Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  @ Don Chichote, dobrze, może Pan zakończyć dyskusję, ale po odczytaniu mojej repliki, z którą z pewnością się Pan zapozna. Prześlizguje się Pan po zagadnieniach, nie mówiąc, że zupełnie zboczył Pan z zasadniczego tematu. Teraz znów przywołuje pan kolejny wątek... Tak, ma Pan rację, że p. Taras czuje się znieważony, obrażony słowami drugiego zawodnika. Ma do tego słuszne prawo. I ma rację! Ale racji nie ma Pan, twierdząc, że to poświadcza jego narodowość. Bez przesady, szanowny Panie! Z tego punktu założenia wychodząc, to każdy "prawdziwy Ukrainiec" powinien czuć się banderowcem? Bzdura! No bo wg Pana to, że p. Taras jest dotknięty takim nazwaniem go świadczy, iż czuje się Polakiem... Jeśli ktoś nazwałby mnie np. "kodziarzem", "pisowcem" czy "peowcem", to też czułbym się urażony, bo nie jestem żadnym z nich, a jestem (mimo to) Polakiem, proszę szanownego Pana! Życzę spokojnej nocy :)

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Może i nie ma dowodów, ale kto zna furmana to ich nie musi mieć!

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla Kuby, ale wylądował w Wiśle, bo zwyczajnie się skończył. Wisła to klub piątej klasy, a może nawet szóstej, jeżeli chodzi o Europe. Gdyby był w formie, takiej jak w Dortmundzie, kiedy z Lewym czy Piszczkiem, rozgrywali Real, nigdy by o Wiśle nie pomyślał. W ostatnich latach, wieczny rezerwowy albo poza składem przeciętnych klubów BL.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Panie nadredaktor! Albo rżniesz głupa albo próbujesz z kibiców zrobić idiotów! Największy sukces to Polska odniosła wiele lat wcześniej! A we Francji to pewnie byłby sukces, może i największy w historii gdyby pański "bohater" nie sknocił karnego i to przeciwko Portugalii! I jeszcze to śmieszne pytanie w sondzie: jaką Kuba B. będzie gwiazdą mieliśmy "zwiastun" w meczu z Górnikiem!

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  I jako ten rezerwowy, na dodatek po kontuzji był najlepszym zawodnikiem na Euro. Skończ się ośmieszać.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  proszę nie powtarzać tych komuszych bzdur o atakach Ułanów na czołgi....wstyd!!!

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Najlepszym zawodnikiem na Euro? Takich zawodników jak Błaszczykowski to na Euro było na pęczki! Nawet w naszej drużynie byli od niego lepsi! "Skończ się ośmieszać"!!!

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Wątpię, czy Kuba życzyłby sobie przydomku "Narodowy" po tym co wyprawiają tzw. "narodowcy" i "narodowa" telewizja... Red. Wawrzynowskiego poniosła ułańska fantazja...

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  "Kuba zapewniał, że nigdy nic takiego nie powiedział, że dziennikarz to zmyślił. Panowie spotkali się wieczorem w hotelu, dziennikarz puścił taśmę. Nie było żadnych wątpliwości. To dziennikarz miał rację. Minęły jednak dwa dni, Kuba znowu spotkał się przy jakiejś okazji z dziennikarzem i zapewniał go, że jednak nic takiego nie mówił, że zostało to źle zrozumiane."

  Nic dziwnego, końcu jest on piłkarzem obcojęzycznym.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla Pana, ale porównywanie się do Macierewicza lub Piotra Wieluguckiego (Matka Kurka) jest „trochę” nie na miejscu.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Poprawka do artykułu dziennikarza sportowego Wawrzynowskiego: polscy ułani nigdy nie szarżowali na czołgi, bo nie byli idiotami. To mit stworzony przez nazistowską i sowiecką propagandę, utrwalony przez Wajdę w jego idiotycznym filmie "Lotna". Mit miał światu mówić, że Polacy owszem są odważni, ale durni jak stołowe nogi i nie zasługują na odrębne państwo. Były owszem szarże w 1939 roku, jak pod Krojantami, ale na wojska zmotoryzowane na postoju i zawsze podyktowane względami operacyjnymi.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Panie Wawrzynowski. Trochę uległ pan swojej teorii. Mnie osobiście wali pan Błaszczykowski. Nie podważam jego wcześniejszych dokonań ale to tacy ludzie jak pan zrobili z niego jakiegoś bożka. Piłkarz jak inni. Nigdy mnie nie powalał. Miał swój świetny okres kiedy błyszczał i tyle. Nie zapominajmy, że byli też inni. Teraz gesty pod publiczkę pana Jakuba , bo nikt go już nigdzie nie chce a jutro i tak się połowa Krakusów na niego wyrz.... jak tylko coś pójdzie nie tak. Chwała mu za to co robi jeśli to szczere i bezinteresowne. Poza tym, nie róbcie z niego nie wiadomo kogo. Mnie akurat mało gość obchodzi, nigdy go specjalnie nie lubiłem zresztą Lewandowskiego też, jest to coś co każe trzymać dystans do gości ale może to kiedyś odczute to złe, pierwsze wrażenie. Może teraz będą mu inni ustępować drogi na boisku, nie faulować i zachęcać "Kuba dawaj, proszę droga do bramki wolna. Myślę, że nie pogra już długo bo słabiutki jest a odejść gdzie indziej już nie wypada. Z całym szacunkiem dla pana Błaszczykowskiego zagłaszczecie kota.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  srali muchy będzie wiosna.Zapomniał,że to szablonowy ,nijaki kopacz szmacianki.I te peany są nie na miejscu.A ten numer z biletami dla rodziny kładzie go na łopatki.Ostatnie powołania do kadry to żenada.Kopacz 2 lata siedział na trybunach,bo nawet w rezerwie się nie mieścił,a wujaszek go do kadry,by nabijał licznik.Jak to nazwać?

