Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bathory lubi Komentarz

  :DDD... Rusko expert od regulaminów hahaha. Jeszcze kiepa z cygarem brakuje. Czy jest jakaś druga dyscyplina sportu prześliąknięta tak wielką zgnilizną moralną jak żużel?

 • Bathory napisał/a komentarz do Żużel. Hat-trick Kownackiego. Przepis o zawodniku do lat 24? Poziom PGE Ekstraligi spadnie. KSM byłby lepszy [FELIETON]

  Ta. Przy KSM poziom będzie znakomity, jak będziemy mieli takich asów pokroju Kamila Brzozowskiego, Adriana Gomólskiego, Zbycha Czerwińskiego, Olega Bieszczastnowa albo jakieś wykopaliska, które 3 lata na motocyklu nie siedziały - dokładnie tak było przy poprzednich sezonach z KSM.

 • Bathory lubi Komentarz

  w latach 90 nie było play off i wygrywał ten co zdobywał punkty cały sezon moim zdaniem to było fajne 10 zespołów i ciekawość które miejsce zdobędzie twoja drużyna. tor był taki jaki gospodarz przygotował. start normalny a nie czy ktoś ruszył palcem u ręki. deszcz i błoto jechali i walczyli a teraz? nie było ekstraligi i było lepiej.

 • Bathory napisał/a komentarz do Żużel. W obronie prezesa Świącika: Przegrał jeden mecz, a trzy ktoś inny. Miasto nie zostawi Włókniarza [WYWIAD]

  No bardzo pozytywny sezon. Walkower z głupoty, kompromitacja na całą Polskę, kilka przegranych na własne życzenie, kiepska atmosfera, trener niepotrafiący przygotować toru i robiący kwasy w mediach, prezes niepotrafiący przyznać się do winy, miliony na skład wywalone w błoto...

 • Bathory lubi Komentarz

  Nie ma to jak w GP Iversen jeździ a w lidze nie. Śmiać się chce na to wszystko

 • Bathory lubi Komentarz

  Grand prix nadal jest w kodowanej stacji Canal+sport mimo że ludzi na stadion mało może wejść dobrze,że od roku 2022 grand prix na żużlu będzie pokazywany w Eurosporcie to jest przyszłość.

 • Bathory lubi Komentarz

  Z prostej procedury(dotknął/zerwał-bądz nie)zrobili cybernetyczna czynność a teraz zebrał się zespół żeby dołożyć do tego trochę mechatroniki.........ręce opadają

 • Bathory lubi Komentarz

  Niestety ale patologia wdarła się również do Regulaminu Ekstraligi.Jak można było zgodzić się tzw "gościa" sadzając swojego zawodnika (bez formy) na ławkę?
  Jak można było zgodzić się na tzw "zz'tkę" za zawodnika z którąś tam średnią w drużynie?
  Po co są w takim razie w zespołach zawodnicy z numerami 8 i 16?

 • Bathory lubi Komentarz

  W temacie wspierania swoim autorytetem przez Świącika to już się Cieślak wypowiedział kiedyś - cytuję z głowy " Prezes jest od tego żeby siedzieć na loży Vip ze sponsorami i whisky popijać:.

 • Bathory lubi Komentarz

  Awansował, tylko po co?

