zyg fryt - lubi

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Niby co się komplikuje? Co to za płytkie myślenie? Od początku rundy głównej było wiadomo, że żeby awansować bez oglądania się na innych trzeba wygrać wszystkie mecze. Wszystko jest jasne. Tak więc wyzbądźcie się tego "naszego" i nie zaszczepiajcie go w młodym pokoleniu zawodników. Nie ma oglądania się na innych. Gramy swoją grę, znamy swoją wartość i wygrywamy nie patrząc na to, co jest poza nami. Ci co liczyli na innych, to się przeliczyli. Węgrzy mają ten luz, że mogą sobie pozwolić na porażkę z nami, a potem ograć Hiszpanię i wejdą. No ale to jest sprawa Węgrów, nie nasza. Proste!

 • zyg fryt lubi Komentarz

  @handball wybrzeże
  A dlaczego podajesz imprezy zwiazane tylko z piłką reczną?
  Ja np lubię oglądać MŚ w hokeju na lodzie dywizji drugiej gdzie grała reprezentacja Polski i co? Dopiero od jakiegoś czasu mistrzostwa świata z udziałem reprezentacji Polski pokazuje TVP Sport, bo wcześniej za tej wspaniałej PO pokazywanie hokeja mieli pisząc wprost w czterech literacj. Z siatkówka swego czasu było nie lepiej, z płka nożna to samo. Przecież to było chore, żeby człowiek w publicznej telewizji, płacący w dodatku abonament nie mógł liczyć nawet na to, żeby obejrzeć chociaz bramki z danej kolejki naszej ekstraklasy.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Widzę, że na forum dalej są (nie licząc zwyklych trolli z pozakladanymi kontami tylko i głównie do trollowania) nawiedzeni i zaczadzeni, którzy twierdzą, że za poprzedników w publicznej było lepiej. Wtedy było tak dobrze, że jak swego czasu chyba nawet w Polsce odbywały się MŚ w siatkówce, to niejaki Komorowski musiał błagać Polsat, aby ci zgodzili się udostępnić sygnal w tv publicznej :)

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Temu to już woda sodowa konkretnie uderzyła do głowy. Przereklamowana "gwiazda" co swoją głupotą wspiera rodzinę narkomana i przestępcy. No brawo. Ręce same się składaj do oklasków. Co za baran.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Dowalić im kary po 30 tys. oraz zabrać kasę z Tarczy 2.0 i lewaczkom się odechce buntowania.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Proste pytanie: czy właściciele siłowni wezmą odpowiedzialność (także finansową) za ewentualne zakażenia na terenie siłowni?

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Ten śmieć za te bzdury które wygaduje powinien zostać pozbawiony prawa gry w NBA. Kiedyś liczyły się umiejętności gry a nie wielka gęba ale obecne czasy wprowadziły inne wytyczne. Obecnie to nieważne jak grasz, ważne jakim burakiem jesteś. Nie moja liga, nie moje czasy.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Czy tylko mi się wydaje, że na tym zdjęciu też jest wstawiony? xD

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Tak UE zniewolila Polakow w Polsce i za granica a takie zdrajcy z PO;KO;SLD; PSL siedza w Brukseli i w d...e wchodza bez mydla przywodca UE. Niedlugo nie beda pokazywac gdzie lezy Polska i tak jak Timermans powiedzial ze stolica Polski jest Moskwa i zabronia grania hymnu polskiego.To ze nie zagrali Mazurka Dabrowskiego to nie przypadek lecz celowe dzialanie

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Gortat i jego poziom świadomości.... hah ;] Niech lepiej zajmie się koszem, fundacją ;]

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Historia uczy nas, że na przestrzeni dziejów najwiekszym nieszczęsciem narodów i społeczeństw są silni przywódcy. Na wszystkich kontynentach i we wszystkich wiekach. Ale jak słusznie zauważył Lukaszmi2 - nie jest to temat na portal sportowy.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  hipokryzja lewactwa w USA siegneła zenitu . Ludzie zatesknią jeszcze za Trumpem

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Dlaczego usunęliście mój wpis? Bo był krytyczny? Nikogo nie obraziłem. Władza w redakcji się zmieniła, a działania widzę, że pozostały te same. Publikujecie na portalu sportowym treści polityczne i się dziwicie?
  A druga rzecz która skrytykowałem, to że sam fakt, że ktoś dobrze gra w kosza (czy w teatrze) i jest znany, to nie znaczy, że zna się na wszystkim. Że Gortat o sobie tak myśli i się wypowiada to jedno, to że to publikujecie to drugie.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Niestety pod rządami lewaka czeka Amerykę kilka lat wielkiego kryzysu. Socjalistyczne rządy zawsze prowadzą do upadku.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Czyli jednak Wizards nie zastrzegli "4" dla Marcina Gortata :-) Aż dziw bierze.

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Filipiak to nic. W Polsce z haslami wulgarnymi niektórzy chcą przejąc władzę - jak Lempart na strajkach. Są one nawet autorytetem dla mediów .

 • zyg fryt lubi Komentarz

  To przecież Cracovia za rządów obecnego właściciela "kręciła lody", a -5 punktów, plus milion kary, to chyba sami na siebie nałożyli... Normalnie powinna być degradacja do ligi nr 4 i koniec. Śmieszny klub, w śmiesznej lidze, ze śmiesznym właścicielem, co pokazują w eliminacjach europejskich pucharów...

 • zyg fryt lubi Komentarz

  kolejny burak co sie dorwal do pieniedzy

 • zyg fryt lubi Komentarz

  @Lu13: Ludzie czy media, które żyją z nic nie robienia i siania propagandy lewackiej?

 • zyg fryt lubi Komentarz

  Nie ma co komentować Jak tylko pisze się coś nie po myśli lewackiego portalu cenzura natychmiast reaguje usuwaniem wpisu Wolnośc słowa jak widać nie tutaj Gorzej jak za głębokiej komuny