90 lat czerwonej gnidy

autor: smok | 2013-07-06, 13:26 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Bardzo przepraszam, bo to co napiszę ze sportem nie ma nic wspólnego. Ale po dniu wczorajszym coś we mnie pękło. Zapraszam do przeczytania.

Wczoraj na programie tvn24 odbyła się dysputa pomiędzy Panem Czarzastym (SLD) a Panem Winnickim (Ruch Narodowy), która wzbudziła u mnie zgorszenie. Sam tytuł "Czy Wojciech Jaruzelski jest bohaterem" przyprawił mnie o mdłości. Bo jak można mieć wątpliwości albo bronić oportunistycznego mordercy?

Generał Jaruzelski jest zdrajcą narodowym, ponieważ służył sowieckiemu okupantowi. To człowiek, który w 68' roku przeprowadził czystki w armii, usuwając z niej Żydów. To człowiek, który wraz z Gomułką stali za mordowaniem robotników w roku 70'. I w końcu, to człowiek, który wprowadził stan wojenny, aby zniszczyć "Solidarność". Owszem, lewacy powiedzą wam, że musiał to zrobić, bo ZSRR by wkroczyło, a tymczasem zachowały się dowody, na których Breżniew mówi, że nie weszliby. Bo jak mieli k...a wejść, jak wojska były w Afganistanie?!

Pan Czarzasty powiedział, że Kościół współpracował z ówczesną władzą (ta i może jeszcze na czele z ks. Popiełuszko?), powiedział, że Pan Jaruzelski to mądry człowiek (Kim Dzong Un też jest mądry. Uczył się w prywatnej szkole w Szwajcarii, więc niech jadą do Korei Płn., do swoich), powiedział, że generał ma już 90 lat i nie można go ścigać (i tu wspaniale zripostował Pan Winnicki, przytaczając przykład Izraela, który ściga SS-manów niezależnie ile mają lat), wspomniał także coś o UE (nie wiem dokładnie co, bo się zakrztusiłem, gdy zestawił ze sobą pojęcia Jaruzelski i UE). Jak mu nie wstyd? Pan Czarzasty jeszcze dodał, że ktoś próbuje historie zmieniać. Skoro tak, to niech uda się do IPN-u. Dokładnie mu opiszą, co jego kolega robił...

Niestety w kraju rządzą ludzie, którzy nie chcą dbać o historię. Nawet na jakimś portalu jest robiona ankieta, kto jest najbardziej przyjazny z lewicy. Lewacka młodzież stawia mordercę Jaruzelskiego na 3. miejscu...

Z nas, narodowców, chcą zrobić faszystów i neonazistów. Szkoda tylko, że Hitler był socjalistą i fanatykiem aborcji, a więc to pasuje, ale nie do nas. Ale nawet jeśli, to Hitler zabił 2 razy mniej ludzi niż Stalin, a także nie doprowadził do wyniszczenia gospodarczego naszego kraju. Dzisiaj lewica głosi, że o naszej wspaniałej historii trzeba zapomnieć, nie rozdrapywać ran (nie ma co się dziwić, dla nich to dobrze). Przez lata ich rządów doporowadzono do stanu, w którym słowo "Stalin" nie oznacza tyle złego, co "Hitler". Starsi ludzie, faszerowani przez lata lewacką propagandą, tego nie widzą, co ja, młody człowiek, bez wpojonej propagandy, widzę. Spróbuję to wyjaśnić: Wyobraźcie sobie, że po II Wojnie Światowej naziści nie zostają ukarani. Goebells zakłada tygodnik "Nein" i należy do 100 najbogatszych Niemców, Hitler mówi przepraszam i idzie do polskiego sejmu (tak jak wielu czerwonych poszło do SLD), i decyduje o losach naszego kraju. Wielu z nich piastuje ważne stanowiska w Polsce, a zwykli, prawdziwi Polacy, którzy przez lata walk chcą spokoju, nie mają pracy, nie mają za co utrzymać swoją rodzinę, a nawet muszą udać się na emigrację. Nie można ich osądzić, bo lewica mówi, że tak nie można. Taka jest dzisiejsza rzeczywistość... Tylko zamiast nazistów wstaw komunistów.

