Pandemia football

autor: Adam Drabik | 2020-10-21, 11:34 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Mineło kilka miesięcy od pojawienia siewirusa na naszej planecie. Po pierwszych miesiącach absolutnego "sportowego" zastoju powoli wszystko próbuje wracać do normy.
Celowo napisłem próbuje bo jakis ten football dziwny się stał. Co jest najbardziej uderzające w obecnej formie piłki nożnej.
Dla mnie najgorszym co mogło się stać to mecze bez kibiców. Oglądając mecze w telewizji całkowicie zatraciła sie dramaturgia spotkań. Oglądam je bez specjalnych emocji i ały czas mam wrażenie że to jakis mało ważny mecz, może sparing.
Całkowicie ztraciła się prewaga własnego boiska. W wielu ligach sa kolejki w których nie ma ani jednej wygranej gospodarzy.
Ale może sa jakies plusy obecnej sytuacji? Na jedno na pewno zwróciłem uwage. pada więcej bramek. Ciekawe czym to jest spowodowane. Zobaczcie co dzieje się w lidze angielskiej, włoskiej. Nawet tak ostatnio krytykowana liga brazylijska stała się bramkostrzelna. Jak jeszcze ruszy liga argentyńska i okaże się ze wpada sporo bramek to będzie to niewątpliwie jedyna jasna strona obecnaj sytuacji.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.