komancz CT - lubi

 • komancz CT lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • komancz CT lubi Komentarz

  Śmieszny jesteś.... z dwojga "złego" wybieram pomoc dla najuboższych, a nie tworzenie warunków cieplarnianych dla cwaniaków i pijawek wyłudzających vat, czy czerpiących inne nienależne profity z kasy państwowej.
  Jesteś po prostu(delikatnie mówiąc) ograniczony, niedoinformowany...nie jesteś na nic ukierunkowany, ale na obecną władzę psioczysz, ciekawe co mówiłeś na 8lat nierządów POpaprńców, czy wcześniej na czerwonych...nie widziałeś jak kraj popadał w ruinę, jak niszczono przemysł i gospodarkę?
  Pieniądze z rządowych programów stymulują gospodarkę, dzięki temu nam wszystkim żyje się lepiej....nigdy więcej powrotu złodziei targowicy, podnóżków Makreli i Putina do władzy! Za późno by było gdyby ta hołota dalej rządziła...

 • komancz CT lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • komancz CT lubi Komentarz

  Kultura nie tylko na parkiecie ale i poza nim;) Zawsze można pokazać swoją "wyższość" nie zniżając się do nieakceptowanego poziomu. Doskonale rozumiem czym są emocje... ale Misio zobowiązuje do misiowych zachowań. Doping tak! ile fabryka dała - tak! Ale chamstwo powinno być zawsze piętnowane a nie usprawiedliwiane... tyle;)

 • komancz CT lubi Komentarz

  Jakos tak cieszy mnie porazka stali.

 • komancz CT lubi Komentarz

  Sposób w jaki Pierniki, rozwijają klub, podpisują kontrakty i rozwiązują swoje problemy imponuje mi bardzo. Żadnego prania brudów w mediach... czyli jednak można.

 • komancz CT lubi Komentarz

  To zat i kpina dwa w jednym . Czyli przy zielonym stoliku mozna zrobic wszystko . Skad jako kibic mam wiedziec czy np sezdziowanie jest uczciwe jak przed batalia finalowa zmienia sie zapis licencyjny . To jeszcze sport czy juz kabaret ???????

 • komancz CT lubi Komentarz

  Nikomu nosa nie przytrzesz. Większość komentarzy nie odnosi się do problemu hali jako takiej i wynikłych w trakcie rozbudowy problemów technicznych (mniejsza od zakładanej nośność gruntów) ale do "zarządu" ligi, który za kopertę zgodziłby sie pewnie aby mecze rozgrywano piłeczkami do ping ponga, choćby miało to odstraszyć ostatnich sponsorów i kibiców.
  Podpisano przed sezonem porozumienie danej treści, dzięki któremu i ku uciesze większości kibiców Stal mogła pozostać w PLK. Gdy okazało się, że postanowienia porozumienia nie zostały spełnione liga... stwierdziła, że nie ma tematu. To co jest zapisane w umowie warunkowego dopuszczenia do rozgrywek i po co tą umowę podpisano. No i pytanie prawne. Skoro umowa nie została wypełniona, to czy nie powinno się wystąpić do PKOLu o wydanie postanowienia o dyskwalifikacji Stali? A co będzie jak Stal wygra misia? Ktoś może wyciągnąć ten temat i udowodnić w arbitrażu, że tak na prawdę, to ona nie miała prawa przystąpić do PO. To jest problem, który stworzyły działaczo-matołki z PLK a nie to, że proces budowlany się opóźnił.

 • komancz CT lubi Komentarz

  W wygraną w CRS nie wierzył chyba nikt. Pomimo tego, że w VTB Zastal się kompromituje, to jednak na EBL ma klasowych grajków. Teraz czeka nas misja GTK i tam nie można zlekceważyć rywala i trzeba wrócić z 2 pkt, nie ważne w jakim stylu będzie to zwycięstwo. Jeśli obędzie się bez grubszych niespodzianek, to nasze mecze w Gdyni i Ostrowie będą dla nas kluczowe. Ale skoro poradziliśmy sobie w ZG czemu nie mamy wygrać i tam? Będzie to mega trudne, ale nie niemożliwe. Obie ekipy są piekielnie mocne ale chłopacy nie z takich opresji wychodzili zwycięsko.

 • komancz CT lubi Komentarz

  Chyba zmienił bo mieli o tej Stali w PO od dawna... Łatwo jest podliczyć punkciki na papierku i wydawać wyroki. Na szczęście sport to nie origami i takimi papierkami podciera sobie zadek ;-) Mamy jeszcze parę meczy przed sobą i taką samą szansę nawet na wygranie rundy zasadniczej jak wszyscy inni. Wszystko w rękach i nogach naszych chłopaków.

 • komancz CT lubi Komentarz

  Widzę, że portal sportowy już otwarcie staje się tendencyjny i polityczny. Po co to robicie? Na razie będzie większa klikalność (ktoś zauważył w redakcji że temat żre i będzie piłowany i komentowany), ale powoli ludzie odpłyną poszukać sportu bez ideologii i wciskania różnych nieciekawych typków.
  Dobrze chociaż, że Michnika czy Urbana nie cytujecie... :(

 • komancz CT lubi Komentarz

  Znowu? Zajmiecie się sportem do cholery?

