Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Znowu budowanie spirali nakręcania. Bzdura którą już gdzieś słyszałem typu.
  Błaszczykowski ma być wzorem i wprowadzać nowych pilkarzy na boisko Hahaha. Dobre sobie. Trener wprowadza piłkarzy a oni sobie radzą lub nie .

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co ma wam powiedzieć innego Nawalka ? To co chcecie usłyszeć. Już zapomniał o Sensgalu? Boże ja bym tego na jego miejscu nigdy nie zapomniał. Drużyna jest przygotowana ? Na co ? Pytam ?

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nic nie pomoże naszej drużynie. Ani Krychowiak ani Milik czy Peszko. Skład został źle dobrany na wyjazd. Kogo dać do składu ? Słucham ?

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co niektórzy tu kpią z Kolumbii. Ludzie!!! Widzieliście w jakim tempie oni grali ? Poza tym hmmm tam będzie presing z ich strony.
  Nie oprzemy się tempu meczu. Jeszcze jedno będzie gorąco s gdzie jest cieplej w Polsce czy Kolumbii ???

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zobaczycie że Krychowiak dalej będzie grał. I to wystarczy że będzie katastrofa. Jest wolny, gra bez pomysłu, jednostajnie i do tego chaotycznie. Jego współpraca z obrońcami i pomocnikami to katastrofa i z tąd wychodzą problemy. Jeszcze jak będzie Milik , lub Linetty albo Peszko. Zobaczcie kogo ten trener zabrał. Umowy się że szans na nic nie ma dużych na tym mundialu. Powiem więcej jeszcze się wstydu wszyscy najemy ! Ps. Redaktorze nie zwalaj winy na Bednarka bo to Krychowiak doprowadził do tej sytuacji !!!

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za nagłówek. „ Upokorzona „ ludzie !!!. Jeśli oni zostali upokorzeni to Polska co została ??? . Argentyna
  grała bardzo dobry futbol, naciskali, zagrażali etc a Polska ? Niech Pan napisze zatem co Polska została ?

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgadzam się z jednym komentarzem. Jest Panika i nie ma kto grać. No ale jak się bierze Peszko na mundial, Krychowiaka którego PSG by sie najchętniej pozbyło, który nie miał dawno dobrego występu, No chyba przeciwko Litwie

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ciekawe gdzie Nawalka ustawi Peszko? hihihi

 • Maciej Cezar otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdy byłem w Niemczech jakiś czas temu oglądałem mecz. Niemcy wygrały 2:0. Po meczu transmisja poszła do studia a tam cicho, konsternacja. Chodziło o styl, błędy. Byli bardzo niezadowoleni mimo że wygrali. Gdybyśmy wygrali z Senegalem 2:1 i grali jak grali ostatnio to i tak mówiono by że zwycięzców się nie osadza i takie tam głupoty. Krychowiak by strzelił dwie bramki mimo beznadziejnej gry to i tak dalej by grał. Tu jest pies pogrzebany. Przecież praktycznie jeden mecz w eliminacjach był zadowalający, mianowicie z Rumunami, a reszta wcale nie napawała optymizmem, szczególnie po meczu z Duńczykami 4:0. Tak wtedy graliśmy identycznie źle jak z Senegalem. Sparing z Chile 2:2. To był drugi skład, graliśmy u siebie. Potem przeciwnik typu Litwa i zachwyt. Nie szukamy i naprawiamy błędów i luk. Krychowiak, Milik Cionek. Nie grali wcale albo beznadziejnie. Liczenie na Milika hmmm kiedy my ciągle na niego liczymy a on zawodzi. I co ? Dalej grają. Pazdan bez formy. Błaszczykowski spoko ale raczej powinien wchodzić w 60 min , bo najlepsze lata ma za sobą. Ja to wiem a cały sztab szkoleniowy nie ? I taka pereleczka Peszko w składzie? Ludzie !!! Oglądałem przed naszym meczem z Senegalem Chorwacja - Senegal. Pomyślałem skąd te wyśmienite chumory przed meczem. Szybkie boki, wytrzymali kondycyjnie , silni. Taktyka jak na Afrykę super. Czy Nawalka nie oglądał Senegalu ? Należało grać typowo z kontry lub na remis. Czyli formacje powinny być blisko siebie a nie jak w meczu. No i czemu nie korygował po 30 min ustawienia tylko brnął w coraz większe zagrożenie. Dla mnie ten mecz był wstydem.

 • Maciej Cezar napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Mamy polską wersję afery basenowej. Wersję dla dzieci, nakręconą wyobraźnią

  Jeszcze należy coś dodać. Przed musiałem spring z drugą drużyną Chile i Litwą. Tam nic nie zachwycało, mimo to dalej był zachwyt. Szczególnie nad Krychowiakiem.

 • Maciej Cezar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powiem wam z kąd problemy w polskiej piłce. Byłem kilka lat temu w Niemczech. Był ważny mecz. Niemcy wygrały 2:0. Wiadomo po,przeniesienie do studia a tam ? Cisza, konsternacja.... dlaczego ? Bo jakość nie była ta. Otóż gdybyśmy my wygrali 2:1 z Senegalem dalej balon by pompowano, gdyby jeszcze Krychowiak strzelił 2 gole mimo jak by tylko dwa razy piłkę dotknął i tak by wystąpił w następnym meczu, w końcu strzelił .... nie ważne jak grał , strzelł jest bohaterem. Tam się wyciąga wnioski przed a nie po. Spójrzmy w Eliminacjach zagraliśmy jeden dobry mecz na wyjeździe w Rumunii a reszta była słaba co uwydatnili Duńczycy 4:0. Tak, tam też nie umieliśmy nagle nic. I jakie były posunięcia ? Żadne . Pytam, ja laik wiem że Krychowiak, Milik, Cionek. Poprostu nie grają nigdzie w składzie, zresztą kiedy Milik strzelał???? Pazdan bez formy też było wiadomo No i Peszko ? Błaszczykowski tak ale na zmianę przecież nie oszukujmy się najlepsze lata ma za sobą . Oglądałem mecz Chorwacja - Senegal w dniu meczu reprezentacji i zamarłem. Pomyślałem skąd tyle optymizmu w opiniach ? Konsekwencje są takie że mi przez Nawałkę teraz musi być wstyd.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.