Młodzież jest ogłupiana, coraz więcej lewaków kuszonych i przyciąganych darmowym alkoholem. Nieznająca historii. Ale gdy znajdą się młodzi ludzie, którzy ZNAJĄ polską historię, którzy DBAJĄ o polskie tradycje i NIE POTRAFIĄ SIĘ POGODZIĆ, że człowiek Stalina, który powiedział, że NKWD dbało o rozwój Polski, jest zapraszany na uniwersytet, to są opluwani. To liberalno-lewicowe media mówią, że faszyzm się odradza. A tymczasem oni żyją w trudnych warunkach. Młodzi ludzie bez pracy, w zadłużonych rodzinach... Tym młodym ludzią mówią, że trzeba dać się wypowiedzieć majorowi, bo to mądry człowiek jest. Wzywają policję i stawiają im zarzuty za to, że brzydzą się mordercy!

Ale ci właśnie "faszyści", jak to określają ludzie typu T. Lisa. będą rośli w siłę. Idzie nowe pokolenie. Panu Jaruzelskiemu w dniu urodzin życzę, żeby jeszcze pożył, aż do władzy dojdą patrioci i się z nim należycie obejdą. Na szubienicę!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
RECON_1

I temu mnie o to szlag trafia, a jak widze malolatow w koszulkach Che to juz mnie hu... strzela do reszty, a nawet nie wiedza ile ta marionetka Moskwy niewinej krwi ma na rekach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Też tego nie rozumiem. Weź np. takiego posła Gawkowskiego, co hymn ZSRR śpiewał bezkarnie w Łodzi. Niby komunizmu nie ma, a nic mu nie zrobią.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Też nie wiem dlaczego. A co do Napoleona to nawet we Francji rośnie liczba jego przeciwników. Tylko w Polsce nie... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

inaczej dlaczego Polska się nie UPOMINA o ZAMORDOWANE ofiary wojny Polsko-Bolszewickiej to jest o 100 tysięcy Osób..??? Białystok.,dekret Stalina o zagładzie ludności Polskiej na terenach ODZYSKANYCH....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ks vitold

inaczej dlaczego Polska się nie UPOMINA o ZAMORDOWANE ofiary wojny Polsko-Bolszewickiej to jest o 100 tysięcy Osób..??? Białystok.,dekret Stalina o zagładzie ludności Polskiej na terenach ODZYSKANYCH. Czemu to wielkie SAMODZIELNE, D Y K T A T O R S K I E Państwo nie upomniało się o o NICH..??? Przecież te liczby są większa od Katyńskiej..!!! co do Adolfa.,Napoleon też jest,był znienawidzony w CAŁEJ Europie a tylko w Polsce i Francji wychwalany a co niby On dał tej Polsce..??? mimo że władał,podbijał,ugiął się pod naciskami Pruskiego buta aby nazwa tego kraju zmieściła się do słów Księstwo Warszawskie i to jest ta cała konkluzja.,tyran i despota zawsze układa się tak jak mu OKAZJA zagra a mści się na tych którzy STAJĄ mu na drodze..!!! inaczej mówiąc osoba TAKA zawsze MUSI mięć jakiegoś WROGA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Rozmowy o tym, czy powstanie miało sens, czy nie w tym ważnym dla nas dniu jest nieważne. Ważna jest pamięć o Nich i oddanie Im należytego Im szacunku. Ale mimo to zabiorę głos. Gen. Anders nie był na...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Rozmowy o tym, czy powstanie miało sens, czy nie w tym ważnym dla nas dniu jest nieważne. Ważna jest pamięć o Nich i oddanie Im należytego Im szacunku. Ale mimo to zabiorę głos. Gen. Anders nie był na miejscu. Nie wie, jak czuli się Polacy pod okupacją, jak to jest, gdy codziennie Niemcy z dumą wywieszali listę kolejnych pomordowanych Polaków. Władze Podziemnego Państwa Polskiego i dowódcy powstania myśleli jak żołnierze i nie mogli przewidzieć, że Hitler postąpi nielogicznie. Zobacz co on zrobił - kazał walczyć Niemcom o Warszawę do upadłego, wszystkich pomordować (dali radę tylko Wolę) i zniszczyć całkowicie miasto, by... oddać je później bez walki Sowietom. On nie myślał jak żołnierz, kierował się tylko i wyłącznie, niezrozumiałą dla nas, nienawiścią.
A komunizm nie minął. Na gloryfikowanie morderców nie można pozwalać, trzeba walczyć z gloryfikującą go lewicą. Ja nie przebaczę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

