Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bubix napisał/a komentarz do Barcelona może mieć kolejną piękną WAG. Warunek jest jeden

  A "WAG" to skrót od wagina? Bo to dla piłkarzy c..ki po prostu?

 • Bubix napisał/a komentarz do Lekkoatletyczne ME Berlin 2018: dramat Polaków, tego nie było od lat

  Standard: nadmuchiwanie szans przed występem, media już prawie same medale, bez mistrzostw, im rozdały, a tu klapa. To powiedzmy sportowcom dziękuję, nie wypełniliście kontraktu ze społeczeństwem, a jeżeli na ich treningi szła kasa z budżetu, to już jej nie marnować - wysłać też i tych działaczy sportowych do pracy, np. niech budują drogi czy też bloki, np. w ramach programu mieszkanie+. Bo to tak fajnie mieć hobby, pasję, biegać skakać i za to jeszcze mieć od narodu kasę, bez względu na wyniki. Cyrk.

 • Bubix napisał/a komentarz do Cristiano Ronaldo ambasadorem centrum krwiodawstwa w Białymstoku

  Zadeklaruję to oczywiście, ale wtedy, gdy przyjdzie normalność, czyli gdy będę mógł skorzystać z produktu, za który ludziom płacą, a i ja poprzez pokrycie przez NFZ - zapłacę. Za takie pieniądze jakie z nas golą w podatkach - łaski nie robią. Czy Wy nie rozumiecie, że nam rządzący (teraz po czy pis, czy inni będą - jeden czort) przez lata w głowach poprzestawiali i my święcie wierzymy w to, że trzeba np. pracować 8 godzin dziennie do praktycznie śmierci, a nie np. 6, że tam jakieś pkb, że musimy to, tamto. A oni nie muszą, np. być uczciwi, mogą miliardy na lewo i prawo - pkb ma się jak się ma, dług najwyżej się powiększa, a ty ośle rób, zapracowuj się. Wracając do tematu: łaski nie robią że krew będzie dla każdego potrzebującego, od tego jest opieka zdrowotna i w tym celu słono płacimy, a i rządzącym płacimy za to (przecież ich na zasadzie kontraktu, wyborami, na wykonywanie roboty wybieramy), że to poprawnie zorganizują. Zorganizowali: jeleni wykształcili. Powinni za krew po prostu płacić. Może wtedy np. 500+ nie byłoby potrzebne, a siedzący w chałupach mieliby czas na oddanie krwi, którą byśmy jeszcze i za granicę sprzedawali.

 • Bubix napisał/a komentarz do Cristiano Ronaldo ambasadorem centrum krwiodawstwa w Białymstoku

  Niech zaczną jak w Niemczech płacić za jednorazowe oddanie krwi 100 euro (tak chyba więcej) i krew się znajdzie, a nie szukać po egidą honorowego frajerstwa darmowego surowca do produkcji choćby i osocza, a potem stacje tę krew i produkty po prostu sprzedają szpitalom tłumacząc się kosztami. To jakby producent rolny przekazał płody darmo na cele charytatywne, a organizacja rozdająca (po konfekcjonowaniu) sprzedawała żywność potrzebującym To jak wysyłasz esemesa by kogoś w leczeniu wspomóc, a fiskus dolicza do tego 22 % vatu. Skąd tylu frajerów w tym kraju? Przy niemieckiej granicy brakuje honorowego u nas krwiodawstwa - wiecie dlaczego. Rządzący drą kasę (każda władza), bo im się należy, a ty szaraku honorowo za darmo wypruwaj się. Myślcie, działajcie! zabraknie honorowców? - zaczną im płacić, zamiast choćby setki tysięcy na podróże samolotowe pani Anders "w imieniu narodu".

