Simon.Templar - komentarze

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1. Orlen żąda wyjaśnień od Williamsa ws. wycofania Roberta Kubicy w GP Rosji

  @Marian Nowak: Myślę, że skończonym i to imbecylem jesteś ty, frustracie. Kubicy mógłbyś sznurówki wiązać, gdybyś potrafił.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Kuczera jak zwykle w formie z fake newsami. Prowokujący do kliknięcia tytuł i jak zwykle w treści woda nie mająca nic wspólnego z tytułem. Ale marny pseudo dziennikarz musi jakoś podnosić słupki poczytalności jego artykułów. Ciekawe kiedy zacznie dawać zdjęcia nagich kobiet, aby tylko kliknąć. Panie Kuczera, zmień profesje na ogrodnictwo albo leśnictwo. Opisuj fazy wzrostu roślin. W kwestiach sportowych a już szczególnie F1 jesteś poniżej zera.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Aleksiej Spiridonow znów prowokuje. Wulgarny wpis o Michale Kubiaku

  Całe życie łoił spiryt i zagryzał boczkiem, co się dziwicie? Ma mózg obrośnięty tłuszczem. A na poważnie: ten człowiek szczerze nienawidzi Polaków. Jedyny taki Rosjanin jakiego znam czy słyszałem.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bo trener musi zrozumieć, że w naszym przypadku gra 1 napastnikiem to porażka. A zwłaszcza, gdy jest nim taki Lewandowski. Dostanie 2 na stałe kryjących i nie ma Lewandowskiego. Pamiętacie Diego Maradonę? Dopóki miał pole to strzelał raz za razem. Jak np. w meczu z Niemcami w finale MŚ86 dostał 2 obrońców na stałe to nie tylko nie strzelił ale zdołał jedynie kilka razy dojść do podań. U nas jak wszedł Piątek mamy od razu gola. Sprawa jest niezwykle prosta. Musimy grać 2 napastnikami w standardzie. Lewandowski i Piątek. To daje nam niemal gwarancję na strzelanie bramek każdemu przy dwóch dodatkowych ogarniętych ofensywnych pomocnikach. Jeśli tego Brzęczek nie pojmie albo wystawi Milika który ma problem trafić do pustej bramki wówczas będzie tak jak jest. Zapamiętajcie to co napisalem.

 • Simon.Templar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Redaktor" Łukasz K. jak zwykle w formie. Prowokujący tytuł na stronie głównej a po kliknięciu nic wspólnego w treści poza laniem wody. Ostatnio to same nagłówki: F1. Świetne wieści dla Williamsa. Albo też: F1. Złe wieści dla Williamsa.
  Panie Kuczera, ogarnij pan fakt, że w F1 mamy 10 zespołów a nie tylko Williams. Potrafisz pan napisać coś z sensem i na temat? Czy tylko płacą panu za ilość kliknięć na tych pseudo artykułach?

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Williams zapowiada znaczące poprawki w samochodzie. Okres letni kluczowy dla Roberta Kubicy

  Naprawdę w dziennikarstwie jakiejkolwiek dziedziny nie spotkałem większego beztalencia jak Pan Kuczera. Lanie wody, pisanie o czymś, czego on nie rozumie, powielania innych artykułów a przede wszystkim - te tytuły na stronie głównej! Nie mające w większości nic wspólnego z "treścią" artykułu. Mielenie i powielanie, normalny bełkot. Napisałem do działu marketingowego WP czy oni w ogóle czytają te "artykuły" i czy się nie wstydzą, ale nawet nie odpowiedzieli. To znaczy, że Kuczera trzyma poziom pracodawców. Bardziej pasuje do pudelka albo innego brukowca.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Williams zapowiada znaczące poprawki w samochodzie. Okres letni kluczowy dla Roberta Kubicy

  Jak zwykle czytając tytuł artykułu wiedziałem, kto jest autorem. Klikając nie rozczarowałem się. Asemantyczny bełkot, powielanie informacji z innych portali, nic od siebie. Panie Kuczera, zainteresuj się pan tym sportem to może pan coś z sensem napiszesz. Na razie odpuszczam w ogóle dział sportowy WP - dopóki takie beztalencia jak Ł.Kuczera piszą artykuły o sporcie, o którym nie mają bladego pojęcia. Ilość kliknięć widocznie nabija kasę, ja przestaję klikać.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do Ekstraklasa. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin: remis jak porażka. Wygwizdana Legia zakończyła sezon na drugim miejscu

  "Piękne" zachowanie "kibiców" Legii. Właśnie dlatego odpuściłem sobie polską ligę w całości. Raz, że piłkarzyki w większości miernoty dostają hajs za szmatławinę na boisku. A dwa, że element stadionowy potrafi się "zachować" w każdej sytuacji. Polska liga ma miejsce tam gdzie ma - na dnie.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Nicholas Latifi ostatni w testach. Ogromna strata Williamsa do Mercedesa

  On tak często robi. Ten sam bełkot zwany przez niego artykułem umieszcza pod zmienionymi tytułami. Obliczone na ilość kliknięć i w ten sposób pokazuje szefom jaki on jest poczytny. Moja 8 letnia córka lepiej ogarnia temat F1 niz ten pseudo dziennikarz sportowy. Panie Kuczera. przerzuć się Pan na wyścigi wielbłądów, zrobi Pan przysługę narodowi Polskiemu.

 • Simon.Templar napisał/a komentarz do F1: Nicholas Latifi ostatni w testach. Ogromna strata Williamsa do Mercedesa

  Pan Ł.Kuczera jak zwykle "w formie". Po prowokacyjnym i nijak mającym się do rzeczywistości tytule na stronie głównej mogę w 100% wytypować autora "artykułu". oczywiści po kliknięciu (i tu sukces Pana Kuczery, doprowadził do kliknięcia w link) jak zwykle nie zawiodłem się - asemantyczne bełkot bez żadnej treści, oparty na przepisanych urywkach z innych portali, zresztą bez cienia zrozumienia tego co się pisze. Panie Kuczera. Jak Pan otrzymał taką posadę, proszę mnie oświecić, bo może też sobie załatwię w taki sam sposób np. stołek gdzieś na uniwersytecie, gdzie bez podstawowej wiedzy w rzeczonym temacie będę "kształci" innych? Pańscy szefowie albo nie czytają tego co Pan wypisuje albo też ma Pan niesamowite chody, bo ja bym Pana osobiście zwolnił natychmiastowo. Pan nie reprezentuje sobą ani odrobiny rzetelności dziennikarskiej. O pisaniu do rzeczy nawet nie wspomnę, bo Pan nie ma o tym pojęcia.