wszystko to już było,minęło... pamiętaj o tym że rzeczywistość przedstawiana przez wielu gloryfikuje cechy "nam" upragnione... wracając w te 44rok pamiętaj że "wyspa węży" którą oddali Brytyjczycy Polakom...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ks vitold

wszystko to już było,minęło... pamiętaj o tym że rzeczywistość przedstawiana przez wielu gloryfikuje cechy "nam" upragnione...
wracając w te 44rok pamiętaj że
"wyspa węży" którą oddali Brytyjczycy Polakom to nie był ośrodek wczasowym..!!! tam też ginęli i umierali ludzie którzy walczyli i chcieli walczyć a padli z rąk własnych oprawców...
pamiętaj że to co teraz z perspektywy czasu wydaje się być piękne wtedy było zwykłym MORDERSTWEM i są to słowa gen.Andersa na wybuch Powstania.,ten sam człowiek pytał kuriera z Warszawy "co wam dało to moralne podniesienie rąk do góry..???" a wiesz o co mu chodziło..??? jak każdy WOJSKOWY.,to i ci Panowie decydenci idąc do boju myśleli o WYGRANEJ ale z tego co na nich spadło, powstała ta moralna legenda. JEDYNY autentyczny odruch to to że ludzie młodzi i nie tylko chcieli walczyć by choć przez chwilę poczuć się wolnymi i tak jak zaowocowała porażka "Powstania Listopadowego" na Piłsudczykach tak i ta ofiara dał swoje zrozumienie w CIERPLIWOŚCI do ODZYSKANIA wolności w solidarności.,tak taka jest więź Powstania 44 z solidarnością.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

ostatnia odpowiedź: 1 sierpnia 2013 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Też tego nie rozumiem. Weź np. takiego posła Gawkowskiego, co hymn ZSRR śpiewał bezkarnie w Łodzi. Niby komunizmu nie ma, a nic mu nie zrobią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

To czemu mozna tolerowac sierp i mlot a nie mozna swastyki? Popatrz co czerwona gwiazda urzadzila chocby na Ukrainie w latach 30tych, zginelo tam wiecej ludzi niz w Auszwic.Ten paradoks mnie wkurza cholernie.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RECON_1

To czemu mozna tolerowac sierp i mlot a nie mozna swastyki? Popatrz co czerwona gwiazda urzadzila chocby na Ukrainie w latach 30tych, zginelo tam wiecej ludzi niz w Auszwic.Ten paradoks mnie wkurza cholernie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Ale sędzia i tak popełnił błąd. Nie można tolerować takich znaków w Polsce.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Ale sędzia i tak popełnił błąd. Nie można tolerować takich znaków w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Musze przyznac ze fajnie piszesz, co do porownania Hitler-Stalin wkur... mnie na aksa to ze gdy zalozysz koszulke z sierpem i mlotem to na ulicy ludzie patrza na ciebie jak na cool goscia, a zaloz taka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RECON_1

Musze przyznac ze fajnie piszesz, co do porownania Hitler-Stalin wkur... mnie na aksa to ze gdy zalozysz koszulke z sierpem i mlotem to na ulicy ludzie patrza na ciebie jak na cool goscia, a zaloz taka ze swastyka to odrazu uslyszysz zes naziol itd...zreszta ostanio cos bylo o swastyce ze jakis sedzia zgodnie z prawda stwierdzil ze to symbol hinduski szcescia to wywolal tym wojne ze nei zaden symbol sczescia tylko zlego nazizmu...sluchasz konkwisty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

