Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy Ci zawodnicy mysla naprawde, ze kibice to debile?! i w tak durny sposób mozna sie tlumaczyc??

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Staraja sie zatrzymac walec w inny sposob niz na torze...

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zjadl snickersa i podpisał.... Ot to Ci,, kepten,,

 • Klass lubi Komentarz

  Był tu kiedyś taki ktoś jak Ruta, który ogłaszał transfer 100% Emila do Falubazu. A wczoraj następny pelikan łyknął info o budowie toru w 3 dni:)))) Udana była ta miniona niedziela haha

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mrozek bedzie menagerem na 100%

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rusko mówiący o kodeksie etycznym wyglada podobnie jak prostytutka, mowiaca swojej córce, ze sex tylko po slubie.

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Unia Leszno to nie hybryda, to nie wielki potwór.... Oni go dopiero tworzą..!!!!!

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie dziwi nikogo dlaczego i skąd te pomysły??? A więc są to niektóre pomysły one sport która będzie starać się o prawa do organizacji... Pomysły które gdzieś wyciekły i nagle ogłasza je bsi żeby wytracic argumenty konkurencji. Bo kto przy zdrowych zmysłach wprowadza zmiany wiedząc że ostatni rok został do konkursu na następna kadencje.?!

 • Klass napisał/a komentarz do Baron zdradza kontraktowe tajemnice Unii. Mówi o Sajfutdinowie i Falubazie

  @ZAKON KRZYŻACKI: link do 1 ligi jest niżej

 • Klass lubi Komentarz

  Wroclaw płacze!

 • Klass lubi Komentarz

  Spojrzał Emil na Jarka i wszystko jasne :)

 • Klass lubi Komentarz

  Ja już pisałem, że prawdopodobieństwo że Emil pójdzie w tym sezonie do Zielonej jest takie jak wsyąpienie Tuska do PiS-u. Powtarzam raz jeszcze. Jedyna bomba transferowa jaka może być w mysim świecie to Łaguta albo Zagar a obstawiam na tego pierwszego bo to niebywałt sprzedawczyk. Tak na przeszłość to prezes Zielonej mógłby się nauczyć, że najpierw trzeba się dogadać z zawodnikiem, podpisać kontrakt a potem się chwalić, bo robienie to w odwrotnej kolejności spowodowało że Emil i Bjerre będą punktować dla Zielonej Góry w Lesznie i Grudziądzu. Znając życie skończy się tak, że na Antonio a co najwyżej na Gruszy zakończą się sny w ZG. Swoją drogą, jakbym był takim Emilem z takimi osiągnięciami i zobaczył bym, że ma nade mną czuwać Skórnicki........przedłużył bym kontrakt w Lesznie.

 • Klass lubi Komentarz

  To świetna wiadomość, znamy już drużynowego Mistrza Polski 2020. Reszta bije się jak w tym roku o srebro i brąz.

 • Klass lubi Komentarz

  Niestety kiedy się jest słabszym to kombinacja goni kombinacje.W drugiej połowie sezonu Wrocław lał wszystkich na swoim torze ale wtedy ten tor był robiony pod swoją drużynę a nie przeciwko przyjezdnej.A w finale zrobiono tor który był zagadką zarówno dla gospodarzy jak i dla gości co jest totalną bzdurą.Prezes Rusko ma kompleks trenera Barona który od czasu jak został wyrzucony z drużyny 3 lata temu rok w rok uciera nosa swojemu byłemu klubowi i jego prezesowi.A jaka jest atmosfera we Wrocławiu wszyscy widzą.Rok temu prezesowa WTS-u w telewizji beształa trenera Dobruckiego i widziała to cała Polska.Szymon Woźniak też odszedł z klubu w nienajlepszej atmosferze.W tym roku żonglowanie zawodnikami też było dla niektórych żenujące i wcale się nie zdziwie jeśli Jamróg też po sezonie odejdzie ze Sparty.Milik został zgrilowany,młodzieżowcy Bober i Wodyło to osobny temat.Na tle ich Leszno jawi się o niebo lepiej.Ten sam skład od dwóch lat,jasne zasady jazdy i są tego wyniki.Niech Rusko z Klocową się zastanowią czy trzy ostatnie DMP przegrali na torze czy już w parku maszyn i klubowych kuluarach.

 • Klass lubi Komentarz

  Pan redaktor zapomniał dodać "roztrój żołądkowy" Drabika i "występ" w MPPK.

 • Klass lubi Komentarz

  Rusko nigdy się nie nauczy, że na kombinowaniu tylko traci, wyniku i tak nie ma, a traci twarz (jeśli ją w ogóle ma) i wszyscy po nim jadą (poza lojalnymi Januszami z Olimpijskiego z klapkami na oczach, którym wszystko jedno), zamiast teraz znów kombinować z regulaminem i bezczelnie forsować zagranicznego juniora w składzie, wziąłby się uczciwie do roboty i spróbował w końcu wygrać tę Ekstraligę uczciwie, pracą, choćby dopiero w sezonie'2021, ale za to z Liszką i Paniczem na juniorce, gwarantuję, że cała Polska by mu klaskała, być może włącznie ze mną, wrocławianinem, który po 41 latach chodzenia na Spartę, z powodu kombinacji i kompromitujących oszustw duetu Kloc-Rusko, przestał na nią przychodzić i jej kibicować, bo mój klub ma mieć czyste ręce, ma być ostoją uczciwości, tylko wtedy jest sens mu kibicować, niestety od kilku lat przynosi on tylko powody do wstydu i zażenowania

 • Klass lubi Komentarz

  Darek Śledź też stracił dużo w moich oczach. A to kombinowania z torem a to jako "mechanik" po odsunięciu jako trener w jednym spotkaniu. Po co to ? Żenada a nie sport !

 • Klass lubi Komentarz

  Byłoby super ale to trochę mało realne. Odchodzić z Leszna będąc tam gwiazda ... Chyba że dostane 2 miliony i 10 za punkt :) ale Dudek i Vaculik chyba z zazdrości zeby zjedzą. To by w sumie z 3,5 miliona za sezon wyszło przy dorobku koło 13 pkt na mecz.

 • Klass lubi Komentarz

  Czym tu się martwić?NAJWIĘCEJ TYTUŁÓW NAJWIĘCEJ MEDALI JEDYNA KRÓLOWA MA SIĘ CZYM CHWALIĆ!Będziemy to robić jak ktoś nam w tej klasyfikacji podskoczy, ale naszemu pokoleniu to nie grozi!Hej hej Unia Mistrz!

 • Klass napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Transferów do Leszna nie będzie, ale ktoś może się pożegnać z klubem

  @miki1957: no coś tu śmierdzi z tym Emilem tak nie do końca wiadomo czy zostanie.

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedyny ratunek dla tej dyscypliny to silniki fabryczne..!!!!!! Bez możliwości przerabiania. Skoro i tak gadają że sprzęt jest mniej więcej na takim samym poziomie, to po co te horendalnie drogie tuning i serwisy??? Zwykły kibic nie odczuje tego że zawodnicy przyjadą 2-3 sekundy później.

 • Klass napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Teraz czekamy jakie zmiany wprowadza włodarze szwedzkiej ligi żeby wyhamowac smederne

 • Klass lubi Komentarz

  Będzie dobrze. Strach ma wielki oczy a Unia siłę...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.