Ave Stal Forever - lubi

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  no tak , tylko Madsen i Emil beda chceli zdobyc majstra , reszta to statysci .
  Taj pewnie postanowil przygladac sie z daleka , Fredka zadowoli sie ochlapami jak zwykle , a Janowski i Dudek przyniosa L-4 ...mistrzostwo swiata w pisaniu bredni , klony Ostafy dzielnie trzymaja poziom

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Przypilnują złodzieja startów i po oszołomie, wiecej pokory .

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Wcisnąłem TAK ale.....Madsen robi to bunczucznie, bez szacunku dla rywali. Lubią go tylko w Częstochowie a w Polsce tylko nieliczni szanują.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  To jest klasyczny cynik, szyderca i egoista zarazem.Niech dziękuje tym arbitrom, którzy kuchennymi drzwiami wpuszczali go do półfinałów, pozwalając na kombinowane, a mówiąc wprost tzw.kradzione starty, umożliwiając mu w perspektywie start w finale i większe szanse w walce o tytuł.Gdyby był słusznie wykluczany, to by się nie liczył nie tylko w walce o tytuł ale nawet o brąz.Więcej pokory i samokrytycyzmu Leon.Życzę sukcesów w uczciwej walce.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Co to za shit?? Bartek zostanie w Gorzowie bo to jego klub tak samo jak Patryk nie ruszy sie z Falubazu oni poprostu są ikonami swoich klubów i nie widze ich nigdzie wiecej.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  To zeby sie juz tak bardzo nie nakrecali prezesi a w szczegolnosci kibice z innych miast, to powiem wam juz teraz, ze Zmarzlik po tym sezonie przedluzy kontrakt na kolejne 2 lata. Dziekuje za uwage i dobranoc.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  A ja sobie sapiens tak myślę iż Bartek mając dom pod Gorzowem , bliskich i swoją rodzinną firmę w której wszyscy grają do jednej tuby nie ma zamiaru nigdzie się przenosić ani też podbijać bębenek finansowy tylko dlatego że inni prezesi dostają małpiego rozumu przed każdym sezonem lub też tuż po jego zakończeniu . Poza tym obecnie jest martwy okres dla żużla i tego typu dywagacje są robione pod publiczkę aby miała co czytać jak otworzy SF a skoro Bartek jest mistrzem to piszą o nim i nakręcają tę spiralę głupich newsów pod tytułem " co by było gdyby - a co będzie jakby " . Gorzów to jego miasto , tam go każdy zna , podziwia i może się czuć wszędzie tak swojsko iż nie sądzę aby zamienił to miasto z przyszłością na jakiś inny " Pierdziszew " , klub czy otoczenie , a widać po tym jak się zachowuje i jakiej klasy już doszedł był i nie musi nikomu niczego udowadniać a to wszystko zdobył ciężką pracą , wieloma wyrzeczeniami i przy pomocy najbliższych . Jest zawzięty , uparty , pracowity i co najważniejsze skromny ,tak że już przerósł o kilka klas resztę naszych ścigantów co widać po punktach po sezonie i po jego postawie poza stadionem .

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Przecież to wy frustraci z SF bijecie piane i tworzycie jakieś śmieszne teorie o odejściu Zmarzlika.A jak tam Emil ? Już podpisał kontrakt z ZG ?