ostatnia odpowiedź: 1 sierpnia 2013 [6 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Nie ważne kto jest mniejszym zdrajcą, a kto większym. Ważne jest kto był w nim w ogóle i kto zabijał Polaków. W przypadku morderców nie ma rozróżnienia na lepszych i gorszych. Jeżeli ktoś ma tu wypaczony światopogląd to na pewno nie ja. I teraz ważne zdanie - Nawet jeżeli Jaruzelskiemu udało się coś zrobić dobrego, to nie wróci to życia ludziom, którym je odebrał. I teraz podważ te akapity, co napisałem w kontekście tego zdania. Myślisz, że dlaczego nie chce dać się osądzić? Bo to dobry człowiek jest? Proszę cię...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Czy Jaruzelski jest zdrajcą? A czy Jerzy Pawłowski jest zdrajcą, czy bohaterem? Zresztą takich przykładów można by mnożyć.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Sprawdź sobie (chyba, że słyszałeś) o reformie Wilczka. To było jeszcze za rządów Jaruzelskiego. Więc można to jeszcze zapisać na konto, tej "wstrętnej komuny" Dzięki i również pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Gadasz jak mój ojciec.Co dobrego zrobiła komuna?Wybiła tysiace Naszych rodaków.Doprowadziła kraj do ruiny gospodarczej.Ogromne zasługi rzeczywiście.Z checia kiedys wroce z Toba do tego tematu bo to bardzo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Gadasz jak mój ojciec.Co dobrego zrobiła komuna?Wybiła tysiace Naszych rodaków.Doprowadziła kraj do ruiny gospodarczej.Ogromne zasługi rzeczywiście.Z checia kiedys wroce z Toba do tego tematu bo to bardzo ciekawe zagadnienie.Zycze smacznego obiadu a takze emocjonujacego spotkana .Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Nie no, nie żartuj. Kukliński jako oficer WP, będąc w sztabie operacyjnym, pracując dla wrogiej armii, to klasyczny przykład zdrajcy. Zapominasz o tym, ile dobrego zrobiła, ta tzw komuna (wg założeń,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Nie no, nie żartuj. Kukliński jako oficer WP, będąc w sztabie operacyjnym, pracując dla wrogiej armii, to klasyczny przykład zdrajcy. Zapominasz o tym, ile dobrego zrobiła, ta tzw komuna (wg założeń, u nas nie było komuny) dla naszych dziadków i rodziców. Przy swoich wadach, miała duzo zalet, o których tacy ludzie jak np. Smok zapominają, albo nie chcą wiedzieć. Może jeszcze kiedyś pogadamy na ten temat, ale jak zapewne wiesz, za 2 godzinki derby południa, siadam do obiadu i uciekam na mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Po kolei.Jaruzelski był namiestnikiem ZSRR na Polske.Był wierny jak pies krajowi,który zabił dziesiątki tysięcy Polaków.Był przywodca systemu,który w latach 40 i 50 wyciał w pień bohaterów Ak itd. z...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Po kolei.Jaruzelski był namiestnikiem ZSRR na Polske.Był wierny jak pies krajowi,który zabił dziesiątki tysięcy Polaków.Był przywodca systemu,który w latach 40 i 50 wyciał w pień bohaterów Ak itd. z czasów II wojny światowej.Jak go inaczej nazwać?Co do Pawłowskiego to mysle ,ze zamiast niego lepszy bedzie przykład Kuklinskiego.Kuklinski nie zdradził Polski zdradził ZSRR bo to oni tak naprawde Nami rzadzili wiec co to za zdrada?I uchronił Nasz kraj przed unicestwieniem.W razie III wojny światowej Nato planowało zrzucic na Polske kilkadziesiat bomb jądrowych.Sikorski pare lat temu odtajnił liste na jakie miejsce jaka bomba miała byc zrzucona.Nato chciało to zrobic,zeby utrudnic maksymalnie sowietom przerzut wojsk z ZSRR do NRD.Nic by z Nas nie zostało.Dla mnie jest on bohaterem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Czy Jaruzelski jest zdrajcą? A czy Jerzy Pawłowski jest zdrajcą, czy bohaterem? Zresztą takich przykładów można by mnożyć.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej M