 • komancz CT lubi Komentarz

  Panie Małysz zamiast wspierać LGBT, powinien już mieć Pan dogadanego porządnego trenera. Z tych nazwisk powyżej tylko Schuster się nadaje. Czym Pan się tam zajmuje w tym związku, za co podatnicy płacą?

 • komancz CT lubi Komentarz

  Małysz nie ma czasu na zajmowanie się skokami bo zajął się afirmacja LGBT. Stał się autorytetem tych środowisk już go wzięli na sztandary

 • komancz CT lubi Komentarz

  Małysz stając po stronie dewiantów skompromitował się w moich oczach ...
  Chciałbym jednak aby się nawrócił...

 • komancz CT lubi Komentarz

  A miał być kujawsko-pomorski finał !
  Anwil weź się ogarnij (oczywiście od przyszłej soboty) !

 • komancz CT lubi Komentarz

  Anwil podrażniony przyjedzie do Torunia za tydzień, koniecznie będą chcieli się odegrać ;]
  Mam nadzieję, że Pierniki im to wybiją z głowy szybko i skutecznie ;)

 • komancz CT lubi Komentarz

  Większość kibiców w ogóle nie czyta sportowych faktów. Z tych co czytają większość nie komentuje. Z tych co komentują tylko 1, może dwóch piszą o złocie dla Torunia. Jeden, może dwóch. Brawo ty.

 • komancz CT lubi Komentarz

  Czemu, czemu... ano temu:), że chcę widzieć prawdziwy świat a nie wyimaginowany. Nie każdemu odpowiadam... ale zrobię wyjątek. Jaki sens ma wzajemne skakanie sobie do gardeł pod byle pretekstem? Kto w ten sposób cokolwiek "załatwi"? Mi szkoda życia... może niektórzy mają nadprodukcję żółci i muszą się nią dzielić;] Mamy narzędzia (+/-) i możemy się ustosunkować do "dyskusji". Ja mam jeszcze taką przypadłość, że lubię na wesoło choć czasami ludzie opacznie to widzą i jak mniemam uważają to za nieszczere. Generalnie ludziom dobrze życzę... chyba, że ktoś jest upierdliwy to dam temu z rzadka wyraz. Co do DK i zielonogórskiego "tropu"... jest PL z pewnością jednym z najwartościowszych. Wybrał to co uznał za korzystniejsze. Ponoć ma w Toruniu mieszkanie i z pewnością chciał być z Rodziną (pamiętam Jego życiowe komplikacje) co mnie nie dziwi. Pewnie mógł jeszcze pograć za granicą ale skoro zdecydował się na powrót to mniemam, że nie tylko o kasę tu chodzi. A ma Chłop swoje lata. Nie rozumiem po co z tego tematu wykręca się tyle jadu. To, że nie odpowiadam nie znaczy, że się "zgadzam". Brzydzi mnie siedzenie u "kogoś" w kieszeni i liczenie mu... mam jak najgorsze skojarzenia. Powtórzę się... w PO dowiemy się jak wyglądamy naprawdę. Jest jeszcze trochę czasu choć mnie irytuje np. to co z połową RZ robi Stelmet. Choć liczę, że się ogarną;) I tak na koniec: ludziska więcej życzliwości wobec siebie. Nie na wszystko mamy wpływ... ale chcąc coś zmienić warto zacząć od siebie... również pozdrawiam NORMALNYCH kibiców;)

 • komancz CT lubi Komentarz

  Jak to mówią - dzieje się. Jak czytam te niektóre komentarze, w których jest zawarta troska o bankructwo Pierników to chociaż nie znam ich autorów, to wiem jedno, że oni z pewnościa nie znają prezesa klubu. Ja akurat znam. I choć nie przepadam bo to trudny facet to jednak jego umiejętności menadżerskie doceniam. To facet z innej ligi niż większość zarządzających koszykówka klubową w Polsce - z całym szacunkiem. Jeśli więc zakontraktował Kuliga to na pewno dobrze to policzył i wyszło mu, że Go stac. To po pierwsze. Po drugie kontraktu oficjalnie jeszcze nie potwierdzono. A po trzecie jesli to stanie sie faktem to cóż to oznacza? Oznacza to tylko tyle i aż tyle, że Pierniki wzmocnią skład ale z pewnościa nie oznacza to, że już mają mistrza w kieszeni. Nie jestem przesądny ale akurat Toruń ma w swojej niedalekiej nawet historii , transfery, które miały wzmacniać druzynę a wywołały skutek odwrotny. Z rozdziałem medali jeszcze bym zaczekał - zwłaszcza, że okienko transferowe wciąż jest otwarte a emocjonalny ponad normę JJ może stracić rozsądek i zaskoczyć nas innym hitem bez oglądania sie na dalsze konsekwencje. Zobaczymy. Jest ciekawie i to dla nas kibiców najważniejsze.