smok - lubi

 • smok lubi Komentarz

  Jestem w ciężkim szoku co Bydzia wyprawia w tym roku, szacun dla Pana Kanclerza za to, jak odmienił zespół w ciągu jednego sezonu. Widać, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i z nim zespół może daleko zajść.

 • smok lubi Komentarz

  Wracamy z Piły w cudownych nastrojach.Atmosfera na trybunach super,wynik cieszy i jedziemy dalej Polonio.:)

 • smok lubi Komentarz

  po meczu w Pile mogę wreszcie z czystym sumieniem powiedzieć, że myliłem się co do słuszności transferu Marcina Jędrzejewskiego do Polonii. spotkania z Krakowem to była formalność, ale tego starcia bez Siopka byśmy nie wygrali. Brawo Panie Jurku za świetny ruch, brawo Marcin za odrodzenie. z radością biję się w pierś! ten mecz był kluczowy w walce o pierwsze miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. spodziewałem się, że szalę na naszą stronę przechylą juniorzy, tymczasem nawet z niedysponowanym Studzińskim udało się dość gładko wygrać. Chwała naszym! Chwała Polonii! Oby to był początek marszu do pierwszej ligi.

 • smok lubi Komentarz

  Brawo Bydzia fajnie jeździcie, a dla tych z Piły więcej pokory, bo myśleli, że jak Barana zakontraktowali, to zawojują z nim ligę w kolejnych meczach, a tu klops niewypał.

 • smok lubi Komentarz

  Macierzysty klub ma go w poważaniu a wypożyczający ma świadomość, że kiepską inwestycją jest pakowanie pieniędzy w nieswojego zawodnika.
  Słusznie to zauważyłeś. Bo niestety tak jest.
  Podobnie jest z zawodnikami którzy są wypożyczani w charakterze gościa,jednym klub zabezpiecza wszystko,by się rozwijali i przy okazji coś zarabiali.
  Pamiętam jak gościem był Kubera ,zawsze przygotowany na full.Podobnie można powiedzieć o Rolnickim i kilku innych,kluby nie wypuszczają ich z jakimiś złomami? Tu można za przykład podać Tondera.
  To kluby między sobą powinny ustalić swoje zakresy pomocy młodym zawodnikom.

 • smok lubi Komentarz

  to się nazywa "dyspozycja dnia" i w takich imprezach takie niespodzianki są wkalkulowane niestety. Oby chłopaki coś pokazały podczas finału a nie byli tylko dostarczycielami punktów, bo stwierdzą, że sam awans jest już sukcesem i będą się oszczędzać przed ligą.

 • smok lubi Komentarz

  Mnie tam bardziej od obecności grupy gdańskiej (w której Cyfer jest duzym zaskoczeniem bo Pieszczek i Gomólski sezon temu jeżdzili w ekstralidze), dziwi brak niektórych zawodników ekstraligowych: Hampel, seniorzy z Lublina, którzy w lidze jadą dobrze, Buczkowski z Grudziądza, Woźniak z Gorzowa, Kasprzak choć w lidze niespecjalnie mu idzie, Smektała. Kazdy z nich reprezentuje wyższy poziom niż pierwszoligowcy ale też i Lampart (świetny junior ale to nie jest jeszcze poziom Kubery, Smektały czy Drabika walczących jak równy z równym seniorami) czy cieniujący Kościuch.

 • smok lubi Komentarz

  nikt na tor w czewie nie marudzil tylko vacul, sedzia lis 2 razy drukował dla zielonej gory dobrze ze przegrali

 • smok lubi Komentarz

  Podwazasz opinie szefa sedziow i najlepszego polskiego zuzlowca?

 • smok lubi Komentarz

  Jak tak czytam te wasze wpisy odnośnie kartek i wykluczeń to zastanawiam się czy nie powinniście przenieść się na koszykówkę, i to damską najlepiej. Tam za każde dotknięcie jest faul i tyle. Zróbmy tak i w żużlu. Niech każdy kontakt będzie powodem do wykluczenia. Dopiero będą emocje i zabawa w berka ganianego. To jest żużel, tor dość wąski, czterech na torze, walka bark w bark. Zajeżdżanie drogi, wywożenie na szeroką, przycinanie do krawężnika to są zawsze oglądane akcje. Chcecie brlezpieczeństwa- wymalujcie pasy na torze i zakaz ich przekraczania. Bzdury.

