Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fan Prawdy futbolu napisał/a komentarz do Mesut Oezil zaatakowany nożem. Obronił go Sead Kolasinac

  Czy ktoś coś rozumie z tego zdania ? hahahah

  „Mówili do Kolasinaca, by oddał im zegarek. Gdy próbowali go zaatakował, starał się wejść do samochodu. Z drugiej strony był napastnik, który również próbował wejść do samochodu. Ścigali go motocyklem przez 15 minut.”

 • Fan Prawdy futbolu napisał/a komentarz do Piłkarz inny niż wszyscy. Rodrigo Hernandez wielkim wzmocnieniem Manchesteru City

  Przepraszam a co to za marka Auta ten : "Huyndaia."

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Krytykować jest łatwo, ale moim zdaniem bez Bońka polska piłka to by było dno i metr mułu. Szczególnie reprezentacyjna. Nie wszystko jest idealne, ale łatwo krytykować i dostrzegać błędy jak jest dobrze. Może trener Brzęczek, ale jednak 6 punktów zdobył. Co do klubów. Tam rządzą właściciele i Ekstraklasa. PZPN ma tam niewiele do gadania, a co ma do gadania to tam działa i wspiera młodych polskich zawodników w klubach. Także moim zdaniem, może zawsze chciałoby się, żeby było lepiej, ale jest dobrze. Boniek może trochę obrósł w piórka, ale po nim będzie zapaść, chyba, że naprawdę zdarzy się tak zdolny menedżer jak on i ze znajomościami, ale ja takiego nie widzę na razie.

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Ten konkretny redaktor wygląda mi na bardzo nieszcześliwego człowieka, który próbuje leczyć swoje kompleksy strzelaniem ślepakami do innych ludzi, szczególnie do Bońka ( Teodorczyka już odpuścił?)

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  A wy dziennikarze zawsze jesteście nie przygotowani do swojej pracy to niedziwota że Boniek wam to wypomina. Znajomy wam coś powie i na tej podstawie podważacie wszystko a jak ktoś was dopyta to okazuje się że nic nie wiecie. I jest później nagonka na zawodnika, trenera, drużynę związek. A w WP to już szczególnie w tym brylujecie jak to powiedział jeden z dziennikarzy w waszej redakcji piszemy to tak bo jest społeczne zapotrzebowanie

 • Fan Prawdy futbolu otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  A czyją ignorancją jest pisanie o "40 milionowym narodzie"? O jakim narodzie mowa, bo chyba nie o polskim narodzie, liczącym sobie blisko 60 mln ludzi, z czego 38,5 mln mieszka w Polsce?

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Artykuł przesiąknięty jadem i krytyką. Gościu, napisz coś konstruktywnego i sensownego od siebie.

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Oj widzę że zaczęły się artykuły przedwyborcze PZPN ;/ Tylko po co dyskredytować Bońka skoro nie może startować?
  Innego powodu pisania tego artykułu z wyrwanymi z kontekstu fragmentami totalnie nie widzę, no chyba że autor, jak na uczelniach, ma obowiązek napisać określoną ilość artykułów na miesiąc...

 • Fan Prawdy futbolu lubi Komentarz

  Mało to wiarygodne -
  autor z cudzego dlugiego wywiadu powybieral sobie fragmenty
  i wali do nich jak z armaty
  do wrobla.
  Namietnie wali. Caly Wawrzynowski, caly on.

 • Fan Prawdy futbolu napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Zbigniew Boniek w oparach absurdu (felieton)

  Ludzie posłuchajcie wywiadów Bońska na kanale Prawda Futbolu. NIe czytajcie tych wypocin, które mają charakter polityczny.
  Wszystko wyrwane z kontekstu i napisane z myślą, żeby z Was robić mięso armatnie. Januszy, którzy pójdą i będą rzucać mięsem w człowieka, które zmienił oblicze polskiej piłki nożnej.
  Jak wygraliśmy z Niemcami, to pisaliście same cudowne rzeczy, jak jest słabiej to już trzeba człowieka dobić. Teraz jest czas na zmiany i one nadejdą.
  Żaden kibic, żaden pasjonat, tylko zwykłe seozonowe buractwo...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.