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Nie bardzo rozumiem jaką rolę ma spełnić ten wywód. Każdy człowiek w tym piłkarz jest, jaki jest, nie zawsze spełnia oczekiwania doskonałości,a przykładem jest chociażby autor artykułu .

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  "tak samo jak i ataki Ułanów na czołgi" a teraz panie dziennikarzu mówimy sprawdzam. proszę podać kiedy to polscy Ułani szarżowali na czołgi. czas start.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Autor chyba nie ma pojęcia o piłce nożnej, ani dobrym wychowaniu. Stek bzdur na temat techniki polskich piłkarzy, braku lewego skrzydła. Zanim się napisze o egocentrycznej postawie piłkarza, można było sprawdzić ilość jego asyst w kadrze i w klubie. Wyciąganie po raz setny traumatycznych przeżyć Błaszczykowskiego trąci brakiem smaku i taktu. Autor wystąpił jako typowy przedstawiciel "polskiego piekła" , dla którego kasa za "wierszówkę" jest ważniejsza, niż treść . A czasem milczenie jest złotem, gdy nie ma nic mądrego do powiedzenia.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  kolega grosicki najwyrazniej zapomnial gdzie w polsce zrobil kariere i wyjechal z kraju zeby nie ten klub pewnie tulal by sie po 1lidze

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  To nie jest niepokojąca informacja a raczej oczekiwana. Dla wszystkich trzeźwo myślących, taki scenariusz był do przewidzenia już wiosną ubiegłego roku, kiedy Horngacher zdecydował się na podpisanie 1-rocznego kontraktu. SZKODA, ale takie są realia.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Dobry żart :)
  Czyli trenera można byłoby uznać za dobrego tylko wtedy, kiedy całe podium co konkurs zajmowali Polacy, a reszta mieściła się w pierwszej szóstce?
  No wiadome. Każdy turniej w sezonie powinien wygrywać polski zawodnik, a wszystkie możliwe medale MŚ koniecznie muszą trafić do Polski. W klasyfikacji generalnej naturalnie tak samo - Polacy na pierwszych sześciu, a już najlepiej na pierwszym miejscu wszyscy ex aequo. Takie osiągnięcia czynią trenera względnie dobrym. Horngacher to jakiś amator xDD

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Nie wiem kolego jakie skoki oglądasz, ale Żyła sezon życia (ma dwa razy więcej punktów niż przed rokiem), Kubacki sezon życia (pierwsze zwycięstwo w PŚ, ma więcej punktów niż przed rokiem), drużyna po trzech konkursach rok temu miała dwa drugie miejsca, teraz ma zwycięstwo i trzecie, w Pucharze Narodów prowadzimy, a rok temu zakończyliśmy udział na 3 miejscu. Fakt Kot i Hula skaczą poniżej swoich możliwości (zwłaszcza ten pierwszy), ale nic nie trwa wiecznie, Horngacher to człowiek, a nie cudotwórca. Dla odświeżenia pamięci sezon 15/16, ostatni za kadencji Kruczka, Puchar Narodów 7 miejsce, najlepszy nasz zawodnik Kamil Stoch miejsce 22 z 295 punktami, no nie "tragedii" nie było.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Nic nie szkodzi , w odwodzie czeka Tajner Apoloniusz .

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  Ale czego się spodziewasz? Ze Tajner wyjdzie i powie: "Tak, tracimy Horngachera, teraz rozmawiamy z X Y i Z"? Takich spraw nie załatwia się publicznie. PZN wypowiadał się kilkukrotnie, ze rozmowy z Austriakiem odbędą się po MŚ, bo tak chce sam zainteresowany. W zależności od przebiegu tych rozmów zostaną podjęte dalsze kroki. I tyle.
  A czy będzie to wybór z rozsądku czy z przymusu? Cóż PZN trenerów nie sklonuje, na rynku dostępne jest to, co jest. Natomiast na pewno Polska kadra jest bardzo łakomym kąskiem dla wielu trenerów.

 • Andrzej Wieczorkowski lubi Komentarz

  może tak, może nie ale fakt trudne decyzje ma przed sobą Horngacher ......
  nawet jakby chciał zostać to nie może zasłaniać się obowiązującą umową z Polską kadrą i chyba wiedział co robi przedłużając umowę tylko na rok z Polakami...a gdzieś tam wspominał, że prowadzenie kadry Niemiec to zaszczyt i szczyt dla niego...
  osobiście byłbym zaskoczony gdyby został, choć tego mu życzę :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.