Typer 12 Kolejki PlusLigi sezonu 2016/2017.

autor: BKSIK | 2016-11-30, 16:16 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia :)

Zasady punktacji:

1. Za trafienie wyniku meczu - 3pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca)

Typer bez bonusów.
Typujemy do godziny rozpoczęcia meczu.


12 Kolejka - wyniki

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:3
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów -  Indykpol AZS Olsztyn 3:1
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3:2
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:2
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3:2
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:2


Wyniki 11
kolejki
http://sportowefakty.w...onu-201617

Klasyfikacja generalna po 11 kolejkach

1. Miasto M. Kielce - 164 (96, 65, 0, 3)
2. dastin - 160 (96, 64)
3. Stenol_92 - 159 (96, 63)
4. stary kibic - 157 (96, 61)
5. Falubaz40 - 155 (90, 65)
6. gregbyd - 153 (93, 60)
6. UNIA L. DMP15 - 153 (87, 66)
8. claudia10 - 148 (81, 64, 0, 3)
8. mon_cheri - 148 (90, 58)
10. Włókniarz Forever - 144 (84, 60)
11. bydziaj - 139 (78, 58, 0, 3)
12. KRC - 135 (72, 63)
13. BKSIK - 131 (78, 53)
14. Marco928 - 125 (69, 56)
15. Wisła Płock FAN - 116 (66, 45, 0, 0, 5)
16. Trójmiasto - 109 (60, 49)
17. Pretty - 103 (51, 52)
18. norka4 – 95 (42, 53)
19. Conte98 - 70 (42, 28)


Klasyfikacja 12 kolejki
1. Unia Leszno DMP 2015 - 20(12,8)
2. Conte98 - 17(9,8)
3. Claudia10 - 16(9,7)
3. Dastin - 16(9,7)
3. Falubaz40 - 16(9,7)
6. Mon_cheri - 13(6,7)
6. Gregbyd - 13(6,7)
6. Marco928 - 13(6,7)
6. Miasto Mistrzów Kielce - 13(6,7)
6. Stenol_92 - 13(6,7)
11. Stary Kibic 12(6,6)
12. BKSIK 11(6,5)
13. KRC 10(3,7)
13. Bydziaj 10(3,7)
15. Włókniarz Forever 9(3,6)
16. Wisła Płock Fan 2(0,2)

Klasyfikacja generalna po 12 kolejkach
1. Miasto Mistrzów Kielce - 177(102,72,0,3)
2. Dastin - 176(105,71)
3. Unia Leszno DMP 2015 - 173(99,74)
4. Stenol_92 - 172(102,70)
5. Falubaz40 - 171(99,72)
6. Stary Kibic - 169(102,67)
7. Gregbyd - 166(99,67)
8. Claudia10 - 164(90,71,0,3)
9. Mon_cheri - 161(96,65)
10. Włókniarz Forever - 153(87,66)
11. Bydziaj - 149(81,65,0,3)
12. KRC - 145(75,70)
13. BKSIK - 142(84,58)
14. Marco928 - 138(75,63)
15. Wisła Płock Fan - 118(66,47,0,0,5)
16. Trójmiasto - 109(60,49)
17. Pretty - 103(51,52)
18. Norka4 - 95(42,53)
19. Conte98 - 87(51,36)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
BKSIK

Podium 12 kolejki przedstawia się następująco. Złoto dla Unii Leszno DMP 2015, srebro dla Conte98 a brąz wędruje dla trójki - Claudii10, Dastina oraz Falubazu40. Dla reszty maskotka i lizak :-) Powodzenia dla wszystkich w dalszej fazie typera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Klasyfikacja generalna po 12 kolejkach
1. Miasto Mistrzów Kielce - 177(102,72,0,3)
2. Dastin - 176(105,71)
3. Unia Leszno DMP 2015 - 173(99,74)
4. Stenol_92 - 172(102,70)
5. Falubaz40 - 171(99,72)
6. Stary Kibic - 169(102,67)
7. Gregbyd - 166(99,67)
8. Claudia10 - 164(90,71,0,3)
9. Mon_cheri - 161(96,65)
10. Włókniarz Forever - 153(87,66)
11. Bydziaj - 149(81,65,0,3)
12. KRC - 145(75,70)
13. BKSIK - 142(84,58)
14. Marco928 - 138(75,63)
15. Wisła Płock Fan - 118(66,47,0,0,5)
16. Trójmiasto - 109(60,49)
17. Pretty - 103(51,52)
18. Norka4 - 95(42,53)
19. Conte98 - 87(51,36)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Klasyfikacja 12 kolejki

1. Unia Leszno DMP 2015 - 20(12,8)
2. Conte98 - 17(9,8)
3. Claudia10 - 16(9,7)
3. Dastin - 16(9,7)
3. Falubaz40 - 16(9,7)
6. Mon_cheri - 13(6,7)
6. Gregbyd - 13(6,7)
6. Marco928 - 13(6,7)
6. Miasto Mistrzów Kielce - 13(6,7)
6. Stenol_92 - 13(6,7)
11. Stary Kibic 12(6,6)
12. BKSIK 11(6,5)
13. KRC 10(3,7)
13. Bydziaj 10(3,7)
15. Włókniarz Forever 9(3,6)
16. Wisła Płock Fan 2(0,2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Przedostatni mecz 12 kolejki mocno podzielił typujących. 8 osób trafiło zwycięzcę za 1 pkt z kolei 7-miu się nie udało i "wyjeżdżają" z niczym bo postawili na AZS. Jako jedyny dokładny wynik tego meczu przewidział Falubaz40 i zabiera komplet 4 punktów. Jutro ostatni mecz tej rozlazłej kolejki i do środy pojawią się klasyfikacje (;