 • Bathory lubi Komentarz

  Dziwne, długie zawody. Kasprzak znowu w GP. Przy tej stawce to nie cud, choć patrząc na wyniki Łaguty, MM czy Fricke'a można poczuć się zdezorientowanym. Dobra wiadomość dla Kasprzaka, gratuluję. Zła wiadomość dla Dudka i Janowskiego - jeśli nie wejdą do pierwszej szóstki cyklu, o dzikusa będzie trudniej. Brawa dla Žagara, specjalisty od tych zawodów, a także brawa dla Olivera, który przede wszystkim jeździł dziś płynnie, nie przewracał się jak Łoktajew, ale też nie szarpało nim jak Milikiem. Ci dwaj zrobili na koniec wszystko, aby w elicie się nie znaleźć. Znowu nie będzie świeżości w cyklu. Znowu żadnego nowego kraju w SGP. Przynajmniej jest drugi Szwed obok Fredki i może dadzą sobie spokój z Antonio, który do cyklu już nic nie wnosi. Taki widzę tego pozytyw. Liczyłem na Griszę i Lahtiego, zawiedli moje oczekiwania. Po cichu kibicowałem też Francuzowi, ale całkowicie nie mógł się spasować z tym torem. Szkoda, że nie było Barney'a i Bellego. Mogli by oni sprawić niespodziankę.

 • Bathory lubi Komentarz

  Kiedyś zawodnik był wykluczony jeśli zerwał taśmę ,i wszystko było jasne. Pózniej wszedł przepis, ze jak dotknął taśmy zawodnik był wykluczony,i to tez sprawa była jasna.Teraz sędzia może przerwać każdy bieg pod pretekstem ......że niby czegoś się dopatrzył...lub i nie. Nasuwa się pytanie czemu to ma służyć ??? Taki idiotyczny przepis który wywołuje zawsze kontrowersje i często nasuwa różne podteksty , a przy okazji zabija ten sport. Czemu to ma służyć .....??? Czy prościej by nie było przywrócić przepisu, że jeśli zawodnik dotknie taśmy ,wtedy jest wykluczony, jasne czytelne i logiczne. A jeśli przed startem któryś zawodnik będzie kombinował,zawsze sędzia może moment startu przerwać i dać ostrzeżenie,.....ale zaznaczam przed startem. Bo po starcie jeśli nikt nie dotknie taśmy powinni jechać bez przerwania biegu, a jeśli sędzia coś jeszcze wyłapie to po biegu również może dać ostrzeżenie. Sadzę ze to jest zrozumiale dla wszystkich .....ale wątpliwości mam co do działaczy GKSŻ

 • Bathory lubi Komentarz

  Nad czym Panowie mają dyskutować. Jeżeli zawodnik chce to nie startuje nawet tyłem do kierunku jazdy. Kogo to obchodzi, czy stoi pod samą taśmą czy 10 cm przed nią, czy ma nerwowe ruchy itd...Ważne żeby nie dotknął taśmy przed zwolnieniem zamka i tyle w temacie, a resztę zweryfikuje tor a nie panowie sędziowie.

