Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Skibiński lubi Komentarz

  skład ciekawy trzech liderów jak marzenie i młodzież na poziomie więc obstawiam pojedynek afrykanski o złoto bawół i lew o złoto ??

 • Tomasz Skibiński lubi Komentarz

  ludzie otwozcie oczy !! nie widzicie ze CKM niema 2 lini !!!! ja to cienko widze jesli P. Swiacik nie sciagnie jakiegos dobrego polaka ( nie mowie tu o Holcie - bo i takie sluchy chodza na miescie ) to bedzie LIPA !!!

 • Tomasz Skibiński lubi Komentarz

  Najwyraźniej kompletnie nie znasz się na żużlu, a brakiem szacunku dla innych ludzi sam wystawiasz odpowiednią dla siebie wizytówkę. Madsen to niewątpliwie jeden z najlepszych obecnie żużlowców, ligowy asior, nikt normalny nie ma chyba co do tego wątpliwości. Przeczytałeś w ogóle co napisałeś? Wręcz smutne jest, że jeszcze za to jakieś lajki dostałeś. A kiedyś ludzie książki czytali, mieli jakąś wiedzę i pojęcie o życiu, potrafili obiektywnie oceniać różne sprawy i ważyli słowa, nie chcąc z siebie zrobić totalnego ignoranta. Dziś można pleść bzdety i jeszcze mieć poklask, masakra!

 • Tomasz Skibiński lubi Komentarz

  Tym razem Ostafiński ma 100% racji. Czy to się komuś podoba czy nie.
  Sławek nauczył Maksyma jazdy od zera, wiedział co z czym i jak. Tymczasem juniorek złapał focha... Doszedł do wieku, w którym człowiek staje się mniej rozumny niż był 10 lat wcześniej. Uznał, że porada ojca nie jest mu już potrzebna. Szkoda, bo widać pewien zastój w rozwoju. Jako 14 latek zapowiadał się na młodziana, który pozamiata wszystkich jeszcze w juniorskim wieku, nic takiego się nie wydarzy. Dla odmiany Sławek nie zaczął z grubej rury, potem za przeciwników miał najwybitniejszych żużlowców złotej ery speedwaya, ale umiejętności nabył o połowę większe niż młody ma obecnie. Obyś Maksiu nie skończył jako zwykły ligowiec ciułający punkty jazdą przy krawężniku. Za mało pokory, za dużo szpanerstwa, coraz mniej ciekawy obraz samego siebie, dalszy rozwój pod znakiem zapytania. Tyle na razie wynikło z pokazania tacie fakjura.

 • Tomasz Skibiński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.