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Pierwszy blog i perfekcyjnie poprowadzony. Gratulacje :)
Kto następny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Klasyfikacja po 6 z 8 meczów prezentuje się następująco 1. Unia Leszno DMP 2015 18(12:6) 2. Claudia10 15(9:6) a. Dastin 15(9:6) b. Conte98 15(9:6) 3. Mon_cheri 12(6:6) a. Marco928 12(6:6) 4. Miasto Mistrzów...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Klasyfikacja po 6 z 8 meczów prezentuje się następująco
1. Unia Leszno DMP 2015 18(12:6)
2. Claudia10 15(9:6)
a. Dastin 15(9:6)
b. Conte98 15(9:6)
3. Mon_cheri 12(6:6)
a. Marco928 12(6:6)
4. Miasto Mistrzów Kielce 11(6:5)
a. Stenol_92 11(6:5)
b. Stary Kibic 11(6:5)
c. Falubaz40 11(6:5)
d. Gregbyd 11(6:5)
5. BKSIK 10(6:4)
6. KRC 8(3:5)
a. Włókniarz Forever 8(3:5)
b. Bydziaj 8(3:5)
7. Wisła Płock Fan 1(0:1)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 5 grudnia 2016 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Jedyny mecz dzisiejszej kolejki został dokładnie wytypowany przez Miasto Mistrzów Kielce, Stenol_92, Claudia10, Marco928, Unia Leszno DMP 2015, Dastin, Gregbyd oraz Mon_cheri. Ja poprzez ryzyko zostałem bez punktu, reszta ma po punkciku do generalki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Dzisiejsze 4 mecze już za nami. Dokładny wynik meczu w Bełchatowie trafiły tylko dwie osoby Stary kibic oraz Jo - BKSIK :) Reszta ma po 1 punkcie za wytypowanie zwycięzcy. Dwa następne każdy typował tak samo po 3-0 dla gospodarzy. O ile w przypadku meczu Zaksa - Effector każdemu weszło za maksymalną pulę to Bielsko Biała postawiło się w Rzeszowie i każdemu można dopisać za ten mecz tylko 1 pkt. Ostatni mecz to już loteria - Unia Leszno DMP 2015, Falubaz 40 i Conte98 wyjeżdżają z maksem a pozostali oprócz KRC, Włókniarza Forever i Bydziaja którzy typowali na gości z 1 punktem za wskazanie wygranego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3:0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:2
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3:2
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:0


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Po pierwszym meczu tej kolejki komplet 3+1 idzie na konto Claudi10, Unii Leszno DMP 2015, Dastina oraz Conte98. 1 pkt za wskazanie samego zwycięzcy przypada - Marco928, Włókniarzowi Forever, KRC, Bydziajowi oraz Mon_cheri. Reszta dziś nie spija szampana i bawi się bez alkoholu :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 2:3
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3:0
Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:1
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 2:3
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3-1
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 3-0
ZAKSA Kędzierzyn - Effector Kielce 3-0
Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko Biała 3-0
Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-1
Lotos Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
Espadon Szczecin - AZS Częstochowa 3-1
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Jeżeli komuś mało siatkarskiego typera, to zapraszam do rywalizacji w Lidze Mistrzów (od wtorku) - zawsze można szukać odegrania się :), tym bardziej że zmodyfikowałem system punktacji na bardziej godny LM. Zrobiłem pierwszą rundę i poprowadzę 2 kolejne. Jeżeli będzie ktoś chętny, to może poprowadzić rewanże. Na rozgrywki play-off znowu możemy coś zmodyfikować.
Tutaj typujemy:
http://sportowefakty.w...round-1leg

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Conte98

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1-3
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko Biała 3:0
Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-2
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3-1
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 2-3
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko Biała 3:0
Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 1-3
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3-1
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3:2
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko Biała 3:0
Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:0
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 2:3
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1-3
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3-0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3-0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-1
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 2-3
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

12 Kolejka
02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:3
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3:0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:2
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3:1
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 2:3
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3:0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 1:3
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 1:3
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3-1
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3-0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3-0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-1
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 2-3
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3-1
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 2:3
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3:0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:1
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 2:3
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 2-3
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3-0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3-0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 2-3
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3-2
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3-0
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:3
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko Biała 3:0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:1
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 1:3
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3-2
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3-0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielko Biała 3-0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-1
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3-1
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

02.12.2016, 20:15 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3:1
03.12.2016, 14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:0
03.12.2016, 16:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:0
03.12.2016, 17:00 Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko Biała 3:0
03.12.2016, 20:00 Onico AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:1
04.12.2016, 16:00 Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
05.12.2016, 18.00 Espadon Szczecin - AZS Czestochowa 3:0
06.12.2016, 18:00 Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.