Aniaza - lubi

 • Aniaza lubi Komentarz

  Wiktorowski jednym zdaniem- "kto tutaj biega jest w dupie" zalatwil Isi cwiercfinal ,..bravo On.

 • Aniaza lubi Komentarz

  I to jest właśnie to co powinno się grać w tenisie ! Poezja , finezja , technika , różnorodność . Precz z bum - bum !

 • Aniaza lubi Komentarz

  Właśnie wczoraj zajęłam się samym serwisem Jerza. Podzieliłam sobie kort na trzy strefy: linia boczna, środek, linia środkowa i wyszło mi coś takiego:
  19 serwów w okolice linii bocznej, 12 punktowych, 1 as i 1 raz net
  23 serwy na środek, 21 punktowych i 2 razy net
  31 serwów w okolice linii środkowej, 25 punktowych i 4 asy
  Nie wliczyłam serwów w siatkę, jeden as mi umknął. Widoczna jest tendencja plasowania piłki środek-linia środkowa.

 • Aniaza lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Aniaza lubi Komentarz

  My tu pitu - pitu, a trzy gemy ugrała Mitu.
  Kasia miała chęć i wygrała pięć.
  Siedem gemów zdobyła Paula uskrzydlona, choć po meczu nie była zadowolona.
  Murray nie chce być gorsza, wygra gema z dziewczyną Porshe'a.

 • Aniaza lubi Komentarz

  Jak to po co,..a nowa sukienka Isi?

 • Aniaza lubi Komentarz

  To teraz czekamy na deble sióstr i braci Federerów. Biorąc pod uwagę małą różnice wieku można by pomyśleć również o mikstach. ;D
  Gratulacje dla Mirki i Rogera!

 • Aniaza lubi Komentarz

  "Psioczy się na Isię" - ja to widzę inaczej. My dla tej dziewczyny jesteśmy cholernie niesprawiedliwi. Przyzwyczailiśmy się do jej niesamowitej regularności, oczekujemy samych zwycięstw, pouczamy, karcimy, narzekamy na porażki, kręcimy nosem na zwycięstwa w "złym stylu" (durnota totalna). Wyobrażasz sobie sytuacje, w której Agnieszka (będąc zdrowa) przegrywa z niżej notowana zawodniczką 5:0 a komentator mówi, że Polka gra dobrze, walczy i w przyszłości pokaże na co ją stać? Sci-Fi no nie? Przy Jurku (jak widać) nie ma z tym problemu. Jeśli Janowicz wygra mecz (jakikolwiek) to niemalże nosi się go na rękach, team Tomaszewskich celebruje każdy gem, punkt wygrany przez Polaka. I bardzo dobrze, tak ma być, tylko czemu tak nie jest w przypadku Iśki? Ach no tak, bo jest leniwą materialistką, foch-lady dla której liczy się tylko kasa (Londyn pamiętamy!), szczęsciarą cudem utrzymującą sie w czołówce, przebijaczką bez kończącego uderzenia. Nie to co Juras- walczak pierwszorzędny, prawie wygrał z Federerem, prawie z Nadalem, w końcu ktoś kto nie przynosi wstydu! 13 wygranych turniejów Radwańskiej, ranking, wyniki w WS? E tam, Jerzu to jest gościu...
  Nie, nie chce tu wprowadzać jakiejś chorej rywalizacji, zawiści, ale czy nie tak właśnie to wygląda? Trzymam kciuki za Janowicza, niech spełnią się wszystkie przepowiednie dotyczące tego chłopaka, ale na razie nie róbmy z niego świętej krowy. I doceńmy w końcu tą małą wojowniczkę, która może nie krzyczy głośno i nie rozrywa koszulek, ale jest jedną z najlepszych tenisistek na świecie.

 • Aniaza lubi Komentarz

  Rzeczywiście nieładnie, dać odnośnik na głównej, zamiast chować po kątach.

 • Aniaza lubi Komentarz

  Mistrzowska jest ta reklama z Fedem i Messim :)

 • Aniaza lubi Komentarz

  Jak nie ma już obrońcy tytułu to czas pożegnać się i z obrończynią.Porządek musi być.

 • Aniaza lubi Komentarz

  Wawrinka vs Djokovic na szlemach to jednak gwarancja dobrego widowiska. Mimo wszystko jest mi trochę przykro, bo kibicowałem Serbowi, ale Stan lepiej prezentował się w końcówce. Zresztą co zrobił Nole w ostatnich dwóch punktach? Czyżby nie wytrzymał presji (co w jego przypadku byłoby dziwne)? Coś czuję, że Pan Boris może już szukać nowej posadki ;p Rzeź faworytów trwa..jeszcze Vika i Muzza przegrają, a moja radość będzie ogromna ;)

 • Aniaza lubi Komentarz

  Praworęczna, mała Aga zdobyła więcej gemów z Sereną niż duża, leworęczna Petra.

 • Aniaza lubi Komentarz

  Masakra. To była egzekucja. Wypada spuścić zasłonę milczenia na ten mecz. Szkoda, że na Agi skórze musieliśmy się przekonać o trafności nazwy turnieju mistrzyń, gra w nim top of the top światowego tenisa. Szkoda mi Agnieszki, brawo Andzia. Mimo słabej końcówki dzięki Iśka za magiczny początek, historycznego Rolanda, szalony Wimbledon i wszystkie piękne wspomnienia. Jesteś wielka! Do szybkiego zobaczenia!

 • Aniaza lubi Komentarz

  Dobry sezon w wykonaniu Iśki zakończony po prostu tragicznie. Mam wrażenie, że dziewczyna przestała się rozwijać. Tak jak rok temu z optymizmem patrzyłem na tegoroczny sezon, tak w tym roku mam mnóstwo obaw co do następnego. Trzeba w końcu zrobić coś z (ekhm) "sztabem"... Dobrze że Aga nie została numerem trzy, bo na coś takiego trzeba zasłużyć. Dzisiejszym meczem na pewno nie...

 • Aniaza lubi Komentarz

  Mogłaby zagrać jako mordoklejka waniliowa ,byłoby ciszej

 • Aniaza lubi Komentarz

  Małpy nie rwą koszulek. One się iskają.

 • Aniaza lubi Komentarz

 • Aniaza lubi Komentarz

  druga rada to; nigdy nie patrz Isi w oczy i pamiętaj nisko się ukłonić przy powitaniu

 • Aniaza lubi Komentarz

  a jak wygrywa w takim stosunku to okazuje sie ze "wyszarpała zwyciestwo" i "komplikuje sobie zycie" zas Janowicz, niczym żołnierz ze zbroją "wychodzi zwycięsko z heroicznego boju"