Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Szkopy kochają czarnych "Koreańczyków" , ŻÓŁTY im nie pasuje to może ^ czerwony ?

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  No nie do wiary w takim praworządnym kraju tak praworządni obywatele mieliby się dopuścić tak niewiarygodnych czynów? Co na to niemieccy euro-posłowie a przede wszystkim posłanki?

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Peszce należy pogratulować kontraktu życia w tym wieku. Trochę tak jak ,,sekundy Najmana", podobno jedna sekunda to tysiąc złotych. Peszko może nie jest człowiekiem co mógłby być członkiem MENSY, ale każdy z nas w tej sytuacji podpisałby taki kontrakt i był wdzięczny losowi. Bonin z Brzyskim nie mają problemu z grą na poziomie 4-ligi w Lubliniance(5 poziom rozgrywkowy),a ta dwójka w pewnym okresie czasu ,,jeździła na kadrę"(Bonin-1 mecz, ale powołań miał więcej, Brzyski-7 spotkań/1 gol), wiec czemu Peszko nie mógł zejść jeszcze niżej. Wszystko w życiu sportowca w pewnym wieku sprowadza się do pieniędzy, są trofea, puchary, ale jak dzwoni telefon z propozycją ,,Szejka" to ,,pół ligi" zameldowałoby się na Okęciu jak Mierzejewski. Kiedyś Jackowi Bąkowi wypominano, że nie chciał iść do Legii, a wybrał Austrię Wiedeń, a on jasno wyjaśnił-oczekiwał zarobków na poziomie Rogera i Edsona, a tyle mu nie chcieli dać, więc wybrał Austrię Wiedeń. Są wyjątki jak Błaszczykowski, ale nawet Lewandowski rozstał się z Kucharskim, bo mu się jego prowizja nie podobała, a każdy powie ,,tyle ma, to mógł się trzymać Kucharskiego, bo mu kontrakt w Dortmundzie ogarnął jak jeszcze dla Niemców był typowym no-namem z Polski". W sumie ciekawa sprawa z tym zespołem, bo nazwiska brzmią jakby to był zespół co najmniej II ligi. Miśkiewicza w reprezentacji kojarzyłem, ale Madejskiego kompletnie nie, to pokazuję, że faktycznie były czasy, gdzie na kadrę jeździło ,,pół ligi".

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  "Czegoś takiego jeszcze nie było!" ...a szkoda !!! co najmniej połowa kopaczy ekstraklapy pasuje tam - bez żadnych specjalnych przygotowań, za 3 % obecnych zarobków oczywiście... przecież oni grają V ligę...to zaledwie różnica klasy...o co się ciskać ?

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  ...jeszcze jedno... co komu do tego , kogo facet zatrudnia i w jaki sposób wydaje własną kasę ? ... a co dziekanowski to mistrz pióra i kandydat na Pulittzera ? ...wypada raczej pośmiać się z tych "asów", co to za grubą kasę kopią się czoło , bo w piłkę nie potrafią ...a potem wylatują na kopach z pucharów po spotkaniu z " jurtą " Astana...jak wygląda czołówka snajperów ekstraklapy ? ...przecież to 6 liga europejska , i jakieś fochy ?

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Adrianku, siedziałeś na jakimś zaduplu, a wypowiadasz się na temat odpowiedzialności Szwedów tak, jakbyś przez te pięć tygodni zjeździł cały kraj.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  "Szwedzi przede wszystkim stosują się do zaleceń, jakie sugerują im władze. To zdyscyplinowane społeczeństwo, które nie musi mieć wprowadzanych zakazów, by stosować się do określonych reguł. Wystarczą zalecenia."
  Nie trzeba więcej komentować. I na podstawie jednostkowych przypadków nie wyciąga się uogólnień. To tak na marginesie do autora tekstu, a nade wszystko tytułu artykułu.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Szwedzi chyba nie porównują liczby chorych i zmarłych w swoim kraju do innych, np. do Polski. Bo gdyby to robili to włosy na głowie stanęłyby im dęba. Mają bardzo złe, z dnia na dzień coraz gorsze statystyki, no ale jeśli wolą "dziwić się" bardziej odpowiedzialnym narodom, ich sprawa.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Idioci na 10 milionow w szwecji jest 19 tys zarazonych a 2300 kopnelo w kalendarz...Ale coz tam,drobiazg...Teo panstwo jeszcze nazywa sie Szwecja ale to juz jest Szwedzka Republika Islamska

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Wiesz, moze im się należy ? Tym bardziej, że ja zwykły szaraczek też za rządów PISu nie mogę narzekać. Mam dobrą pracę, dobrze płatną, podwyżki plac regularne więc ta #podła zmiana moze nie pasi Tobie, bo mnie wręcz przeciwnie. I nie nie biorę 500+ jesli o to Ci chodzi. A Ty i Twoja Platforma ? Róbcie dalej taką robotę jak ostatnio Arułkowicz ze swoją ekipą wysmiewając potencalnych wyborców ! Dobra robota he he.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Kuzwa zwykłego Kowalskiego zaraz by posadzili dlaczego tacy ludzie są ponad prawem

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Masz prawo do własnej opini ...tylko po co obrażasz od razu osobę z którą się nie zgadzasz ? Poza tym nie ma "propagandy antyuchodźczej" po prostu większość Polaków nie chce obcych nacji w Polsce , pogódź się z tym ...taka już jest demokracja ,że rządzi głos większości ,a większość nie chce uchodźców ... deal with it or go away and keep silence.....

