Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fan Prawdy futbolu napisał/a komentarz do Mesut Oezil zaatakowany nożem. Obronił go Sead Kolasinac

  Czy ktoś coś rozumie z tego zdania ? hahahah

  „Mówili do Kolasinaca, by oddał im zegarek. Gdy próbowali go zaatakował, starał się wejść do samochodu. Z drugiej strony był napastnik, który również próbował wejść do samochodu. Ścigali go motocyklem przez 15 minut.”

 • Fan Prawdy futbolu napisał/a komentarz do Piłkarz inny niż wszyscy. Rodrigo Hernandez wielkim wzmocnieniem Manchesteru City

  Przepraszam a co to za marka Auta ten : "Huyndaia."

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Krytykować jest łatwo, ale moim zdaniem bez Bońka polska piłka to by było dno i metr mułu. Szczególnie reprezentacyjna. Nie wszystko jest idealne, ale łatwo krytykować i dostrzegać błędy jak jest dobrze. Może trener Brzęczek, ale jednak 6 punktów zdobył. Co do klubów. Tam rządzą właściciele i Ekstraklasa. PZPN ma tam niewiele do gadania, a co ma do gadania to tam działa i wspiera młodych polskich zawodników w klubach. Także moim zdaniem, może zawsze chciałoby się, żeby było lepiej, ale jest dobrze. Boniek może trochę obrósł w piórka, ale po nim będzie zapaść, chyba, że naprawdę zdarzy się tak zdolny menedżer jak on i ze znajomościami, ale ja takiego nie widzę na razie.

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Ten konkretny redaktor wygląda mi na bardzo nieszcześliwego człowieka, który próbuje leczyć swoje kompleksy strzelaniem ślepakami do innych ludzi, szczególnie do Bońka ( Teodorczyka już odpuścił?)

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  A wy dziennikarze zawsze jesteście nie przygotowani do swojej pracy to niedziwota że Boniek wam to wypomina. Znajomy wam coś powie i na tej podstawie podważacie wszystko a jak ktoś was dopyta to okazuje się że nic nie wiecie. I jest później nagonka na zawodnika, trenera, drużynę związek. A w WP to już szczególnie w tym brylujecie jak to powiedział jeden z dziennikarzy w waszej redakcji piszemy to tak bo jest społeczne zapotrzebowanie

 • Fan Prawdy futbolu otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  A czyją ignorancją jest pisanie o "40 milionowym narodzie"? O jakim narodzie mowa, bo chyba nie o polskim narodzie, liczącym sobie blisko 60 mln ludzi, z czego 38,5 mln mieszka w Polsce?

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Artykuł przesiąknięty jadem i krytyką. Gościu, napisz coś konstruktywnego i sensownego od siebie.

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Oj widzę że zaczęły się artykuły przedwyborcze PZPN ;/ Tylko po co dyskredytować Bońka skoro nie może startować?
  Innego powodu pisania tego artykułu z wyrwanymi z kontekstu fragmentami totalnie nie widzę, no chyba że autor, jak na uczelniach, ma obowiązek napisać określoną ilość artykułów na miesiąc...

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Mało to wiarygodne -
  autor z cudzego dlugiego wywiadu powybieral sobie fragmenty
  i wali do nich jak z armaty
  do wrobla.
  Namietnie wali. Caly Wawrzynowski, caly on.

 • Fan Prawdy futbolu napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Zbigniew Boniek w oparach absurdu (felieton)

  Ludzie posłuchajcie wywiadów Bońska na kanale Prawda Futbolu. NIe czytajcie tych wypocin, które mają charakter polityczny.
  Wszystko wyrwane z kontekstu i napisane z myślą, żeby z Was robić mięso armatnie. Januszy, którzy pójdą i będą rzucać mięsem w człowieka, które zmienił oblicze polskiej piłki nożnej.
  Jak wygraliśmy z Niemcami, to pisaliście same cudowne rzeczy, jak jest słabiej to już trzeba człowieka dobić. Teraz jest czas na zmiany i one nadejdą.
  Żaden kibic, żaden pasjonat, tylko zwykłe seozonowe buractwo...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.