yolla270 - lubi

 • yolla270 lubi Komentarz

  Niestety lukaszenka po raz kolejny używa swoich brudnych sztuczek, jak pali jej się grunt pod nogami bierze medical timeout, żeby wybić z rytmu rywalkę. Ona nie umie walczyć w sposób fair - to dobra zawodniczka, ale brak jej klasy. WTA/ ITF/ ATP muszą coś zrobić z tym przepisem.

 • yolla270 lubi Komentarz

  Serbski huragan zostanie przegoniony przes polski stoicki spokój.

 • yolla270 lubi Komentarz

  " Jak na ich tle wypadnie Isia?"
  Ja bym odwrócił pytanie, jak na Jej tle wypadną inne tenisistki czołówki? Aga robi ciągle postępy w swojej grze, ale nie tylko Ona. Vika wcześniej od Maryli zrezygnowała z tzw. tenisa bum-bum i zmiękczyły grę w ślad za mistrzynią Sereną i można się spodziewać w najbliższym czasie, że nawiążą z Nią wyrównaną walkę, ale najwcześniej zrobi to chyba nasza Aga. Ona ze swoim elastycznym i inteligentnym stylem gry potrafi znaleźć sposób na każdą przeciwniczkę i już w najbliższym spotkaniu z Sereną wynik może być otwarty, oby tylko obie były w pełnej dyspozycji.
  ps. liczę na to , że może to się stać już w meczu pokazowym, jaki przed nimi, choć obie nie będą chyba w pełnej formie, po urlopie i ciężkim sezonie.

 • yolla270 lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że wszędobylskie minusy przy Twoich komentarzach nie zniechęcą Cię do pisania. Jesteś jedną z niewielu osób, z którymi można tu porozmawiać o tenisie (nie mylić z "porozmawiać" o Radwańskiej) w najlepszym wykonaniu :)

 • yolla270 lubi Komentarz

  To mistrzostwo Wimbla to jakaś niezła komedia tak w ogóle :D
  Trzeba walczyć o kwalifikację do Londynu i dobry start w Bazylei z pewnością by pomógł!

 • yolla270 lubi Komentarz

  Jonathan Marray i Frederik Nielsen - to bardzo zgrana para i aktualni mistrzowie Wimbla . No ale tu nie trawa a po takiej nerwówce dzisiaj powinni Nasi być wzmocnieni psychicznie. Oby i skoncentrowani.
  Nigdy więcej takich nerwówek, jak przezyłam z wami dzisiaj - przynajmniej już nie w tym roku, pliiiizzzzz.
  WRESZCIE pierwsza runda wygrana (Pekin, Szanghaj, US Open to wszak sronotne porażki) , oby juz się los odwrócił ! - przy waszej, chłopaki, pomocy oczywiście

 • yolla270 lubi Komentarz

  ziew rzyg ziew rzyg ziew rzyg

 • yolla270 lubi Komentarz

  Nic dziwnego ze Legia taka slaba, jak ma takich fanow, wiec rece precz od Agnieszki :)