Sam widzisz że temat jest arcytrudny a granice etyki bardzo śliskie w tym wypadku.Temat rzeka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Mam 20 lat wiec jeszcze ojcem nie jestem.To nawet nie chodzi o dzieci kalekie ale o takie wady,ktore po prostu nie daja szans na przezycie np.bezmozgowie to wada w ktorej mozg sie wgl nie wykształca...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Mam 20 lat wiec jeszcze ojcem nie jestem.To nawet nie chodzi o dzieci kalekie ale o takie wady,ktore po prostu nie daja szans na przezycie np.bezmozgowie to wada w ktorej mozg sie wgl nie wykształca lub w małej czesci.ZMuszac kobiete do rodzenia takiego dziecka to tortura dla niej i trauma.Rowniez pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Eutanazja to w pewnym sensie prawo wyboru a nie tak jak się to tłumaczy naszemu społeczeństwu zabijanie ludzi.Dobrze pokazuje to film - "Jack jakiego nie znacie" , polecam zobaczyć jak kogoś interesuje...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej M

Złego słowa użyłem , przepraszam.A temat mnie interesuje z tego powodu że interesuje się historią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Ale hitlerowcy to nie faszyści. Szkoda, że mówi się o faszyzmie tylko jako złym. Jeśli się tym interesujesz, polecam poczytanie o Antonio Salazarze.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Ale hitlerowcy to nie faszyści. Szkoda, że mówi się o faszyzmie tylko jako złym. Jeśli się tym interesujesz, polecam poczytanie o Antonio Salazarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Eutanazja to w pewnym sensie prawo wyboru a nie tak jak się to tłumaczy naszemu społeczeństwu zabijanie ludzi.Dobrze pokazuje to film - "Jack jakiego nie znacie" , polecam zobaczyć jak kogoś interesuje...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej M

Eutanazja to w pewnym sensie prawo wyboru a nie tak jak się to tłumaczy naszemu społeczeństwu zabijanie ludzi.Dobrze pokazuje to film - "Jack jakiego nie znacie" , polecam zobaczyć jak kogoś interesuje ten temat .Jednak to o czym piszesz dalej bardzo mocno ociera się o ...Eugenikę.To właśnie ta nauka , która była po części inspiracją Faszystów, segregowała w ten sposób ludzi a kobiety były zmuszane do aborcji płodów które nie były ...doskonałe.Oni ślepo wierzyli w to że w ten sposób stworzą super rasę .Wiem że nie myślałeś w ten sposób pisząc o tym i przemawiała tu raczej swojego rodzaju empatia do nieszczęścia ludzkiego jakim jest wrodzone kalectwo np.Ale uwierz mi (nie wiem czy jesteś ojcem, ja jestem),nigdy nie pozwoliłbym na usunięcie mojego dziecka jakie nie miało by się narodzić, nie dałbym rady.Uważam że w tym temacie najwięcej krzywdy robi ludziom kościół i jego indoktrynacja.Co do związków homoseksualnych, absolutnie się z tobą zgadzam .
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Po kolei.Palikota nie lubie dla mnie to pajac,ktory co chwile zmienia poglady.Jestem zwolennikiem eutanazji bo człowiek jest panem własnego ciała i nikt nie moze go zmuszac do zycia w cierpieniu.Jestem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

No usuwanie plodow,ktore sa obciazone zespołem downa jest kontrowersyjne natomiast te katooszołomy,ktore chca zmusic kobiety do rodzenia ciezko chorych dzieci po tym jak takie dziecko sie urodzi nie kiwna palcem,zeby matce pomoc!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

No owszem, tego typu płody rozumiem. Ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem "Hitler był za taka aborcja bo takie dzieci były tylko problemem i ciezarem.Teraz ludziom,ktorzy popieraja tego typu aborcje chodzi...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