 • Bathory lubi Komentarz

  Wrocław mam do was dużo i cieszy mnie porażka,. Nie szanuje waszej drużyny bo to kant sportowy będę to powtarzał i mam nadzieję że Karma wróciła '' znajomości waszego prezesa u polityka PiS nie będę pisał nazwisk bo każdy wie o kogo chodzi a piszący nazwiska blokują komentarze. Wstyd by mi było być kibicem Sparty drużyny która z Ruska robi Polaka by tylko za wszelką cenę bez honoru uzyskać wynik i sprawa druga Drabik przecież ten zawodnik nie powinien jechać od pierwszej kolejki kolejny kant sportowy.. To nie kant sportowy bo to nic wspólnego ze sportem nie ma to po prostu mafia oszustów.. Nie dla Wrocławia oszustów.. Troszkę o Gorzowie pewnie nieźle zostanę złapkowany w dół ale mam to gdzieś pisze jak jest.. Żaden komentator pismak tego nie napiszę. Gorzów zrobił wszystko by dać sobie czas na to by dojść do formy pisałem o tym dzień po pożarze rozdzielni że zrobia wszystko by to naprawiać jak najdłużej by dostać możliwość jechania meczu za meczem u siebie. Kolejni kanciarze .ja mam tylko jedno życzenie chciałbym i życzę sobie by MISTRZEM POLSKI została drużyna która ani razu nie skorzystala w tym sezonie z instytucji gościa.. Bez względu która to drużyna będzie. Gość w ekstralidze to jest najgorsze co może być gdyby nie ta instytucja układ tabeli byłby całkowicie inny.. My tymi gośćmi niszczymy polskich seniorów niszczymy tą ligę,. Dajemy możliwość naprawienia błędów prezesów które popełnili zimą.. Ale też taki Pawlicki, Kasprzak, Woźniak Buczek itp zawodnicy ten sezon mają stracony po primo poprzez obcięte stawki po drugie brak jazdy. Co z tego że Holder miał obcięta stawkę skoro zarabia w dwóch ligach.. Proponuje by już dziś ogłosić że za rok zostawiamy gościa to zawodnicy z Torunia zastanowia się dwa razy czy im się opłaca awansować. Prosta matematyka nie opłaca się. Zresztą może dochodzić do sytuacji gdzie taki Emil podpisze kontrakt w Bydgoszczy a w Lesznie będzie jeździł jako gość czy np zmarzlik podpisze w Ostrowie w Gorzowie jako gość.. To jest zabijanie tego sportu bo odbiera się miejsce innym zawodnika. Nie dość że jest to dyscyplina w której zawodnicy mogą jeździć w wieku ligach to jeszcze na dodatek w każdej z tych lig mogą jeździć w dwóch klubach.. To zaczyna przypominać amatorstwo taka grę w piłkę na podwórku dziś wybieram ciebie do zespołu a jutro graj przeciwko mnie,. Idziemy na dno w tym żużlu.. Bardzo mądry komentarz.

 • Bathory lubi Komentarz

  Najwiecej skorzystały oczywiście „moje przekręty” Gorzów :) gdyby nie młody Holder przegrali by z Lublinem i z Czewą (gdzie i tak powinien być walkower) a i gdyby odjąć punkty Holdera w meczu z Rybnikiem, też zakręciłoby się koło remisu :)

 • Bathory lubi Komentarz

  Ten cały regulamin tych turniejów to jest jeden wielki absurd.Zawodnik z 10 miejsca może wygrać cały turniej.Kto to urwa wymyślił? Najwyższy czas powrócić do dawnej zasady 20 biegów i koniec,bo jaki przywilej ma zawodnik,który zdobędzie 15 pkt w części zasadniczej? Nie ma żadnego bo w finale staruje na tych samych zasadach co gość,który zdobył 6 pkt.i psim swędem awansował do finału.Mało tego ten gość może wygrać cały turniej,bo wystarczy,że wyjdzie mu ten jeden jedyny bieg.Przecież to jest cyrk.

 • Bathory lubi Komentarz

  dajcie robić gospodarzom tor pod siebie (ale bez dziur i pułapek) i przyczepności im pasujacej .A interwencja komisarzy tylko i wyłącznie w przypadku zagrożenia opadami. Wiecej nie trzeba ,jakoś wcześniej było ścoiganie i w czewie na przycepnym i na betonie w Bydgoszczy i Grudziądzu,a nawet na MA w Toruniu ;)

 • Bathory lubi Komentarz

  Gość, który powinien jechać tylko wtedy gdy jeden z żużlowców właściwego składu jest autentycznie chory na Covid-19 (na nic innego tylko Covid) oraz Zet-Zetka za ZDROWEGO zawodnika. Parodia żużla.

 • Bathory lubi Komentarz

  Przestałem czytać po stwierdzeniu że na przyczepnym nie można się ścigać.... Panie Dobrucki szanuję pana za to co pan zrobił w Falubazie....ale pan Andrzej Huszcza pan Roman Jankowski czy pan Zenon Plech to obejrzawszy tor w Grudziądzu zalozyliby kaski zapieli skóry i poszli...i nikt by nie biadolił...teraz asfalt mijanek zero decyduje kto się spod taśmy najszybciej zabierze...sam pan Huszcza kiedyś mówił..."kopa była taka że ledwo kaski wystawały"...i nikt nie płakał...

