Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • normal napisał/a komentarz do Wielki pech Tomasza Gębali. Kolejna bardzo poważna kontuzja kolana

  1. Jeżeli ma jakiegoś menago i ten jegomość doprowadza do sytuacji, że zawodnik na trzy mecze przed końcem sezonu jest bez kontraktu czyli "na lodzie" to w takim razie ten menago kwalifikuje się do natychmiastowego zwolnienia.
  2. Jak w takim sporcie można myśleć, że przez kilka ostatnich meczy nie złapie sie kontuzji? Tym bardziej, że ledwo wyzdrowial po kontuzji, która na bardzo długo wyeliminowała go z gry. To co? Wtedy też nie myślał? No to teraz już powinien wiedzieć, że ryzyko kontuzji istnieje.
  3. Czekał na ruch Mamicia. A co on jest panna na wydaniu, żeby czekać? Efekt - patrz punkt 1. tj menago do natychmiastowego zwolnienia.
  Wciąż twierdzę, że ma umowę z kielcami.
  Pozdrawiam

 • normal napisał/a komentarz do Wielki pech Tomasza Gębali. Kolejna bardzo poważna kontuzja kolana

  Jeżeli nie chciał podpisać umowy z Wisłą, bo nie chciał i miał do tego pełne prawo, i nie podpisał jeszcze umowy z Kielcami, bo Bertus nie wiedział co z Mamiciem, to znaczy, że Tomek jest głupi jak but od lewej nogi. No jak zawodowiec może nie zadbać o swoje interesy i nie zabezpieczyć się żadnym kontraktem na wypadek kontuzji, w dodatku będąc po długiej kontuzji? Jeżeli to prawda to nie jest mi go w ogóle żal, bo bezmyślnie poniósł ryzyko i przelicytował czyli zrobił coś czego zawodowiec robić nie powinien.
  Osobiście uważam, że jednak podpisał ten kontrakt z vive.

 • normal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Napewno ma podpisaną umowę z vive. Swoją drogą to kolejny ekswiślak po Jurkiewiczu, który z poważną kontuzją zasila Kielce. A trzeba pamiętać, że i Paczas i Chrapek też sporo popauzowali po odejściu z wisly. Morał? Bertusie Servas i vive nie idźcie tą drogą.

 • normal napisał/a komentarz do Fatum zawisło nad PGE VIVE Kielce. Michał Jurecki złamał kość śródręcza!

  Ten cały Abaloo to prawdopodobnie ma roztrojenie jaźni, bo:
  1. potrafi pisać sensowne komentarze, które fajniej się czyta
  2. bardzo często odpowiada trollom
  3. sam często trolluje na tym forum
  Pozdrawiam

 • normal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale jak to? To Mamic nie ma zapisu w kontrakcie, że nigdy ale to przenigdy jako scyzoryk nie może zostać nafciarzem? Jeśli tak to ewidentny błąd Bertusa.
  A tak na poważnie to myślę, że jeśli transfer miałby dojść do skutku to byłby to dobry ruch i dla Wisły i dla Kielc. Niekoniecznie dobry dla Mamicia jeśli w Płocku dalej ma być mizeria taka jak do tej pory.

 • normal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy jak Kielce przegraja mniej niż trzema bramkami to będzie to miało jakieś znaczenie w tabeli końcowej przy ewentualnej równej liczbie punktów z lwami?

 • normal napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Nagonka na trenera Wentę jest obrzydliwa (felieton)

  Cenckiewicz, pisi historyk, to jest to resortowe dziecko co jego dziadek za głębokiej komuny był funkcjonariuszem śledczym UB?
  Ja wiem on jest dobry wnuczek bo swój, w przeciwieństwie do Tuska, którego dziadek był w Wehrmachcie.
  Prawda?

 • normal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A Tarczyńskiego dziadek wyklęty jak się schował w lesie to okradał i zabijał również prostych ludzi, którzy po 6-letniej wojnie chcieli w końcu zacząć jakoś żyć. Czego oczekiwać po #wnukuwyklętym?