No owszem, tego typu płody rozumiem. Ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem "Hitler był za taka aborcja bo takie dzieci były tylko problemem i ciezarem.Teraz ludziom,ktorzy popieraja tego typu aborcje chodzi o to,ze to sa tortury dla matki rodzic takie dziecko jak to" Tego typu choroby są rzadkością wśród tych wszystkich chorób, które mamy. Takim ludziom chodzi przede wszystkim o uniknięcie odpowiedzialności za chore dziecko, o niepogarszanie finansów związane z jego utrzymanie, gdyż zapewne jak wiesz leki dużo kosztują. Jeżeli nie chcesz zachodzić w ciążę, bo grozi to chorym dzieckiem, to nie zachodź! Proste! Bo na przykład nie mogę się pogodzić, że są mordowane takie dzieci jak dzieci z zespołem Downa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Co do homoseksualistow to się nie dogadamy absolutnie.Szokuja mnie Twoje poglady na ten temat.Co do aborcji eugenicznej.To nie rozrozniasz pewnej rzeczy.Hitler był za taka aborcja bo takie dzieci były...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Co do homoseksualistow to się nie dogadamy absolutnie.Szokuja mnie Twoje poglady na ten temat.Co do aborcji eugenicznej.To nie rozrozniasz pewnej rzeczy.Hitler był za taka aborcja bo takie dzieci były tylko problemem i ciezarem.Teraz ludziom,ktorzy popieraja tego typu aborcje chodzi o to,ze to sa tortury dla matki rodzic takie dziecko jak to http://c0834752.cdn.im...bqRo2x.jpg ,które nie ma zadnych szans na przezycie ,umierajac w meczarniach przy porodzie albo kilka dni pozniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Komentarz usunięty

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
21 GUNS

Zgadzam się z każdym zdaniem co do joty:))Ale kurczę czy to odpowiednie forum na takie dysputy?Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Po kolei.Palikota nie lubie dla mnie to pajac,ktory co chwile zmienia poglady.Jestem zwolennikiem eutanazji bo człowiek jest panem własnego ciała i nikt nie moze go zmuszac do zycia w cierpieniu.Jestem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Po kolei.Palikota nie lubie dla mnie to pajac,ktory co chwile zmienia poglady.Jestem zwolennikiem eutanazji bo człowiek jest panem własnego ciała i nikt nie moze go zmuszac do zycia w cierpieniu.Jestem za in vitro bo to jedyna szansa dla tysiecy par,zeby miec własne dziecko i gadanie koscioła w tej kwestii mnie nie interesuje.Moze niedługo plemnik uznamy za człowieka?Jestem za aborcja w tych trzech przypadkach ,ktore sa wymienione w kodeksie karnym.Zagrozenie zycia matki,ciaza wynikajaca z gwałtu a takze ,gdy płod jest ciezko uszkodzony (poczytaj sobie o takich wadach jak bezmozgowie czy płod arlekina).Dyskutowałbym tez o tym czy jesli kobieta jest w bardzo trudnej sytuacji tez nie mogłaby usunac.Bo jesli dziecko ma zyc w biedzie,byc bite to ja dziekuje za takie zycie.Aha i uwazam,ze homoseksualisci powinni miec prawo do zwiazkow partnerskich,do małzenstw tez.Bez prawa adopcji.Dlatego,ze krzywdy mi nie zrobia,gdy wezma slub w obliczu prawa.Pozwolmy tym ludziom zyc w formalnym zwiazku.Homoseksualizm nie jest choroba.To orientacja seksualna tak jak bi i hetero.W kazdym gatunku wystepuje .Aha no i oczywiscie koscioł trzeba całkowicie odciac od finansowania z budzetu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Lewicowy światopogląd? Jesteś zwolennikiem skrobania dzieci, dziwek, narkotyków, bimbru, sodomitów i tego typu rzeczy?! Chyba nie jesteś zwolennikiem tego hipokryty Palikota?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Lewicowy światopogląd? Jesteś zwolennikiem skrobania dzieci, dziwek, narkotyków, bimbru, sodomitów i tego typu rzeczy?! Chyba nie jesteś zwolennikiem tego hipokryty Palikota?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

A faktycznie moze i była wzmianka ale nie wałkowano tego jak przeszłosc Baumanna.Ogolnie to juz Ci kiedys wspominałem.Mam lewicowy swiatopoglad ale w sprawach Polski czuje sie absolutnie patriota.Jestem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Wybacz ale skoro organizacja nacjonalistyczna taka jak NOP zadaje sie z greckimi neonazistami (to juz sa wprost neonazisci z tego Złotego Switu) a ich szef pisze ksiazke o tym jak podziwia Hitlera to jak mam traktowac takie ruchy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Owszem, ale RN nie jest neonazistowski, a nawet nie faszystowski.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

