Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. Czy ktoś pobije kiedyś rekord Warriors, czyli bilans 73-9? Steve Kerr twierdzi, że nie

  Ten rekord 73-9 GSW 15/16 to był fuks na fuksami. Zaczęli od 28-0 mając wiele fartownych wygranych. Bez takiego początku mogliby pomarzyć o rekordzie. Do tego cisnęli do końca na 100% cały regular season, by osiągnąć to 73-9 czego efektem była kontuzja Currego na playoff i brak mistrzostwa. Nie mieli kontuzji ich liderzy przez cały regular season. Dla porównania Bulls 95/96 zrobili 72-10 na luzie. Przegrali w końcówce sezonu, gdy oszczędzali się już na playoff grając na 70% 3 mecze 1 punktem. W playoff grali równie dominująco jak w regularze, bo nie spinali się przez sezon jak GSW na ten wynik. Kontuzje mieli ich liderzy. Pippen opuścił 5 meczy, a po kontuzji przez kilka tygodni miał problem z odzyskaniem skuteczności. Rodman opuścił 18 meczy. W pełnym składzie bez kontuzji i cisnąć jak GSW do końca na totalnym luzie mieliby 77-5. Przecież większość z tych 10 meczy przegrali właśnie, gdy nie było Pippena lub Rodmana oraz te 3 mecze pod koniec sezonu o których pisałem.
  W sezonie 96/97 zrobili 69-13, ale byli jeszcze bardziej zgrani, a w playoff równie dominujący. Wtedy Rodman opuścił 27 meczy. Większość z tych 13 porażek przypadła wtedy, gdy Rodman pauzował. Też na luzie mogli zrobić 77-5. Nie przypadkowo mówi się na nich drużyna wszech czasów. Trzeba też zaznaczyć, że Rodman 11 z 27 meczy opuścił w sezonie 96/97 nie z powodu kontuzji, a z powodu głupoty, gdy kopnął kamerzystę i dostał za to karę 11 meczy.

 • Przemo Florczak lubi Komentarz

  No i to jest prawdziwy (jedyny) Ronaldo!

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Ronaldo wskazał piątkę ulubionych piłkarzy. "CR7" pominięty

  Ronaldo z Brazylii to najlepszy piłkarz w historii futbolu. To co prezentował przed dwoma poważnymi kontuzjami kolana, gdy zrywał wiązadła krzyżowe to było coś nieosiągalnego nawet dla Messiego. Całkowita dominacja na boisku. Piłkarz kompletny. Nie miał słabych stron. Szkoda, że obecnie ma kompletnego piłkarza, który potrafiłby być zarówno dominujący i grać niezwykle efektownie jak Maradona, Ronaldo z Brazylii czy Ronaldinho 2002-2006. Ronaldo z Brazylii z sezonu 96/97 z Barcelony i 97/98 z Interu to poziom wyższy niż przykładowo Ronaldinho 04/05 i 05/06. Widziałem wszystkie całe mecze Ronaldo z tych dwóch sezonów z ligi hiszpańskiej i włoskiej oraz z obu sezonów z pucharu Uefa. Miazga. Do tego jego gra w reprezentacji na igrzyskach olimpijskich 1996, Copa America 97 i 99 oraz mundialu 1998 i 2002 to magia.

 • Przemo Florczak lubi Komentarz

  fajnie, ale ile jeszcze? To juz ktorys niemal identyczny tekst tego autora o walce z wirusem. Co to ma na celu?

 • Przemo Florczak lubi Komentarz

  Ja tam się nie wybieram na stadion w tym roku. Trzeba ruszyć łbem I pomyśleć, że to nie ma sensu. Lepiej kratka przed tv I jest zajebicho ;)

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Bartosz Komsta, ratownik medyczny: Wchodząc wiedziałem, że jest tam koronawirus

