Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1. Orlen żąda wyjaśnień od Williamsa ws. wycofania Roberta Kubicy w GP Rosji

  @Marian Nowak: Myślę, że skończonym i to imbecylem jesteś ty, frustracie. Kubicy mógłbyś sznurówki wiązać, gdybyś potrafił.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Kuczera jak zwykle w formie z fake newsami. Prowokujący do kliknięcia tytuł i jak zwykle w treści woda nie mająca nic wspólnego z tytułem. Ale marny pseudo dziennikarz musi jakoś podnosić słupki poczytalności jego artykułów. Ciekawe kiedy zacznie dawać zdjęcia nagich kobiet, aby tylko kliknąć. Panie Kuczera, zmień profesje na ogrodnictwo albo leśnictwo. Opisuj fazy wzrostu roślin. W kwestiach sportowych a już szczególnie F1 jesteś poniżej zera.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Aleksiej Spiridonow znów prowokuje. Wulgarny wpis o Michale Kubiaku

  Całe życie łoił spiryt i zagryzał boczkiem, co się dziwicie? Ma mózg obrośnięty tłuszczem. A na poważnie: ten człowiek szczerze nienawidzi Polaków. Jedyny taki Rosjanin jakiego znam czy słyszałem.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bo trener musi zrozumieć, że w naszym przypadku gra 1 napastnikiem to porażka. A zwłaszcza, gdy jest nim taki Lewandowski. Dostanie 2 na stałe kryjących i nie ma Lewandowskiego. Pamiętacie Diego Maradonę? Dopóki miał pole to strzelał raz za razem. Jak np. w meczu z Niemcami w finale MŚ86 dostał 2 obrońców na stałe to nie tylko nie strzelił ale zdołał jedynie kilka razy dojść do podań. U nas jak wszedł Piątek mamy od razu gola. Sprawa jest niezwykle prosta. Musimy grać 2 napastnikami w standardzie. Lewandowski i Piątek. To daje nam niemal gwarancję na strzelanie bramek każdemu przy dwóch dodatkowych ogarniętych ofensywnych pomocnikach. Jeśli tego Brzęczek nie pojmie albo wystawi Milika który ma problem trafić do pustej bramki wówczas będzie tak jak jest. Zapamiętajcie to co napisalem.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Redaktor" Łukasz K. jak zwykle w formie. Prowokujący tytuł na stronie głównej a po kliknięciu nic wspólnego w treści poza laniem wody. Ostatnio to same nagłówki: F1. Świetne wieści dla Williamsa. Albo też: F1. Złe wieści dla Williamsa.
  Panie Kuczera, ogarnij pan fakt, że w F1 mamy 10 zespołów a nie tylko Williams. Potrafisz pan napisać coś z sensem i na temat? Czy tylko płacą panu za ilość kliknięć na tych pseudo artykułach?

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Williams zapowiada znaczące poprawki w samochodzie. Okres letni kluczowy dla Roberta Kubicy

  Naprawdę w dziennikarstwie jakiejkolwiek dziedziny nie spotkałem większego beztalencia jak Pan Kuczera. Lanie wody, pisanie o czymś, czego on nie rozumie, powielania innych artykułów a przede wszystkim - te tytuły na stronie głównej! Nie mające w większości nic wspólnego z "treścią" artykułu. Mielenie i powielanie, normalny bełkot. Napisałem do działu marketingowego WP czy oni w ogóle czytają te "artykuły" i czy się nie wstydzą, ale nawet nie odpowiedzieli. To znaczy, że Kuczera trzyma poziom pracodawców. Bardziej pasuje do pudelka albo innego brukowca.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Williams zapowiada znaczące poprawki w samochodzie. Okres letni kluczowy dla Roberta Kubicy

  Jak zwykle czytając tytuł artykułu wiedziałem, kto jest autorem. Klikając nie rozczarowałem się. Asemantyczny bełkot, powielanie informacji z innych portali, nic od siebie. Panie Kuczera, zainteresuj się pan tym sportem to może pan coś z sensem napiszesz. Na razie odpuszczam w ogóle dział sportowy WP - dopóki takie beztalencia jak Ł.Kuczera piszą artykuły o sporcie, o którym nie mają bladego pojęcia. Ilość kliknięć widocznie nabija kasę, ja przestaję klikać.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do Ekstraklasa. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin: remis jak porażka. Wygwizdana Legia zakończyła sezon na drugim miejscu

