Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Katarzyna Kaczor

  a problemem dla Bayernu nie jest obecnie Muller? Khan? Hummels?.. obecnie Lewandowski to najlepszy piłkarz Bayernu i tacy eksperci to moja rada: ,,morda w kubeł,,!

 • Katarzyna Kaczor napisał/a komentarz do Szczęsny wynoszony pod niebiosa. "Był jak mur", "Bohater"

  musiałby być Niemcem lub choć Francuzem

 • Katarzyna Kaczor napisał/a komentarz do Turniej Ośmiu Narodów: włoska lekcja dla Polaków w Łodzi

  ciekawe czy jest siła by tego nieudacznika o nazwisku Boniek wywalić na zbita mordę! facet chodzi dumny jak paw a efekty pracy kompromitujące! rozpędzic ten cały związek lesnych dziadków bez względu na konsekwencje ze strony nastepnych dziadków z FIFA! raz na zawsze rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji!..

 • Katarzyna Kaczor lubi Komentarz

  Bońka nie interesuje rozwój polskiej piłki tylko własny wizerunek w mediach. Jego samozadowolenie graniczy z bezczelnością.

 • Katarzyna Kaczor napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek odpowiedział na wpis Krystyny Pawłowicz

  Reprezentacja osiągnęła dno piłkarskie ....polskie kluby z piłkarzami za 50 tyś euro /miesięcznie dostają łomot od drużyn półamatorskich!...a rudy cymbał uśmiechniety dowcipkuje od czego on jest ,,Prezesem,,?! ja to miałabym głębokim powżaniu rudego prezesa tylko że ,,jego zawodnicy,, nosza na koszulkach godło mojego kraju! a to zobowiązuje! rudy to kiedyś znakomity piłkarz...ale prezes to na poziomie Laty...czyli zero!

 • Katarzyna Kaczor lubi Komentarz

  Nie jestem człowiekiem złym, mściwym, staram się nie być pamiętliwy, ale...

  Nie potrafię spojrzeć na tego "piłkarza" inaczej niż przez pryzmat celowego, chamskiego, brutalnego, karygodnego, (etc., etc, etc.) faulu na Wasylu. Zwłaszcza, że 'kara' jaka go spotkała była ŚMIESZNA. 250euro dla piłkarza??? I kilka spotkań? To bandyta. Jest zresztą na YT nagranie, jak widać, że interesuje go zdeptanie rywala a nie walka o piłkę. Nawet nie podszedł do niego, jak to bywa po starciach, nawet nie spojrzał, a jemu stopa dyndała się bezwładnie w podkolanówce jak zakupy w reklamówce...dramat....

 • Katarzyna Kaczor

  Gdy twój idol Pinokio król UE stanie prze polskim sądem za oddanie sledztwa Rosjanom w/s katastrofy smoleńskiej gdy odpowie za aferę Amber Gold , gdy radzio zwróci za obiady u Sowy, gdy Adamowicz rozliczy się z posiadanego majątku gdy Buzek będzie rozliczony za OFE gdy Lewandowski odpowie za sprzedaż polskich fabryk jak Nowak i inni ministrowie za rządów kanalii POwskich zostaną rozliczeni z posiadanych wtedy PIS zajmie się wypowiedzią na temat piłki nożnej Posłanki Pawłowicz

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.