  Sądzę, że przez znoszenie obostrzeń od 6 czerwca szybko nam podskoczy w Polsce ilość zmarłych z 1 tys. na ok 7-8 tys. przez drugą połowę czerwca i cały lipiec oraz sierpień zwłaszcza ze względu na otwarcie kościołów, kin, teatrów, siłowni, placów zabaw, wesel do 150 osób, klubów fitness, kursów tańca, plaży, imprez na dworze do 100 osób itd. A w drugiej połowie czerwca lub pod koniec rząd chce też pozwolić na otwarcie dyskotek i wpuścić ok 25% ludzi na stadiony., a także dochodzi brak obowiązku noszenia maseczek na zewnątrz, gdzie przed dużymi sklepami zawsze są blisko siebie ludzie. Przykład Szwecji, gdzie zluzowano 10 mln ludzi i zgonów ponad 4 tys, gdzie w Polsce wprowadzono ograniczenia i przy 36 mln mamy ponad 1 tys. Przy takim podejściu jak Szwecja już teraz byłoby w Polsce ok 15 tys zgonów porównując liczbę ludności, ale teraz najgorsze przed nami od połowy czerwca do końca sierpnia. Modzi olewają ze względu na to, że to starsi umrą, ale trzeba też zaznaczyć, że nie tylko chodzi o zagrożenia życia, bo spora część wyleczonych ma z powodu COVID-19 uszkodzone płuca, serce, nerki lub wątrobę. co jest potwierdzone. Liczba zmarłych globalnie 371 tys., ale wiele państw zaniżało i pewnie wynosi teraz w rzeczywistości sporo ponad 400 tys. Takie Chiny zaniżyły nawet blisko 10-krotnie liczbę zarażonych i zmarłych. Podają 4634, a w rzeczywistości przy 1,4 mld ludzi mogli mieć ok 35-40 tys. zmarłych. Tym bardziej, że to oni byli najbardziej zaskoczeni pandemią. Do końca lata liczba zmarłych przekroczy 700 tys, a do końca roku pewnie ponad 1 milion, ale druga fala koronawirusa na jesień i zimę może być nawet ostrzejsza niż teraz na wiosnę. Przykład grypa Hiszpanka z lat 1919-1920, gdzie były trzy fale i właśnie ta druga uśmierciła zdecydowanie najwięcej ludzi, bo wszyscy myśleli, że po pierwszej fali jest już ok i poluzowali. Z drugiej strony na 7,7 mld ludzi nie jest to też tak dużo 1 milion zmarłych i pewnie ok 10 mln z uszkodzonymi płucami, sercem, nerkami itd. Pamiętać trzeba, że w 2009-2010 świńska grypa zabiła ok 270 tys. ludzi przez ok rok czasu i poza Chinami wtedy mało kto panikował w Europie. Zwykła grypa rocznie zabija 300 tys. ludzi.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. UEFA ma nowy pomysł na dokończenie rozgrywek. Bez rewanżów od ćwierćfinałów?!

  @Ralph Kopcewicz: Poza tym zapomnieli, że część drużyn musi zagrać jeszcze rewanż 1/8, bo nie wszyscy ćwierćfinaliści są wyłonieni.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. UEFA ma nowy pomysł na dokończenie rozgrywek. Bez rewanżów od ćwierćfinałów?!

  @Marcin Derbowski: Życie ludzkie jako jednostki i kiedyś i teraz jest wycenione bardzo nisko. Spójrz na Polskę. Rząd nie ma już pieniędzy to odmraża wszystko mimo, że nawet nie mamy spadków, a przed kolejne poluzowania bardzo mocno pójdą w górę ilość zarażonych i zmarłych między połową czerwca, a sierpniem ze względu na otwarcie od 6 czerwca kościołów, kin, teatrów, siłowni, placów zabaw, wesel do 150 osób, klubów fitness, kursów tańca, plaży, imprez na dworze do 100 osób itd. A w drugiej połowie czerwca lub pod koniec rząd chce też pozwolić na otwarcie dyskotek i wpuścić ludzi na trybuny 25%., a także brak obowiązku noszenia maseczek na zewnątrz od teraz, gdzie przed dużymi sklepami przed wejściem zawsze są blisko siebie ludzie. Największe skoki zarażeń były w państwach, gdzie w lutym i marcu tłumy chodziły nadal na dyskoteki i stadiony. W takich Chinach mimo, że od połowy marca niby mają już spokojniej nadal obawiają się na dobre otwierania dyskotek, stadionów, a u nas jesteśmy w połowie pierwszej fali, a już się wszystko odmraża. Widać, że chodziło rządowi tylko, by nie powtórzyła się sytuacja jak we Włoszech, Hiszpanii, Francji, UK.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Fame MMA. Marcin Najman przygotowuje się do kolejnego pojedynku. Trenuje z zawodnikiem kickboxingu

  @Ralph Kopcewicz: Co prawda to prawda. Słaby sportowiec, ale sprytny celebryta, który wie jak wzbudzić zainteresowanie swoją gadką i trzepie kasę na naiwności frajerów, którzy napędzają jego popularność od kilkunastu lat.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. Craig Hodges ma pretensje do Michaela Jordana. Uważa, że powiedział za dużo

  Ale głupoty gada. To był ich świadomy wybór - branie narkotyków i zaliczanie mnóstwa kobiet z dyskotek, które leciały na sławnych czy prostytutek. To tak jakby powiedzieć, że aktorka porno kiedyś będzie musiała tłumaczyć wnuczce czemu postanowiła to robić. Za swoje wybory trzeba brać odpowiedzialność, bo zawsze można doczekać się konsekwencji.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. Lista Charlesa Barkleya: Jordan na szczycie. Kobe szósty, LeBron siódmy

  @szeherejzada: Lebron wsadzony w czasy Jordana miałby gwizdane kroki, które często popełnia, a ich się nie gwiżdże w obecnej lidze. Po drugie on gra w czasach, kiedy zabroniono hand checking. Kiedyś można było opierać się na rywalu, dotykać i bronić dużo bardziej fizycznie i brutalniej. Miałby trudniej. To fakt. Jego wejścia na kosz są dość toporne i przewidywalne. Ze obroną w starszej NBA klocki pod koszem poprzestawiałyby go przy tak prostych wejściach jakie on zawsze stosuje. MJ musiał dużo bardziej gimnastykować się przeciw obronom i być bardziej nieprzewidywalny, by przebić się przez defensywy na starych przepisach. A jak wiadomo Lebronowi do finezji i techniki Jordana mu daleko.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. Lista Charlesa Barkleya: Jordan na szczycie. Kobe szósty, LeBron siódmy

