wroclawiak1 - lubi

 • wroclawiak1 lubi Komentarz

  Już ma 5 startów wykorzystanych, a nie jechał z rezerwy taktycznej ani teraz nie można zrobić taktycznej.

 • wroclawiak1 lubi Komentarz

  bo 6 razy nie może

 • wroclawiak1 lubi Komentarz

  Gdyby nasi zawodnicy, zachowali się tak jak ci z Rzeszowa, straciłbym dla nich cały szacunek. Wy jeszcze ich bronicie. Dla mnie to nie pojęte.

 • wroclawiak1 lubi Komentarz

  Ta wypowiedź brzmi jakby Prezeska była pod wpływem ;)

  Trudno jest wygrywać spotkania mając dwóch liderów - Nickiego i Grześka

  Yhmm

  Bardzo niesportowe zachowanie Batchelora. Uważam, że to był niesportowy atak na Nickiego. Troy zaatakował w bezpardonowy sposób. Ten atak nie miał nic wspólnego ze sportowym zachowaniem

  Taaa... Poczekam na powtórkę w TV z tej sytuacji, bo nie widziałem sytuacji, ale skoro Prezeska mówi o niesportowym zachowaniu w tej sytuacji, to mieliśmy w tej sytuacji do czynienia z niesportowym zachowaniem. Zaiste, piękne masło maślane.

  Nie można mieć pretensji do Łukasza Sówki. Pozostali zawiedli

  Więc dlaczego, do jasnej cholery, ten Łukasz Sówka jedzie tylko 3 razy, podczas gdy genialni dziś Pantera i Okoń "pojawili się na torze" (bo o walce nie można powiedzieć), po 4 razy ? I ten oto Łukasz robi więcej punktów w trzech startach, niż Pantera i Okoń w ośmiu. No majstersztyk.

  Każde spotkanie, które jest przegrane, oddala nas od play off. Wszyscy wiedzą, jaki był cel przed sezonem. Mam nadzieję, że zrobią wszystko, by nie zaprzepaścić szansy, bo mają stworzone warunki do jazdy. Ze swojej strony robimy wszystko i spodziewamy się, że również po ich stronie będzie chęć zrealizowania tego, co sobie przed sezonem założyliśmy. Cel był naprawdę jasno sprecyzowany.

  A ta dalej o play-offach. Za tydzień pojedziemy do Tarnowa, dostaniemy w plecy i dalej będziemy walczyli o play-offy oczywiście. Ja rozumiem, że nie można się poddawać itp. ale trzeba mierzyć siły na zamiary. Zostaje walka o utrzymanie (i to wcale nie taka łatwa). Tematu PO po prostu nie ma. Niech wezmą się w końcu do roboty i skupią się na zaklepaniu ligowego bytu...

  Każdy powinien zrobić rachunek sumienia i dorzucić swoją cegiełkę

  Na czele z Prezeską i fajnym trenerem.

 • wroclawiak1 lubi Komentarz

  "Bardzo niesportowe zachowanie Batchelora. Uważam, że to był niesportowy atak na Nickiego". Pani Półtorak gdyby sytuacja była odwrotna czy Pedersen zachował by się inaczej? nie! czy powiedziała by wtedy Pani to był niesportowy atak Pedersena? nie! padły by słowa to jest żużel a nie szachy.

 • wroclawiak1 lubi Komentarz

  Wielkie brawa Nicolai!!!!!!!!!!GODNIE zastąpiłeś Tajskiego!!!!!!