klamstwo.Zachowujac punkty Rybnika GKM by byl na 7 miejscu barazowym,a Apator na 8,,,spadek do Nice/.A tak spadl ROW a Grudziadz i Torun sie przesunely o oczko wyzej.6/7 miejsce...Brak slow na tych pseudo ekspertow...No i WISIENKA na torcie .Pan DEMSKI.sedzia....Widzi zawsze odwrotnie to co kamery widza i kibice w TV....Pozdro,,::))PS.A cala Ferajna mu wtoruje,z prowadzacym Waliszko na czele,,,,jego ulubione powiedzonko..NO TO MAMY JUZ wszystko WYJASNIONE,,,,,Zalosne,,,::(((((((((

 • Alaska lubi Komentarz

  Na początku przyznałem rację Zagarowi, lecz później jak się bliżej przyjrzeć, to łokieć faktycznie mógł wystawać na pierwsze pole co dozwolone nie jest, ciekawi mnie co i czy wgl coś z tego wyniknie.

 • Alaska lubi Komentarz

  No i ch.... jeśli Toruń jest "powiązany " to mój Start Gniezno też bo to nasz sponsor "GOLD" czyli jeden z podstawowych ! K.... opublikować nagranie ba zaraz wszyscy polecimy w szambo !

 • Alaska lubi Komentarz

  Czy ten Nasiukiewicz poważnie mówi? Przecież to jest tak naciągane, że aż oczy bolą. Tak samo mógłby oskarżyć Start Gniezno, którego też sponsoruje słynny już "sponsor Gomólskiego".
  Jak już absurd został zapodany w newsie, to ja pójdę dalej. Skoro KS Toruń jest powiązany, to należy go ukarać. Ale z klubem toruńskim powiązani są tamtejsi kibice, więc ich też powinno się ukarać. Lecz oto okazuje się, że toruńscy kibice są powiązani z Polską (są Polakami), więc Polskę trzeba ukarać (jakby grandy w polityce było za mało). Ale Polska jest powiązana z Europą, kulą ziemską, a nawet galaktyką, więc... W końcu dojdzie do tego, że Komisja Orzekająca Ligi zacznie karać cały wszechświat, a może nawet samego Boga. I wtedy okaże się, że to Komisja stworzyła świat, dlatego jest on tak pokręcony.
  ;D

 • Alaska lubi Komentarz

  Aureliusz też chciał przyjść ale się przewrócił i nie zdążył na busa do Torunia. Przepraszam nie mogłem się powstrzymać :D

 • Alaska lubi Komentarz

  Panie Musielak, a ja uważam że "bardziej sprawiedliwie byłoby" gdyby sędzia Słupski wlepił Fredce za wyeliminowanie Pawła z meczu czerwony a nie żółty kartonik. I teraz Toruń byłby na 6 miejscu, Rybnik na 8 i nie musiałbym czytać tego mundrowania się o sprawiedliwościach dziejowych :)
  I tak sobie możemy "uważać" do woli :)

 • Alaska lubi Komentarz

  I jak ma być dobrze skoro nawet zawodnik wypowiada się w tym samym tonie co połowa osób, która nie rozumie lub udaje, że nie rozumie?
  Wiedzą co się stało z Dudkiem, wiedzą co z Łoktajewem, ale dalej swoje...
  Wiedzą też co się stało z Falubazem w tamtych przypadkach, ale dalej swoje...
  Zupełnie tak jakby w tym momencie ktoś chciał na siłę skrzywdzić ROW Rybnik, a przecież cały czas mówimy tylko i wyłącznie o Łagucie.
  Gdzie tu jest miejsce na wyjątek? Dlaczego ktoś miałby tak postąpić?
  Ktoś bezmyślnie powtarza slogan "Nie karajmy klubu, ukarzmy zawodnika" zupełnie go nie rozumiejąc bo właśnie tak będzie.
  Konsekwencje w tym wypadku to zupełnie inna sprawa i pretensje należy kierować do Grigorija Grigorjewicza Łaguty.