  "Piękne" zachowanie "kibiców" Legii. Właśnie dlatego odpuściłem sobie polską ligę w całości. Raz, że piłkarzyki w większości miernoty dostają hajs za szmatławinę na boisku. A dwa, że element stadionowy potrafi się "zachować" w każdej sytuacji. Polska liga ma miejsce tam gdzie ma - na dnie.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Nicholas Latifi ostatni w testach. Ogromna strata Williamsa do Mercedesa

  On tak często robi. Ten sam bełkot zwany przez niego artykułem umieszcza pod zmienionymi tytułami. Obliczone na ilość kliknięć i w ten sposób pokazuje szefom jaki on jest poczytny. Moja 8 letnia córka lepiej ogarnia temat F1 niz ten pseudo dziennikarz sportowy. Panie Kuczera. przerzuć się Pan na wyścigi wielbłądów, zrobi Pan przysługę narodowi Polskiemu.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Nicholas Latifi ostatni w testach. Ogromna strata Williamsa do Mercedesa

  Pan Ł.Kuczera jak zwykle "w formie". Po prowokacyjnym i nijak mającym się do rzeczywistości tytule na stronie głównej mogę w 100% wytypować autora "artykułu". oczywiści po kliknięciu (i tu sukces Pana Kuczery, doprowadził do kliknięcia w link) jak zwykle nie zawiodłem się - asemantyczne bełkot bez żadnej treści, oparty na przepisanych urywkach z innych portali, zresztą bez cienia zrozumienia tego co się pisze. Panie Kuczera. Jak Pan otrzymał taką posadę, proszę mnie oświecić, bo może też sobie załatwię w taki sam sposób np. stołek gdzieś na uniwersytecie, gdzie bez podstawowej wiedzy w rzeczonym temacie będę "kształci" innych? Pańscy szefowie albo nie czytają tego co Pan wypisuje albo też ma Pan niesamowite chody, bo ja bym Pana osobiście zwolnił natychmiastowo. Pan nie reprezentuje sobą ani odrobiny rzetelności dziennikarskiej. O pisaniu do rzeczy nawet nie wspomnę, bo Pan nie ma o tym pojęcia.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Ł.Kuczera. Dalej Pan nie kontroluje tego co wkleja z innych portali pozorując pisanie artykułu? Pisze Pan na początku wątku o tym, że od testów w Barcelonie sporo się w Williamsie zmieniło a już w środku artykułu że niewiele się zmieniło. Może warto przeczytać przed publikacją?
  I ponawiam prośbę: niech Pan się douczy w podstawach F1, bo pańska wiedza jest mizerna nawet aby komentować ten sport nawet na osiedlowym podwórku.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: tak jeździ bolid Williamsa. Zobacz, jak Kubica cudem uniknął zderzenia ze ścianą

  Żeby on tylko kopiował to jeszcze by nie było tragedii. Od pisze takie bzdury, że mój 14 letni syn zanosi się ze śmiechu. Ostatnio czytałem jak Pan Kuczera wyjaśnia czym jest przeciążenie 1G. Ręce opadają, że ktoś taki może prowadzić serwis sportowy.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Azerbejdżanu. Robert Kubica skomentował wypadek. "Zapłaciłem wysoką cenę za mały błąd"

  Panie Łukasz Kuczera! Pan masz skończoną chociaż podstawówkę? Co za brednie piszesz Pan o przeciążeniu? Jakie 1G odczuwalne przy hamowaniu awaryjnym samochodem przy dużej prędkości? Informuję Pana, że 1G to składowa pionowa ciała znajdującego się na powierzchni Ziemi w spoczynku albo znajdującego się w tzw. w ruchu ustalonym. Już nawet nie będę tłumaczył panu o przeciążeniach poniżej 1G, bo to przekracza Pana możliwości zrozumienia. A wiesz Pan czym jest tzw. przeciążenie ujemne? Napiszę tylko, że 0G to stan nieważkości. Zastanów się Pan czym jest więc przeciążenie rzędu 0,6G czy 0,4G i kiedy do niego dochodzi w F1, bo piszesz Pan totalne bzdury wprowadzając ludzi w błąd. Jak ktoś taki jak Pan mógł zostać redaktorem sportowym? Kto to weryfikuje? Przecież Pan nie masz bladego pojęcia co Pan piszesz albo wklejasz z innych stron.... Ludzie, litości!