 • Bubix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Rosja oswojona

  Zastanawiam się: dlaczego cały świat nie zbojkotował tego mundialu, skoro Putin napadł na Ukrainę i jest w/g tego świata dyktatorem? Czyli już co: napadać można, przesuwać granice można? Skoro Polacy to tacy wielbiciele wolności i zadeklarowane rusofoby, to po kiego grzyba pojechali na ten mundial? Ruskie złoto nie śmierdzi, a dziewuszki wyjątkowo smakują? Obłudnicy i fałszywcy.

 • Bubix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Rosja - Chorwacja: dwa telefony Władimira Putina do Czerczesowa

  Dokładnie: nasze więzienne kurorty zachęcają wręcz do ich odwiedzania. Za cięższe przestępstwa, szczególnie za recydywę, powinni skazywać na pracę w kopalniach uranu w Rosji (odpowiednie dogowory z Putinem i uruchomić linię transferową skazańców) - od razu jeden z drugim zrezygnowałby z zabijania, kradzieży, gwałtów. Więzienie powinno być karą, pojęcie resocjalizacji w stosunku do umysłowo-emocjonalnych recydywistów jest samo w sobie chore. Społeczeństwo zasługuje na ochronę przed przestępcami, a mam wrażenie, że ci drudzy mają od państwa więcej korzyści niż normalni, uczciwi ludzie.

 • Bubix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Rosja - Chorwacja: dwa telefony Władimira Putina do Czerczesowa

  ... to jak poprzednik JP2? Tam otruli bo coś z kasa nie pasowało. Nie drwij sobie z tego Wschodu, bo zachód, szczególnie w wydaniu kościoła kat. - jest równie zgniły. Popatrz na reprezentację Rosji: tam zawodnicy nie sprzedają się za kasę jak ci zachodni: tam im na miejscu (mafiozi, czy u nas pzpn - taka sama mafia) godnie płacą - i zawodnicy dają w pałę zachodowi. Tak trzymać! - i raczyć się zdrowym jedzeniem, wódką i pięknymi kobietami ;)

 • Bubix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Kontrowersyjne słowa rzecznika Kremla po triumfie Rosjan

  Nie przypadek. Cała piłka nożna to jeden wielki układ i manipulacja, a ciemni kibice myślą, że to prawdziwy sport. Jakby takim był - do Rosji ciągle prowadzącej wojnę z Ukrainą żaden sportowiec czy też działacz nie pojechał.

 • Bubix otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • Bubix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Kontrowersyjne słowa rzecznika Kremla po triumfie Rosjan

  Jak wszystkim rosyjskie złoto, wódka i dziewczyny - smakuje/smakują. I nieważne, że cały czas ukraińscy chłopcy, po dwóch, trzech dziennie giną, bo wojna trwa, że jest przesunięcie granicy, jest aneksja Krymu... A gdzie obrońcy zwierząt? Rosjanie wytłukli około 7 tysięcy bezpańskich psów i kotów by pod mundial zaprowadzić porządek... Dlaczego w imię ludzkich, normalnych odruchów świat sportu nie zbojkotował tego prywatnego folwarku właścicieli rozgrywek mundialowych w Rosji? O obłudny tzw. sporcie... Żenada.

 • Bubix napisał/a komentarz do Mundial 2018. We wtorek poznamy przyszłość Adama Nawałki

  To jak prezes Kaczyński - ciągłe wyborcze porażki, ale jak się Maciarewicz skumał z mafią rosyjską, dali taśmy by załatwić PO - i są rządy absolutne! Skuteczne odklejanie od Unii, Polska na boczny tor, już nie wspiera Ukrainy tylko na nią wilkiem patrzy - raj dla Putina, o to mu chodziło. Bierze co chce. I jak chce. A głupki się mundialem cieszą.

 • Bubix napisał/a komentarz do Mundial 2018. We wtorek poznamy przyszłość Adama Nawałki

  No i co: ile flaszek planują obalić? No limits!? - w końcu wszystko na koszt ogłupianego Narodu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.