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Bartek może opuścić klub wtedy gdy zacznie się robić kwas, kiedy klub będzie mu zalegać z kasą i to nie małą. Każdy ma jakąś cierpliwość. Bartek zapewne dał by się skusić na wyższe zarobki ale zachłanny nie jest. Przyczyną jego odejścia nie koniecznie mogą być pieniądze lecz pewne nieporozumienia w klubie. Bartek nawet jak by odszedł do innego klubu to kibice i tak będą za nim nie ważne dla kogo będzie robić punkty. To nie jest człowiek pokroju cwaniaka G.Laguty czy innych zawodników.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Nie "szpila tygodnia" a bzdura tygodnia. Zmarzlik właśnie powinien zostac w stali ile się da żeby pokazać że istnieje jeszcze coś takiego jak przynależność klubowa i wierność kibicom a nie coroczne zaliczanie nowego klubu. A porównywanie dwóch mistrzów to jeszcze większa bzdura. Tomek mistrzem zostałby dużo wcześniej gdyby nie wypadek. Moim zdaniem w 99 roku Gollob miał najwyższą formę. Później gdy zdobył mistrzostwo nie było już rickardssona a młodzi jak Tai czy Emil dopiero nadchodzili. Zresztą w 2010 jakby Tomkowi się nie udało to mistrzem świata został by Jarek. Mistrz podporządkowal wszystko aby zdobyc upragniony tytuł. A mimo, że w bydgoszczy jest uwielbiany to wielu pamięta mu odejście do Torunia tylko o tym szczególnie teraz się głośno nie mówi. Dlatego uważam że Bartek powienien pozostac.w Gorzowie tyle ile się da.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Mi osobiście nie przeszkadza dodanie nazwy sponsora do imienia patrona stadionu. Dla mnie ważne jest by klub spłacił długi i żeby na czas rozliczał się z zawodnikami i pracownikami. A porównywanie Stali Gorzów do Realu jest lekkim nadużyciem.... taki Real to pewnie ze sprzedaży koszulek co roku mógłby Jancarza wybudować.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Jest wielka różnica pomiędzy zasługami dla swych klubów Edwarda Jancarza i Santiago Bernabeu. Pierwszy był zawodnikiem, drugi był zawodnikiem ale co ważniejsze był przez ponad 30 lat prezesem klubu i to on rozpoczął i zakończył budowę stadionu, którego został później patronem. Zasługi Jancarza dla powstania stadionu w Gorzowie są żadne, jest tylko jednym z najbardziej utytułowanych zawodników klubu, nawet nie najbardziej utytułowanym bo właściwie zdobyciem IMŚ przebił go już Bartosz i to w tak młodym wieku.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Janek to taki romantyk, ktory mysli, ze do prowadzenia klubu wystarcza dobre checi. Ze pieniadze to w ogrodku rosna albo mozna je sobie dodrukowac jak nie starcza. Otoz nie panie Janku. To juz zupelnie inne czasy. Jak jest taka mozliwosc, to dzialaj panie prezesie Grzyb. A Janek niech sie skupi i pilnuje aby nie wszedl do nazwy stadionu sponsor w Lesznie.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Za chwilę nazwa stadionu może przestać się podobać jakiemuś politycznemu notablowi, który stwierdzi że Jancarz był komunistycznym żużlowcem i jest niegodny stadionu. Zmieni np nazwę na Braci z Żoliborza. Panie Krzystyniak teraz jest kapitalizm i trzeba ważyć z czego się żyje a ideały wsadzić w ramki obrazka, wpisać do kroniki itp. Do portfela ich się nie wsadzi. Powiedzenie "boso ale w ostrogach" już dawno jest nieaktualne.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  "duży KONCERT zdecydował" Jaki koncert? Kto grał? Ci co się pobili później?

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Można być skromnym, lubianym chłopakiem oraz zostać mistrzem świata? Można. Wcale nie trzeba być chamem ze słomą w butach. Brawo Bartek! Życzę kolejnych sukcesów.

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Widzę, że najbardziej zbulwersowani tym faktem są kibice spoza Gorzowa he, he, he... Trzeba kuć żelazo póki gorące panie prezesie i nie zawracać sobie głowy jakimiś wpisami z innych ośrodków. Nie tak często pojawiają się takie okazje do zrobienia tak łatwej kasy dla klubu. Zresztą, gdyby Mojżesz zrobił sondaż, Żydzi nigdy nie przeszliby przez Morze Czerwone

 • Ave Stal Forever lubi Komentarz

  Chciałbym aby firma FALUBAZ kupiła nazwę!!