Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alex1313 napisał/a komentarz do Holenderskie media ostro o organizatorach Tour de Pologne: To świadczy o naiwności lub cynizmie

  WINA HOLENDRA BANDYTY, ALE LANG Z TAKIM DOŚWIADCZENIEM POWINIEN WIEDZIEĆ ŻE STALOWE BARIERKI NIE POŁĄCZONE ZE SOBĄ BEZ MIĘKKICH MAT TO ŚMIERTELNA PUŁAPKA. LANG DO DYMISJI HOLENDER MORDERCA DO WIĘZIENIA.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Nie znam się na kolarstwie, ale taka reakcja budzi pytanie o status tej organizacji. Naprawdę ich interesuje TYLKO wina zawodnika?

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Ja dla mnie taki typ powinien mieć dożywotni zakaz udziału w jakich kolwiek zawodach sportowych, ale to tak potem. Najpierw powinien odbyć karę więzienia za próbę zabójstwa i uszkodzenie ciał tych wszystkich uczestników wypadku. W polskim wiezieniu najlepiej. Oswiadczenie jego teamu to kpina jakaś. “Zbadawy sprawę wewnętrznie“ no ale po co? Kamery pokazują wewnętrznie co zrobił, jest psycholem i powinni go natychmiast wywalić, anulować bilet do domu i oddać w ręce policji. No i tak od siebie życzę mu spotkania z 30tonową ciężarówką, może być też pełna betoniarka.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Pozostaje się dalej modlić.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  ,,Dzisiaj będzie próba wybudzenia go ze śpiączki - przekazał dr Paweł Gruenpeter, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu."

  ,,We wtorek ma być podjęta próba wybudzenia go ze śpiączki farmakologicznej."

  No więc kiedy? Przypominam, że dziś jest CZWARTEK.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  to nie był wypadek, jak ktoś wkłada kija w szprychy jadącego z prędkością 80km/h roweru, to sie nazywa usiłowanie zabójstwa. Czy ten pan jest już pod troskliwą opieką naszych prokuratorów? Ja sie tylko pytam. Na dołek z nim i to zaraz

 • Alex1313 napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne. Dylan Groenewegen zdyskwalifikowany

  LANG POMYŚL PRZYGOTUJ ODPOWIEDNIĄ SZEROKOŚĆ, NAJLEPIEJ POD GÓRKĘ, I ZABEZPIECZ MATAMI, A PÓŹNIEJ ZREZYGNUJ Z ORGANIZACJI.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Tylko zdyskwalifikowany? Powinien zostać aresztowany pod zarzutem próby zabójstwa!

 • Alex1313 lubi Komentarz

  To zwykły bandycki rozbój do kryminału gościa a nie dyskwalifikacja.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  dziennikarze już cały dzień podniecali się mekką sprinterów i szybkością finiszu, no i mają sprint do kwadratu, zwycięstwo po trupach. Swoją drogą, czy finisz rozpędzonej gęstwiny kolarzy musi przebiegać po tak wąskiej drodze??

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Spory problem stoi przed Langiem do rozwiązania. Od początku wiadomym było, że charakter tego etapu oznaczał, że w roli głównej wystąpią sprinterzy. Kto wymyślił finisz na takim zwężeniu szosy w sytuacji, gdy dojazd do niego prowadził z górnej, szerokiej jej części?? Przecież za plastikowo-tekturowymi banerami przebiega torowisko dla tramwajów!! Podejrzewam, że Langowi dobiorą się do skóry i od przyszłego roku w wyścigu dookoła Polski udział wezmą tylko LZS-y. Nie zmienia to w niczym faktu, że Groenewegen, za swój " wyczyn ", powinien otrzymać kilkuletnią dyskwalifikację.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  I nie było zabezpieczeń tak jak na żużlu za wąsko panie Lang !!! ten słup na mecie było zabezpieczyć oby PRZEŻYŁ!!!

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Lang chciał mieć atrakcyjny wyścig to i ma. W pogoni za atrakcjami i zwycięstwami sport staje się coraz bardziej wynaturzony i zamienia się w wojnę.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Alex1313 lubi Komentarz

  To było usiłowanie zabójstwa

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Langowi prokuratora. Po wyścigu jeszcze zadowolony, że to normalne.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Na TDP zawsze coś się dziej. Jak nie ginie motocyklista to kolarz, kraks co niemiara. Organizacja leży, zamiast uderzyć się w pierś to wmawia nam że to normalne. Wstyd

 • Alex1313 lubi Komentarz

  To Dramat.Jak można w ten sposób zepchnąć kolegę po fachu.Pomimo tego uważam iż ten wyścig nie powinien mieć miejsca.Nie czas i miejsce na tego typu rajdy.Nie wiem kto wydał pozwolenie,ale ze względu na Pandemię nie powinno się to w ogóle odbyć.Mamy w kraju wzrost liczby zarażonych.To nie czas i miejsce na kolarstwo.

 • Alex1313 lubi Komentarz

  To jest jakaś farsa.. na wyścigu, na finiszu, wystawia się świadomie zawodowych kolarzy na ryzyko masakrycznych kolizji, wybierając trasę, która daje sprinterom możliwość rozpędzenia się do prędkości ponad 80 km/h na końcu toru!!!!! Gdzie włącza się adrenalina!!! a później szuka się na prędce winnego, żeby odwrócić uwagę prasy zagranicznej od polskiego organizatora!!!! Czy tam była celowa akcja? Celowe wysunięcie łokcia? Czy ktoś poza Panem Lange to widzi? To były emocje i walka...tylko tyle... ale warunki do takich normalnych sytuacji stwarzały nienormalne/niepotrzebne zagrożenie życia i tak się właśnie zadziało. O co chodziło? O pokazanie na finiszu ogromnej prędkości, z jaką kolarze wpadają na metę? O widoki chodziło, panie Lange?

 • Alex1313 lubi Komentarz

  Najwazniejsze że organizatorzy znaleźli kozła ofiarnego !

 • Alex1313 napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne. Czesław Lang przekazał nowe informacje o Fabio Jakobsenie

  LANG POMYŚL O ZABEZPIECZENIU MIĘKKIMI MATAMI, A NIE STALOWYMI BARIERKAMI POMYŚL POMYŚL

 • Alex1313 lubi Komentarz

  MODLIMY SIE....

 • Alex1313 napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne. Dylan Groenewegen zdyskwalifikowany

  WINNY Dylan Groenewegen powinien siedzieć co najmniej 10 lat, a jak kolarz umrze to dożywocie. Lang zakaz organizacji zawodów jakichkolwiek.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.