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Nic dodać nic ująć. U Różala z głową jest ok czego życzę innym.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  3 mecze? Śmiech na sali! Ale to przecież Legia! Są równi i równiejsi - jak to w Polsce.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Redaktorze opamiętaj się! Trzy mecze to bezlitosna , skoro zawodnicy innych drużyn dostają za czerwoną kartkę po 6 lub 7 meczów dyskwalifikacji. Oplucie kogoś wprawdzie nieudolne świadczy o wyjątkowym zdegenerowaniu. To dziennikarze powinni potępiać chyba ,że są fanami............

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Napisałem przed chwilą komentarz, który został usunięty. Nie zawierał wulgaryzmów, jedynie moje zdanie w temacie programu LGBT+, co do którego uważam, że ma na celu tylko i wyłącznie masową promocję i produkcję osób typu "gender", które naturalnie staną się nowym elektoratem lewicy. Program ten nie ma wg mnie kompletnie nic wspólnego z hasłami typu "tolerancja", "nowoczesność", "równość", "edukacja", które są jedynie przykrywką dla zimnej i cynicznej walki lewicy o władzę. Takie jest moje zdanie, do którego zresztą każdy z nas podobno ma prawo więc każdy może się ze mną zgodzić bądź nie i przedstawić własną opinię. Niestety skoro występuje tu cenzura jaki jest sens komentowania artykułów i jaka jest wiarygodność tego portalu?

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Ja znam. Widziałem całą ulotkę, według której chcą postępować. I jest to pedofilia. 4 letnie dziecko o czynnościach seksualnych, radości z tego płynącej i o zgrozo instruktażu nie ma prawa widzieć! PEDOFILE! Czepiacie się księży, którzy mają zdecydowanie na sumieniu bardzo wiele(chodzi o winnych), a sami idziecie w tę stronę?! Hipokryzja, impertynencja i czysta pedofilia!

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Mylisz tolerancję z akceptacją. Tolerujemy ich obecność, ale nie będzie akceptacji na takie działania. To LGBT ma problem z wolnością słowa. Nie wolno powiedzieć prawdy bo ich zboczone mózgi czują się zagrożone, że ktoś zacznie myśleć?

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Znam ten program i dlatego się wypowiadam - jaki miałby być inny powód? Produkcja osób "gender" oznacza nadmierną i intensywną seksualizację i indoktrynację dzieci pod szczytnymi hasłami "tolerancji", "nowoczesności", "równości" i "empatii". Oznacza wtłaczanie do głów najmłodszym w procesie edukacji i wychowania, a więc wtedy gdy dopiero kształtuje się psychika, np. tego że mogą sobie dowolnie, wybierać płeć i wcale nie muszą być tym kim się urodziły, że powinny wyzwolić swoją seksualność, że mogą kochać "inaczej", bo to wszystko jest to samo, itd., itp. To jest przedstawianie wzorców, które mogą zmienić sposób postrzegania własnej tożsamości u malutkich dzieci. Zdaje sobie Pani sprawę co to oznacza? Przecież nawet dla dorosłego to niesamowicie trudny temat i my dorośli na całym świecie nie możemy dojść z tym do ładu od lat, a co dopiero dzieci! One mają decydować w wieku kilku lat gdy ich osobowość, mózg dopiero się kształtuje o tym czym jest ich podstawowa tożsamość i że ona jest zmienna??? To są DZIECI, a nie jakieś zwierzaki doświadczale - rozumie to Pani??? Czy nie widzi Pani różnicy między dzieckiem, a osobą dorosłą? Taki dzieciak, może z powodzeniem przez całe swoje życie nie spotkać ani razu osoby LGBT na swojej drodze tak znikoma jest ich ilość w społeczeństwie. Więc kto robi z tego nagle główny problem ogólnopolski? Kto ma w tym cel i jaki?

  A osoby, które rodzą się z tymi skłonnościami to margines w skali całego społeczeństwa i nie pomoże im to, że przybędzie ich więcej poprzez sztuczną kreację. Myśli Pani, że jeśli byłaby ich większość to nagle LGBT stało by się normą, a środowiska hetero odstępstwem? Od kiedy to prawda, natura czy nauka podlegają przegłosowywaniu? To jest jakiś absurd.

  Trzeba zrozumieć, co podkreślam, że ta sprawa tak naprawdę nie dotyczy środowisk LGBT i rzekomej nienawiści katoli i całej prawicy do tych ludzi. Tutaj chodzi o wykorzystywanie tych środowisk do celów politycznych przez lewicę. Nie wahają się wystawiać na szwank stabilności i zdrowia psychicznego młodego pokolenia byle by tylko realizować postulaty własnej nawiedzonej marksistowskiej ideologii.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Przypomnij jak głosowałeś w sprawie nagród dla siatkarzy. Byłeś przeciw. To Cię kompromituje. MłocieMłociarzu.

 • hiszpan40 lubi Komentarz

  Prezydent zrobił foto z koniem by z Giertycha drzeć łacha.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.