  Sorry to przecież portal o piłce ręcznej

 • normal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wiem, że nie na temat ale czy widzieliście post piskreatury Tarczyńskiego na tweeterze na temat Wenty? Powiem szczerze, że to co kilka lat temu śpiewali kibice Wisły na Wente przy wypowiedzi tego czegoś to był Wersal. Nie sympatyzuje z Kielcami ale uważam, że wypowiedź wybrańca narodu skandaliczna i osiągnęła poziom goowna w toitoiu.

 • normal napisał/a komentarz do Bogdan Wenta wróci do Kielc. Chce zostać prezydentem miasta

  Pragnę zauważyć, iż napisałem, że jestem zwolennikiem zmian. Pozdrawiam

 • normal napisał/a komentarz do Bogdan Wenta wróci do Kielc. Chce zostać prezydentem miasta

  Masz rację, Boniek przede wszystkim odświeżył wizerunek zabetonowanego związku. Wenta zapewne też by odświeżył. Czy polepszy się sytuacja naszej ligi i reprezentacji? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale.

 • normal napisał/a komentarz do Bogdan Wenta wróci do Kielc. Chce zostać prezydentem miasta

  Stary a co Wenta by zrobił w ZPRP jak za plecami dalej miałby partyjny beton? Nic, czyli tak samo jak Boniek w nożnej. Nożna za czasów Laty i innych nie istniała ponieważ nie było piłkarzy, którzy byliby pewniakami w zespołach z topowych lig (oprócz bramkarzy i BVB). Od trzech lat reprezentacja zbudowana jest przede wszystkim na zawodnikach, którzy grają a nie grzeją ławy w Europie. Przecież to nie Boniek i jego reformy wyszkoliły zawodników. Po prostu w nożnej nastąpiła hossa i ciężko to wytłumaczyć, że nagle ocieramy się o pudło w rankingu FIFA.
  Odmienna sytuacja jest w ręcznej. Ręczna miała wyniki jak 80% reprezentacji grało na zachodzie i po MŚ 2007 zawsze byliśmy wśród kandydatów do medali, a teraz? Sypa i jakieś niedobitki "grają" w mocnych ligach i nie są wiodącymi postaciami jak kiedyś Szmal, Lijki, Jureccy, Tkaczyk, Bielecki. Nie będzie kadry dopóki reprezentanci będą grali w naszej lidze, która jest- nie oszukujmy się- cienką ligą. Tu musi wrócić sytuacja jaka miała miejsce 10 lat temu w ręcznej, a dziś w nożnej. Tyle.
  Oczywiście jestem zwolennikiem zmian.

 • normal napisał/a komentarz do Bogdan Wenta wróci do Kielc. Chce zostać prezydentem miasta

  O ile PO jest od dłuższego czasu w głębokiej defensywie politycznej o tyle Wenta nie oszukujmy się ma nazwisko, które od przeszło 10 lat zna więcej ludzi niż tylko kibice ręcznej. Moim zdaniem ma szansę. Tak jak ktoś wspomniał, w samorządach wyborcy patrzą na nazwiska a nie przynależności partyjne. Poza tym liznął już polityki i to w wersji europejskiej, tak więc to nie jakiś kolejny Misiewicz czy wójt Pcimia. Niech tylko powie wprost, że lotnisko w Kielcach to poroniony pomysł i już ma +10% .
  Plusy wyboru Wenty dla kibiców vive: szybsza ewentualna budowa hali sportowej służącej klubowi i miastu, w końcu możliwy zastrzyk gotówki na I drużynę jak i na rozwój klubowej szkółki.
  Miejmy tylko nadzieję, że Pis nie odnajdzie mu dziadka w Wermachcie ;-)

 • normal napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: ostatnie takty Orlenu Wisły Płock, podział punktów w Skopje

  Chyba jednak w 1/4 z Vardarem się nie spotkacie.

