M jak Motor - komentarze

 • M jak Motor napisał/a komentarz do Prezydent FIM Jorge Viegas pod wrażeniem Grand Prix na PGE Narodowym

  A ja jeszcze raz powtórzę, że trochę niedosyt czuję pod względem atmosfery. Na lidzę są zupełnie inne emocje i doping. Na narodowym był tylko hymn Polski, meksykańska fala i zero dopingu. Oklaski i trąbki to doping? Trochę słabo. Korościel się nie popisał moim zdaniem. Czy nie można zorganizować jakiejś szkocji, żeby ktoś ryknął Polska? Albo chociaż oklepana przyśpiewka Polska biało czerwoni? Wczoraj czułem się tam trochę jak na jakimś pikniku. Nie mówię, że było źle ale żeby nie wykorzystać takiej publiki by zrobić jakiś mega kocioł to trochę lipa.

 • M jak Motor napisał/a komentarz do Grand Prix Polski: Madsen wygrywa po kapitalnym widowisku na PGE Narodowym. Dudek na trzecim miejscu (relacja)

  Byłem na narodowym, fajna atmosfera ale ciekaw jest czy ktoś też odczuł, że brakuje tam jakiegoś zorganizowanego dopingu raz na jakiś czas. Tylko wrzawa oklaski i tyle. Tylko raz poszło Patryk Dudek. Speaker powinien coś zainicjować, jakąś szkocję czy coś. Nie wykorzystać takiej publiki to trochę słabo. Na meczach ligowych dużo więcej się dzieje.

 • M jak Motor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ludzie czy nie sądzicie, że speaker sie nie popisał, zero śpiewu, zero dopingu, nie wykorzystać takiej publiki, mimo wielkich emocji mam niedosyt

 • M jak Motor napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. "Masz problem? Spi*****aj!". FalubazTV z meczu Stelmet Falubaz - Speed Car Motor (wideo)

  Zgodzę się z Tobą poniekąd i myślę, że tej pokory nie może być za dużo ale również nie może jej zabraknąć. Musi iść gdzieś w parze z pewnością siebie i przekonaniem o własnych zaletach. Dla mnie wzorem mistrza od którego klasa bije na kilometr jest Tai Woffinden. Obczaj w jaki sposób on się wypowiada. Prawdziwy mistrz musi mieć trochę pokory i szacunku do innych. Tai to prawdziwy dżentelmen i szczerze nie wyobrażam sobie, by mógł się wypowiedzieć w sposób ala Miesiąc czyli coś w stylu : (jak się wyprzedza najlepszych to później tak jest, że na mnie gwiżdżą jakby chciał podkreślić jak on to nie jest zajebisty).
  Chcę jeszcze podkreślić, że lubię Miesiąca tylko nie chciałbym by zmienił się w żużlowego buraka.

 • M jak Motor napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. "Masz problem? Spi*****aj!". FalubazTV z meczu Stelmet Falubaz - Speed Car Motor (wideo)

  np. ,, Jak się wozi lidera to później tak jest, że są gwizdy''. Ton w jakim to powiedział zabrzmiał trochę arogancko. Jakby na siłę chciał podkreślić, że przywiózł Vaculika. Nie wiem może się czepiam, i oby tak było.
  Zmierzam tylko do tego, że chciałbym żeby pozostał sobą i robił swoje bo pokora popłaca ;) pozdro bez napinki

 • M jak Motor napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. "Masz problem? Spi*****aj!". FalubazTV z meczu Stelmet Falubaz - Speed Car Motor (wideo)

  Mimo, iż jestem z Lublina, bardzo lubię i szanuję jazdę Miesiąca to w tym przypadku zdecydowanie przegiął z tą nogą. Na powtórkach wyraźnie widać, że najpierw spojrzał w prawo gdzie jedzie Vaculik i tam wyciągnął nogę w sposób bardzo nienaturalny, żeby go przestraszyć. Na pewno nie zrobił tego dla balansu. Mam nadzieję, że Paweł wyciągnie wnioski z tej akcji i następnym razem będzie walczył w sposób bardziej czysty. Życzę mu żeby dalej został tym skromnym, walczącym chłopakiem który zaskarbił sobie serca lubelskich kibiców. Ostatnio jednak zaczynam zauważać u niego trochę sodówki, patrząc choćby na jego wypowiedzi i trochę mnie to nie pokoi.

 • M jak Motor napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Paweł Miesiąc zdziwiony ostrzeżeniem. "Każdy wystawia nogę"

  Uwielbiam jazdę Pawła ale moim zdaniem trochę tu przegiał. Obiektywnie patrząc sędzia podjął słuszną decyzję z tym przewinieniem. Paweł podnosił już czasem nogę, spoko, ale czy nikt nie widział w jaki sposób zrobił to tym razem? Spojrzał wyraźnie gdzie jest Vaculik i tuż przed wejściem w 2 łuk podniósł nogę (nawet nie przed siebie a w prawo i do góry), żeby zablokować lub przestraszyć Vaculika. Jeszcze raz powtórzę, że szanuje Pawła i jego jazdę ale nie chciałbym, żeby przesadzał bo to się serio może źle skończyć. Niech lepiej dalej będzie postrzegany jako walczak a nie jako Nicki Pedersen.

 • M jak Motor napisał/a komentarz do Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin

  Kto powiedział, że Miesiąc nie lubi takiego toru? Chodzi Ci o beton? Jeśli tak to Miesiąc wyraźnie powiedział w magazynie pięć jeden kiedy był tam gościem, że kiedyś wolał bardziej pod koło a teraz, że woli twardsze tory bo ogólnie na takich lepiej i bezpieczniej się jeździ. Poza tym już nie raz udowadniał, że na takich twardych torach mu idzie. Przykład Gniezno w 2 lidze i w 1 lidze. Jeśli tor będzie twardy to w sam raz dla niego pozdro

 • M jak Motor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja myślę, że Motor zrobi 40pkt. Jedynym słabszym punktem w drużynie Falubazu są juniorzy i mam nadzieję, że nasi to wykorzystają. Falubaz - Motor 49-41

 • M jak Motor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy ktoś widział Kuromonowa w akcji ostatnio? Jak jego sylwetka? Moim zdaniem to nie kwestia sprzętu tylko jego ułożenia na motocyklu. Jak wchodzi w łuk to jakoś dziwnie wygląda. Wydaje mi się, że gdyby zmienił trochę styl to lepiej by mu się prowadziło ten motor. Mało treningu.