 • smok lubi Komentarz

  Totalny bezsens rozgrywać zawody takiej rangi na tak krótkim technicznym torze,w grand prix wogole takich torow nie ma,bylo wiadomo ze wygra Cook bo wali tu komplety na lidze i zna ten tor jak mało kto,jezdzi tu codziennie.Smektala i niedzwiedz pierwsze dwa biegi to nie wiedzieli wogole jak wejść w luk i ledwo dojechali do mety,potem smyk się trochę polapal ale było za pozno.Takie zawody trzeba rozgrywać na normalnej dlugosci torach na jakich się zwyczajnie jeździ w grand prix po to żeby później uniknąć sytuacji ze taki Cook wali komplet na mini torze i awansuje do grand prix a potem wozi ogony caly sezon.Ogladalem te zawody na stadionie w Glasgow,porazka ten caly stadion i infrastruktura!W Polsce nie dostalby licencji nawet na 4 lige jakby takowa istniała.

 • smok lubi Komentarz

  Myślałem, że w żużlu sezon ogórkowy zaczyna się w listopadzie...

 • smok lubi Komentarz

  „Jeśli jednak ktoś zagubił się w pościgu za pieniądzem i sławą (stracił ludzką przyzwoitość)” napisała dziennikarska hiena, ,która dla byle paru złotych pisze brednie za brednią

 • smok lubi Komentarz

  Jestem, Paweł dramat zapowiadał się na lidera a jeździ gorzej jak druga linia. Adrian ma pecha i jeszcze będzie jeździć i zdobywać punkty

 • smok lubi Komentarz

  U Cieślaka to brakuje mi entuzjazmu, którym trzeba zarazić zawodników.

 • smok lubi Komentarz

  I pomyslec sobie ze Przedpelskiego stawiano w pewnym momecie (za czasow juniorskich) w jednym rzedzie ze Zmarzlikiem, Dudkiem i Pawlickim ....

 • smok lubi Komentarz

  Ale mocne!!! Łotwa blisko wywalenia Danii w Glumsö. Łotwa ostatnio ma pecha w zawodach światowych ale teraz wyszło i potwierdzają że idą w górę cały czas. Rosja gdyby Gleb normalnie jechał by mogła wygrać ale on zrobił coś dziwnego może się zatrul od Woffindena? Finlandia się starała 13 pkt a pamiętajmy że w czwormeczu żaden nie jest darmowy.

 • smok lubi Komentarz

  Teraz wszyscy przypisują sobie zasługi jak to odbudowali Kościucha, lepiej było by jak by się odnieśli do jego słów po meczu z Spartą. Ale wstyd mu przyznać rację lepiej go odbudowywać. Ciekawe czy ktoś go przeprosi za to jak go odstawili od meczu. Tylko kibice od samego początku byli z nim kiedy to Frątczak zawsze wymieniał go po 1 biegu zaś Holta był nie do ruszenia. Niby ma dobre starty(jak się tłumaczył) ale co z tego jak przyjeżdża 4.

 • smok lubi Komentarz

  Motor pojechał bardzo ładny mecz w Wrocławiu. Przy tej formie Grisźy i Michelsena można było wyciągnąć nawet remis.Co ten punkt by im dawał ? Nie trzeba pisać .Sztab Motoru ocena 2 aź się prosiło o podwójną taktyczna w 14 biegu.A co pokazała para Łaguta- Michelsen było widać w biegu 15.

 • smok lubi Komentarz

  Niestety takie sytuację trzeba przynajmniej starać się wykorzystywać, mam na myśli podwójną taktyczną w biegach 14 i 15. Nie wiadomo jakby było ale wiadomo jak jest, jest niedosyt. Dodatkowo jeśli Lambert wzbudzał takie zaufanie to trzeba było postawić na niego w biegu 13 za Lamparta D. W ogóle dla mnie jazdę starszego z braci oglądało się bardzo ciężko: bardzo spięty na motorze, brak rozeznania w czasie jazdy oraz bardzo wolny... Juniorzy dość słabo, Wojdyło wygrał z Wiktorem...
  Nie wiem czy to był mecz do wygrania czy nawet do zremisowania, ale wiem że chyba Jacek pod względem taktyki wszystkiego nie zrobił by uzyskać jak najlepszy rezultat... Szkoda takiej szansy.
  Ps
  Chyba, że było coś w parkingu o czym nie wiemy.
  Ps2
  Pisanie o tym, że niby sędzia nam pomagał to czysty absurd by nie napisać głupota