 • normal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  gargamell - masz szczęście, mój sąsiad z którym oglądam ten mecz w TV jest lekarzem i po przeczytaniu twoich postów jest w stanie postawić ci diagnozę na odległość przez internet. Stwierdził, że masz inteligencję rozgotowanego makaronu. Mam nadzieje, że nie zdążyłeś jeszcze złożyć jaj i przekazać genów potomstwu.

 • normal napisał/a komentarz do Wyścig po Mihę Zarabeca. Słoweńca chce Fuechse Berlin

  Jakie fikse, jaki Berlin? przecież dziś rano widziano go w maku w Płocku na frytkach, vice Murawski stawiał bo ma kupony.

 • normal napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Czarna seria trwa. PGE VIVE z kolejną porażką

  Złoty po co to pisałeś, jeszcze mu emeryturę zdeubekizują. Nie dość że jeździł w czasach PRL czyli komuch to jeszcze dziecko dwóch pedziów. Ikona sportu kura mać:)

 • normal lubi Komentarz

  Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o synów Talanta i tu jak dla mnie robi się ogromny problem !!!!!!!!!!!

 • normal napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Czarna seria trwa. PGE VIVE z kolejną porażką

  Owszem masz rację, to nie powinno się dziać w tak profesjonalnym klubie i mam nadzieję że u was tak się nie stanie. Ogólnie hierarchia w klubie z reguły jest taka jak w wojsku- Bertus yebie Talanta a Talant yebie zawodników. Myślę że nie po to do klubu przyszli dwaj czy trzej synowie trenera żeby teraz go zwalniać. Tak więc Talant zostaje a zawodnicy którzy są zawodowcami biorą się do roboty, bo chyba bramkarze nie zapomnieli jak się broni a reszta nie zapomniała jak się rzuca bramki.

 • normal lubi Komentarz

  Talant to ostatnio przypomina mi Piotra Swierczewskiego (kiedy ten byl trenerem ŁKS Łódz jesli dobrze pamiętam) Kiedy w jednym ze spotkań wołal do swoich graczy "Panowie grajcie na chaos, na chaos" Tylko że w tym przypadku różnica jest taka, że Świrszczu mial do dyspozycji przeciętnych kopaczy, a nasz trenejro gwiazdy światowego formatu.

 • normal otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • normal napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Czarna seria trwa. PGE VIVE z kolejną porażką

  Święte słowa, myślę że w czasach Ciudad/Atletico drużynę mógłby poprowadzić tandem Maxi-Złoty B. Z taką ekipą również wygraliby wszystko. A Talant pokazał swój talent prowadząc repry Węgier i Polski. Aczkolwiek myślę, że Bert jeszcze szybko go nie zwolni, raczej zawodnicy dostaną po doopie.

 • normal lubi Komentarz

  Rywalizacja polskich drużyn w CL zaczyna wyglądać jak wewnętrzny zakład między Vive i Wisłą kto zagra gorszą padakę.
  Nie traktujcie tego jako atak, ale kiedyś pisałem, że Talant w Hiszpanii miał istny samograj, trafił na erę zawodników będących niemal u szczytu swojej dyspozycji i tak naprawdę jego klasę poznamy gdy przyjdzie mu w Kielcach odmłodzić skład, co było nieuniknione. Jak widać nie ma za bardzo pomysłu jak to poskładać do kupy i chyba jego czas w Kielcach po prostu minął.

 • normal lubi Komentarz

  Ostatnio Hasi znowu wylecial, może będzie chętny ;)

 • normal napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Czarna seria trwa. PGE VIVE z kolejną porażką

  Następca Hasiego też wolny. Ale o Magierze parę dni temu kibice śpiewali : "Jacek to nie twoja wina, to ch...wa jest drużyna. Myślę że u was w Kielcach jest raczej chyba odwrotnie. Pozazdrościć grajków ale trenera już niekoniecznie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.