 • Bathory lubi Komentarz

  No tak, Dobrucki nie zgadza się z Panem Ryszardem na temat pustego gadania przez komentatorów bo sam tam z nimi siedzi i pieniążki z tego ma. Cyniczne.... Sam nie raz musiał poprawiać "komentatora" w trakcie meczu. Sami snują domysły co do sprzętu i ustawień, żeby dopiero potem w trakcie trwania zawodów zapytać danego zawodnika o ustawienia a ten i tak odpowiada okrężną drogą z wiadomych celów....

 • Bathory lubi Komentarz

  Boże co to za krętactwa w tym Wrocławiu.I wszystko tylko po to,żeby WTS miał dobrego juniora.Wstyd i hańba, a pan Obatel powinien się wstydzić podwójnie.To żałosne,że tacy ludzie jak on reprezentują nasz kraj w europarlamencie

 • Bathory lubi Komentarz

  W kazdym szanujacym sie kraju osoba starajaca sie o obywatelstwo na 'lewy slub' bylaby scigana prawem a oszust ukarany i wywalony na zbity pysk do swojego kraju. W naszej republice bananowej gosciu dostaje obywatelstwo 5 minut po slubie gdzie wszyscy wiedza ze byl lewy. Gosciu ma na tyle pogardy do naszego kraju ze nawet sie nie kryje ze to taki slub dla picu, ze swoja zona nie zyje i ma dziewczyne....
  Przedstawiciel wladzy i klub sportowy robia glupie miny....
  W jakim kraju my zyjemy, czy polskie obywatelstwo nic juz nie znaczy??? Dla Gleba na bank nic, ale dla prezesa klubu czy europosla? Szalenstwo..

 • Bathory lubi Komentarz

  KSM to cyrk i nie powinien nigdy wrócić do żużla. Dlaczego? Bo nic nie wnosi, a do tego sprawia, że zawodnicy z niskim ksm bardzo się cenią po sezonie. Liga nie jest wyrównana i nigdy nie będzie. Żadne cyferki tego nie zmienią. A obecny sezon pokazuje, że wyniki potrafią zaskoczyć. Blamaż Falubazu u siebie z Włókniarzem, porażka tego samego Włókniarza z Motorem, który wcześniej mocno poległ we Wrocławiu i Lesznie. I remis Falubazu we Wrocławiu. Kto tu potrzebuje KSMu? Tylko nie mówcie że to wina Leszna, że wszystko wygrywa. Beniaminek ma problem od dawna, bo za mało jest armat na rynku. Lublin jednak potrafił to obejść stawiając na juniorów i to jest droga do sukcesu, a nie sztuczne cyferki.

 • Bathory lubi Komentarz

  A litościwy Zwierzchowski puścił w 15 biegu juniorów co z jednej strony zakrawa na kpinę z GKM-u a z drugiej na ogrom litości wobec gości . A ja dalej będę twierdził że GKM trzeba było dobić do dna i może wtedy taki haniebny wynik byłby motorem jakichś zmian w drużynie i klubie jakby było np. 64 : 26 to byłaby to taka sama porażka ale w jakim wymiarze punktowym , a tak to i " Kempes " się jakoś wybroni i dzikiemu darują jego wywijasy .

 • Bathory lubi Komentarz

  Nie rozumiem jak na wstepie mozna jasno,czarno na białym wypunktowac co mówi na temat zaistniałej sytuacji regulamin i przepisy,a potem cos bredzic o żalu,odruchach serca,duchu sportu.Serca,duchy i inne pierdoły w najlepszej lidze niby swiata?Co to ma byc?Albo jestesmy profesjonalni albo bawimy sie jak dzieci.Jak mój starszy syn w noge napierd...młodszemu 10 do 0 to wtedy(po wielkiej wojnie oczywiscie)starszy w odruchu serca i z zalu pozwala mlodemu strzelic honorową brame.i to rozumiem.Ale qrwa oni maja 7 i 10 lat....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.