Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jugolak napisał/a komentarz do Czarni Słupsk lepsi od Polpharmy

  Przecież ten Paul to jest kilogram mułu i dwa kilogramy paszy...może test-mecze sprawią, że włodarze Polpharmy zdecydują się na angaż Mateusza Bartosza, a Pana Paula odeślą do domu z tzw. wilczym biletem...???

 • Jugolak napisał/a komentarz do Roman Olszewski: Liczymy, że władze miasta w końcu wykażą się własną inicjatywą

  Stachowicz i cała reszta tych starogardzkich krawaciarzy z Urzędu Miasta powinna się wstydzić! Jak można doprowadzać do tego, aby jedyna rozrywka w tym szarym mieście bez perspektyw na lepsze jutro, stanęła nad przepaścią?! Weźcie w końcu przykład z innych miast, gdzie stawia się na sport! Przestańcie w końcu traktować halę sportową Polpharmy jako miejsce elektoratu wyborczego! Jak można mieć 38% udziałów w spółce, która olewa się w najgorszy z możliwych sposobów?! Stachowicz, że posłużę się klasykiem...kończ waść !!! TYLKO POLPHARMA

 • Jugolak napisał/a komentarz do Koniec fatalanej passy Kotwicy!

  ''Ja jako kibic polpharmy...''
  Ty kibic...aż oczy bolą jak piszesz nazwę swojej drużyny z małej litery...
  kibicu...

 • Jugolak napisał/a komentarz do Josh "Cookie" Miller wraca do Polski

  Bardzo ciekawy ruch włodarzy SKS-u. Podzielam pogląd kolegi "luksina", że na pewno z klubem pożegna się ktoś z pary Białek-Lichodzijewski. Uros i Ben na tym etapie rozgrywek są nie do tknięcia. Nowakowski ewidentnie nie radzi sobie z rolą pierwszego rozgrywającego. Chłopak może i ma serce do gry, ale aby coś poprawić w grze Polpharmy, potrzebny jest rozgrywający z dobrym rzutem z dystansu oraz fajnym przeglądem pola. Josh jest właśnie takim graczem. Teraz skład SKS-u personalnie wygląda naprawdę ciekawie. Ciekawy jestem jak to wszystko wyjdzie w praniu?

 • Jugolak napisał/a komentarz do Polpharma Starogard Gdański ukarana przez władze Polskiej Ligi Koszykówki

  Co tu się kibicom ze Starogardu Gdańskiego wiele dziwić? Poziom sędziowania w naszym kraju jest tak niski, że przy meczach na tzw. "styku", nerwy czasami biorą górę i dzieje się jak się dzieje. Biorąc pod uwagę fakt, że kibice ze Starogardu Gdańskiego należą do bardzo żywiołowych, mamy odpowiedź. Taki Start Gdynia czy Asseco, gdzie KK po prostu nie ma może zatem spać spokojnie :-)

 • Jugolak napisał/a komentarz do Daniel Szymkiewicz: Nie boimy się Trefla

  Kolego, młody Szymek mógłby się zmarnować gdyby przyszło mu grać nagle w 1-ej lidze. A może po prostu zna swoją wartość i wie, że może swoją grą dać więcej drużynie, aniżeli miało to miejsce w sopockim Treflu? Porównywanie go do Pani Rutowicz... jeśli patrzysz na to w takich kategoriach to Szymek za parę lat powinien być najlepszym graczem PLK. Przecież Jola właśnie gwiazdkując osiągnęła swój największy sukces (stała się rozpoznawalna oraz zaczęto ją zapraszać to kilku programów)...swoje z pewnością osiągnęła :-)

 • Jugolak napisał/a komentarz do Stelmet jedzie na turniej do Czech

  Kolego widzę,że uważnie czytasz newsy na portalu babol.pl...też dzisiaj czytałem tą wiadomość, ale wstydziłbym się ją tutaj przepisywać...widać,że jesteś piknikiem z Gdyni,który poza 0,5l. coca-coli i tutą popcornu świata nie widzi. Każdy kibic inaczej przeżywa swoje emocje, a jeśli uważnie czytałeś wspomnianego babola to może określ swoją opinię nt. zachowania samego zainteresowanego? Kibice są różni, to ludzie z różnych grup społecznych...zawodowcy nie powinni jednak dawać ponosić się emocjom...wyzywanie osób na trybunach to był dopiero pokaz "kultury"...w Grecji, Turcji czy Serbii na pewno nie skończyłoby się "tylko" na wyzwiskach.

 • Jugolak napisał/a komentarz do Stelmet jedzie na turniej do Czech

  Kolego czytaj uważnie. Autor mianem Słowian określił Czechów, którzy nimi akurat są...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.