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Azerbejdżanu. Oświadczenie toru w Baku. "Niespodziewany problem"

  Co ty oczekujesz po redagowanym tekście Pana Kuczery? On ma trudności ze zrozumieniem podstawowych zasad F1 a ty od niego wymagasz jeszcze składni zdania? Miej litość....

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Azerbejdżanu. Oświadczenie toru w Baku. "Niespodziewany problem"

  Od razu widać, że artykuł "redagował" Pan Łukasz Kuczera. Rzetelność opisu na jego poziomie. Cytuję: "...na studzienkę kanalizacyjną najechał Charles Leclerc z Ferrari. Poluzowała się ona na tyle, że później natrafił na nią George Russell.." Rozumiem, że gdyby się nie poluzowała na tyle, to Russell by ją omijał, a tak to sobie na nią natrafił.
  Z kolei, cytuję:"Dla kierowcy Williamsa oznaczało to koniec jazdy w treningu."
  Panie Kuczera, dla każdego z pozostałych kierowców był to koniec jazdy w tym treningu. Ale tak to jest, jak się komentuje coś o czym bladego pojęcia się nie ma.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Łukasz Kuczera! To co Pan wypisuje w tytułowym linku na stronie głównej jest porażającą parodią pańskiej wiedzy o tym sporcie. Informuję Pana, że link do strony wraz z tłumaczeniem na j.angielski tego kłamliwego tytułu wyślę do działu PR zespołu Williams F1 Team. Sądzę, że powinni się dowiedzieć jak pseudo dziennikarze tacy jak Pan opisują ich zespół. Informuję Pana, że kolizję na torze spowodowaną przez wystającą studzienkę Pan przedstawił jako nieudolność zespołu sugerując, że samochód sam się rozpadł w czasie jazdy. Kłamstwo obliczone na kliknięcie, ale treść idzie w Polskę. Z pańską wiedzą o F1 nie powinien Pan zabierać na ten temat głosu, jest Pan niedouczony w podstawowych kwestiach związanych z F1. Dziwię się, że szefowie portalu WP tolerują tak żenującego człowieka z brakiem podstawowej wiedzy jako redaktora sportowego. Jak Panu nie wstyd wypisywać takie bzdury? Może PR Williamsa nauczy Pana aby nie kłamać.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Łukaszu Kuczera. Jest Pan najmniej obiektywnym i jednocześnie najbardziej "lejącym wodę" "redaktorem" - to w dużym cudzysłowiu - jakiego miałem okazję czytać. Te tytuły na stronie głównej którymi prowokuje Pan do kliknięcia mają się nijak do rzeczywistości oraz do treści Pańskiego artykułu. Czy wie Pan, że nie spotkałem w życiu nikogo tak dalece pozbawionego talentu redagowania tekstów jak Pan? To żałosne umieszczanie tej samej treści pod różnymi tytułami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością cechuje ludzi miernych, pozbawionych talentu i osobowości. W czym Pan widzi szanse Williamsa? Przecież Pan pojęcia nie ma o F1, wypisuje Pan bzdury wyssane z palca, nie pokrywające się nawet odrobinę z rzeczywistością. Żenujący poziom a raczej brak jakiegokolwiek poziomu dziennikarstwa obliczony na kliknięcie. Żenada.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobrze, że zrezygnował z Milika bo zniwu by było bez gola tylko kiksy lub 5 metrów nad poprzeczką.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do El. ME 2020. Zatrzymania po meczu Austria - Polska. Jeden Polak pobił policjanta

  Jakich kibiców? Aresztowano żula stadionowego, nie kibica. A niech posiedzi troszkę w austriackiej pace.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do El. ME 2020: Polska tuż za sensacyjnym liderem! Zobacz tabelę grupy G

  Jeśli Brzęczek nie będzie wystawiał Milika, mającego problemy z trafieniem w piłkę, a wystawi Piątka do każdego meczu, to o awans możemy być spokojni.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do El. ME 2020: Polska tuż za sensacyjnym liderem! Zobacz tabelę grupy G

  To są eliminacje do Mistrzostw Europy? To co tu robi drużyna z Azji?

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do Austria - Polska

  Milik kiepski jak zawsze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.