freddy kruger - lubi

 • freddy kruger lubi Komentarz

  Wrócił Żyto do Zielonej i Cielak do Czewy efekty widać, każdy tor można sp...

 • freddy kruger lubi Komentarz

  Ale, że jak?
  Że niby ekspert night się pomylił?

 • freddy kruger lubi Komentarz

  Niech nie rozśmiesza ludzi. Jordan jest dużo lepszy. Grał na starych przepisach obronnych, gdzie można było twardo bronić, opierać się na innym graczu co męczyło gracza ofensywnego, gwizdali kroki, a mimo tego przy tak krótkiej karierze w ledwie 11 pełnych sezonów w Bulls zdobył 6 mistrzostw. W tym 6/6 licząc ostatnie 6 pełnych sezonów. Błędem jego było jedynie odejście z NBA na blisko 2 lata, gdy był w prime. Grał na mocniejszym wschodzie. Do tego jak Jordan potrafił być zarówno efektywny i efektowny. James dla porównania przez całą karierę grał na lajtowych przepisach obronnych, gdzie nawet nie idzie lekko dotknąć nikogo, nie gwiżdżą kroków, odpala się rzuty bez obrony, a mimo długiej kariery zdobył ledwie 3 mistrzostwa na 9 finałów. Do tego mega szczęśliwie w 2013 i 2016. W finałach 2013 uratował go rzut R.Allena na dogrywkę w game 6, bo bez tego SAS mieli już tytuł. W finałach 2016 potrzebował do mistrzostwa kontuzjowanego Currego w playoffach, który był ciebie siebie z sezonu regularnego, wypłakanego zawieszenia Greena z game 5 i kontuzji Boguta. Grał przez większość kariery w słabej konferencji. Wystarczy w latach 2011-2018 umieścić go zamiast na wschodzie to na zachodzie i nastukałby max 3-4 finały w tym czasie zamiast 8. Taka skromna różnica. Uciekł 3 razy do innego klubu licząc na mistrzostwo jak tchórz. Pierwszy raz do Heat, by połączyć siły z Wadem i Boshem, by mieć wreszcie mistrzostwo. Potem uciekł z Heat do Cavaliers stawiając na młodszego Irvinga widząc, że Wade się kończy i gra na oparach w finale 2014. I znów po raz trzeci uciekł do Lakers licząc, że będzie miał w najsłynniejszym klubie NBA gwiazdy. I w sumie dostał. James będąc faworytem kilka razy zawiódł sromotnie, bo to jego drużyna była faworytem buckmacherów np: w finale konf. 2009 przeciw Magic, w 2R przeciw Celtics, w finale NBA przeciw Maverics. W sumie finał 2014 pokazał też, że liderem nie jest, aż takim dobrym, bo nie potrafił zmobilizować swoich partnerów i przegrali największą różnicą punktową w historii finałów NBA przeciw SAS przegrywając co mecz blowoutami 20 punktowymi. Nawet w meczach u siebie.

 • freddy kruger lubi Komentarz

  3-ci set: Malwina dostaje 6-7 decydujących pilek i żadnej nie kończy... Wali na oślep przed siebie i albo czapa albo wyblok albo trafia w libero... Czy ten trener nie mógł jej podpowiedzieć, żeby zamiast walić całą siłą, obiła blok?!

 • freddy kruger lubi Komentarz

  Szkoda, że jest chora...

 • freddy kruger lubi Komentarz

  Karolina łał Jędrzejczyk be

 • freddy kruger lubi Komentarz

  Curry (przy całym szacunku dla jego talentu) nie dorasta Jordanowi do pięt! Statystyki to nie wszystko! Jeszcze trzeba mieć "to coś"! Jordan miał tego "czegoś" najwięcej i dlatego był jest i będzie najwybitniejszy i jedyny w swoim rodzaju!
  Curry nie sprawia, że młode łepki po obejrzeniu jego meczu ubierają buty i idą go godzinami naśladować na boisko! Jordan taką moc miał.