A faktycznie moze i była wzmianka ale nie wałkowano tego jak przeszłosc Baumanna.Ogolnie to juz Ci kiedys wspominałem.Mam lewicowy swiatopoglad ale w sprawach Polski czuje sie absolutnie patriota.Jestem dumny z Naszej historii,nie cierpie zarowno nazizmu jak i komunizmu.No i oczywiscie co tez juz wspominałem Jaruzelski to dla mnie zdrajca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

O tej książce wspomniano (chyba Rozenek, ten od tęczowych). Nie będę się o niej wypowiadał, bo jej nie czytałem. Być może tytuł jest prowokacyjny, bo sam jestem pod wrażeniem Hitlera. Wspaniała polityka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Masz rację! Źle to ująłem. Przepraszam, mój błąd. Chciałem tylko zwrócić uwagę na różnice. Chociaż znam ludzi, którzy mówią, że Hitler nie dałby rady, bo Niemcy były za głupie, co potwierdzają m. in. możliwością stworzenia tak świetnie zorganizowanego państwa podziemnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Jasne jest,ze Sowieci by nie weszli wtedy z powodow,ktore podałes min.Jaruzel wprowadził stan wojenny,zeby rozprawic sie z opozycja i pokazac ZSRR,ze jest w stanie zapanowac nad opozycja.Co do Hitlera...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

O tej książce wspomniano (chyba Rozenek, ten od tęczowych). Nie będę się o niej wypowiadał, bo jej nie czytałem. Być może tytuł jest prowokacyjny, bo sam jestem pod wrażeniem Hitlera. Wspaniała polityka prorodzinna, 5 razy niższe podatki niż my mamy teraz, w 5 lat z najbardziej rozwalonego kraju zrobił mocarstwo... i tak dalej. Bo gdyby nie patrząc na zbrodnie, to Niemcy zarządzane były bardzo dobrze. NOP? Trzeba pamiętać, że NOP a Ruch Narodowy to co innego. Więc bez obaw. NOP stara się realizować wiele idei, które ja popieram, ale czasem są zbyt radykalni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [22 komentarze tej dyskusji]

Natomiast musze cos innego napisac.Zarzuca sie temu Baumanowi np.ze był stalinista!Ok racja mimo,ze to wybitny profesor to ta przeszłosc zbyt chwalebna nie jest natomiast dlaczego nie wspomniano,ze przywodca...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Jasne jest,ze Sowieci by nie weszli wtedy z powodow,ktore podałes min.Jaruzel wprowadził stan wojenny,zeby rozprawic sie z opozycja i pokazac ZSRR,ze jest w stanie zapanowac nad opozycja.Co do Hitlera to on był zwolennikiem aborcji ale tylko wsrod podludzi,natomiast kategoryczne sprzeciwiał sie aborcji wsrod aryjczykow!"Ale nawet jeśli, to Hitler zabił 2 razy mniej ludzi niż Stalin, a także nie doprowadził do wyniszczenia gospodarczego naszego kraju. "Nie moge sie z Toba zgodzic.Gdyby nie Stalin i ZSRR Polski wgl by nie było na mapach świata bo Hitler wygrałby wojne i totalnie wyniszczył Nasz narod.Nie cierpie komunizmu ale taka jest prawda.To ZSRR pobiło głowne siły Wermachtu nie WB I USA.Wiec nazisci byli gorsi bo dazyli do całkowitego unicestwienia Polski.Co do ilosci ofiar to pamietaj,ze Hitler rzadził 12 lat a STalin około 30.Gdyby Hitler miał tyle czasu co Stalin zabiłby wiecej osob.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)

ostatnia odpowiedź: 6 lipca 2013 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Natomiast musze cos innego napisac.Zarzuca sie temu Baumanowi np.ze był stalinista!Ok racja mimo,ze to wybitny profesor to ta przeszłosc zbyt chwalebna nie jest natomiast dlaczego nie wspomniano,ze przywodca NOP czyli organizacji,ktora zagłuszyła ten wykład jest człowiek,ktory napisał ksiazke "Jak pokochałem ADolfa Hitlera"!?I dlaczego nikt nie mowi o tym,ze NOP wspołpracuje z neonazistowskim greckim "Złotym Świtem"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 7 lipca 2013 [22 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.