Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Andrzej Andrzejczak napisał/a komentarz do Mundial 2018. Anglicy bez litości dla Roberta Lewandowskiego. "Polscy kibice muszą być rozczarowani jego osobowością"

    Nie jestem wielkim fanem piłki nożnej a już zwłaszcza Roberta Lewandowskiego ale obarczanie Lewandowskiego winą za spektakularne porażki polskiej reprezentacji to chyba jednak lekka przesada. Niezależnie od Jego klasy był On tylko jednym z jedenastu piłkarzy i sam, bez efektywnego wsparcia niewiele mógł wskórać. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę, że każdy zawodnik ma wzloty i spadki formy i, być może, forma Roberta akurat na mistrzostwach nie była najwyższa. Natomiast na powszechnie negatywnej ocenie Lewandowskiego waży Jego sława i sytuacja finansowa, która powoduje zawiść i chęć dokopania mistrzowi.
    Polacy, moim zdaniem nie byli aż tak źli jak na to wskazują wyniki meczów, w których trudno doszukiwać się jakiejś logiki skoro Polska wygrała z Japonią, przegrała wysoko z Kolumbią zaś Kolumbia przegrała z Japonią. Zaważyła, moim zdaniem, mała odporność psychiczna i fatalna postawa Szczęsnego, który puszczał wszystko co leciało w światło bramki.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.