 • Alaska lubi Komentarz

  Ale przecież to już udowodnione, że był sabotaż. Jeden z ważniejszych działaczy GetWell podczas jednego z ostatnich wywiadów się wygadał. Wszystko przez imieniny Ilony, znajomej mechanika Griszy (tego najstarszego). Organizowała je w restauracji na MA, bo było trochę taniej. No i Ilona zaprosiła tam tego mechanika, a że była jeszcze jej koleżanka ze studiów Kaśka W., która za Griszą po prostu szaleje, to zapytała mechanika czy i Łaguta by nie wpadł. A że Grigorij pacieża i okazji do imprez nie odmawia, przyszedł i on. Impreza była w sobotę. A w piątek jak się o wszystkim dowiedział Czechu (ojciec byłego toromistrza z Machowej), to dał znać o wszystkim pewnemu człowiekowi spod Grójca, takiemu od brudnej roboty (wybacz, ale nie chcę na razie zdradzać nazwiska, poki prokuratura się tym zajmuje). W każdym razie ten sam człowiek jest odpowiedzialny za doping rosyjskich siatkarzy, Armstronga, bankructwo Islandii i nieotwarte podwozie w samolocie kapitana Wrony. Jest impreza, wszyscy się bawią, Grisza nawet śpiewał coś o jakiejś Kalince, co nie do końca podobało się Kaśce. Nagle Macias (gość na co dzień handluje rajtuzami, gaciami i krótkimi spodenkami - Mrozek go dobrze zna, choć nie przepadają za sobą), wpadł na pomysł "może zamówimy pizzę!". A zaznaczam, że Macias, wariat jeden, to człowiek który w tej historii odegra niebagatelne znaczenie. Pizza nie jest tu przypadkiem. No i wszyscy zaczęli składać zamówienia. Grisza jako, że nie lubi cebuli, już na dzień dobry odrzucił farmerską. W końcu wybrał jakąś frutti di marre, czy jakoś tak. Po godzinie przyjeżdżają pizze. Cieplutkie, smakowite ... A kto się wcielił w rolę chłopca od pizzy? ..... No brawo! Człowiek od brudnej roboty! Co było w pizzy chyba nie muszę mówić. Reszta historii jest już wszystkim znana.

 • Alaska lubi Komentarz

  P.Marku ex liga oraz federacja Polska wcale za daleko nie poszła .Do tego zmusiła federacja Angoli.Jest to odpowiedź na blokowanie ,,SEC,, oraz inne drastyczne nie jedne sytuacje ,można ich mnożyć,To że my nie musimy tyle płacić a płacimy to nikogo to nie interesuje,P.Marku cofnijmy sie do historii Jak wysoko stało speedway w Anglii jak u nas.Zaczęto pomału mieniać regulamin naprzód jeden zagraniczny mógł jechać aż doszło do tego co mamy.Angielski żużel zaczął ubożeć,Doszli do co mają, Nikt nie jest temu im winien.Teraz muszą zrozumieć ten co ma kasę ten rządzi.Angole chcieli by rządzić czyjąś kasą i tak ładnie zarabiają na ,,GP,,to im powinno wystarczyć,Wiadomo każdy zawodnik nie zrezygnuje z dużej kasy i poleci na groszowe funty, Doyle ma zapewnione miejsce w składzie załapie się w Dani lub w Szwecji.Może z Angoli zrezygnować .Gorszą sytuacje ma Jacob miejsca w składzie nie ma zapewnionego więc ma dylemat.Jak go rozwiąże zobaczymy.

 • Alaska lubi Komentarz

  Widzę że Plech trzyma paluszek prosto.Chyba chce jakąś posadę wyrwać.Po prostu dla mnie to dwulicowy ekspert..Panie Plech powinien pan się wstydzić za te głupoty co wypisujesz.Jak by to było w Toruniu bys pan odwrotnie bredził.

 • Alaska lubi Komentarz

  Zagrywka taktyczna dla własnej drużyny, a zagrywka taktyczna żeby wpuścić do PO inną drużynę, to jednak nie to samo. Za taką zagrywkę w 84 r(wówczas chodziło o spadek) innej drużynie zabrane zostało złoto.
  Zresztą cały sezon 2014 został wypaczony przez Dowhana z Witkowskim. Czy wówczas Gorzów protestował ? Nie, taka "zagrywka taktyczna" wówczas Wam odpowiadała. Pamiętam ówczesną dyskusję, ile ujemnych punktów będzie wystarczające żeby nie wpuścić Torunia do PO.
  Nie mam bólu upy na punkcie Bartka, tylko na punkcie Waszej hipokryzji.

 • Alaska lubi Komentarz

  A jeżeli Bartek przepuści Patryka,żeby ten zdobył medal,to będzie ok? Pewnie,że tak,zostanie nawet bohaterem narodowym:)))

 • Alaska lubi Komentarz

  Nic dodać nic ująć.

 • Alaska lubi Komentarz

  Nikt w zasadzie nie kwestionuje tego, że Greg postąpił nie fair. I że słusznie został z tego biegu wykluczony. Tyle że w Toruniu uważamy, iż dopóki takie samo "szmaciarstwo" w wykonaniu KK (słynna koleina z Zengotą) uznawane jest w Gorzowie za ok, dopóty Wasze święte oburzenie na Grega uważamy za zwykłą HIPOKRYZJĘ.