  @Romano: Przede wszystkim Lebron wsadzony w czasy Jordana miałby gwizdane kroki, które często popełnia, a ich się nie gwiżdże w obecnej lidze. Po drugie on gra w czasach, kiedy zabroniono hand checking. Kiedyś można było opierać się na rywalu, dotykać i bronić dużo bardziej fizycznie i brutalniej. Miałby trudniej. Do tego jego wejścia na kosz są dość toporne i przewidywalne. Ze obroną w starszej NBA klocki pod koszem poprzestawiałyby go przy takiej grze. A jak wiadomo do finezji i techniki Jordana mu daleko. MJ musiał dużo bardziej gimnastykować się przeciw obronom i być bardziej nieprzewidywalny. Na większości poważnych list all-time w TOP 10 są Jordan, Jabbar, James, Russell, Magic, Bird, Chamberlain, T.Duncan, Shaq, Oscar Robertson. Ale Bryant zawsze znajduje się dopiero w drugiej dziesiątce. Na początku lub w połowie drugiej dziesiątki. Ma przecież 5 mistrzostw, ale dwa z nich jako 1 opcja, a trzy jako 2 opcja. Do tego w finałach, gdzie był 1 opcją ma 2/2, bo najpierw przegrał dwa finały 2004 i 2008. Ma ledwie 1 MVP sezonu i 2 MVP finałów, gdzie w 2010 prawie wyrwał mu je P.Gasol. Dominować indywidualnie nad ligą długo też nie dominował.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do La Liga. Gwiazdy FC Barcelona i ich pierwsze gole dla Dumy Katalonii. Ronaldinho przebił wszystkich! (wideo)

  @Przemo Florczak: Po zerwanych wiązadłach krzyżowych w kolanie dwukrotnie zmarnował całe dwa sezony 99/00 i 00/01. W 01/02 wracał ostrożnie i dużym zaskoczeniem była jego forma na mundialu w 2002, a potem trzy solidne sezony w Realu 02/03, 03/04 i 04/05, bo w 05/06 miał sporą nadwagę i posypał się. Ale w Realu po tych wszystkich kontuzjach, kiedy nie mógł już tak szarpać się jak wcześniej nadal błyszczał. To był piłkarz. Kopany, poniewierany, a wstawał szybko i nie płakał do sędziów, że ciągnięty za koszulkę czy kopnięty w nogę. Był bardzo twardy. Taki Messi czy C.Ronaldo płaczą nawet przy lekkich faulach i leżą na murawie. Występy w Realu, gdzie za jego czasów nazywano ich galaktycznymi poniżej.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do La Liga. Gwiazdy FC Barcelona i ich pierwsze gole dla Dumy Katalonii. Ronaldinho przebił wszystkich! (wideo)

  @Ablafaka: Najlepszym piłkarzem w historii Futbolu jest raczej tak jak mówił Pele w swoim prime Ronaldo z Brazylii, który był kompletnym piłkarzem z mega talentem. Jego peak przed kontuzją to niczym taka dominacja jak Jordana w NBA. Przede wszystkim grał wszędzie dominująco zarówno w klubach i reprezentacji. Ronaldo przed kontuzją z Barcelony czy Interu to fenomen.


 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do La Liga. Gwiazdy FC Barcelona i ich pierwsze gole dla Dumy Katalonii. Ronaldinho przebił wszystkich! (wideo)

  @Ablafaka: Maradona, Ronaldo z Brazylii czy Ronaldinho to byli raczej najwięksi czarodzieje ostatnich 40 lat w piłce nożnej. Messi miał przebłyski gry jak wyżej wymienieni, ale opierał swą grę w dużej mierze głównie na szybkości. C.Ronaldo znów to przede wszystkim atleta i wszystko zawdzięcza harowaniu na treningach, ale nie ma takiego mega talentu jak trójka Maradona, Ronaldo - Luis Nazario De Lima czy Ronaldinho, którzy nawet w miejscu stojąc potrafili ośmieszać dwóch czy trzech napierających ich obrońców :)

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do La Liga. Gwiazdy FC Barcelona i ich pierwsze gole dla Dumy Katalonii. Ronaldinho przebił wszystkich! (wideo)

  A gdzie Ronaldo z Brazylii, który grał w Barcelonie w sezonie 96/97 ? Przecież jego dwa sezony 96/97 w Barcelonie i 97/98 w Interze, gdy był w prime przed poważnymi kontuzjami kolan to większe popisy niż dwa najlepsze sezony Ronaldinho 04/05 i 05/06.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Rafael Nadal znów faworytem Rolanda Garrosa. "Nie ma znaczenia, czy będzie w czerwcu lub we wrześniu"

  @Przemo Florczak: tzn. 2005-2019.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Rafael Nadal znów faworytem Rolanda Garrosa. "Nie ma znaczenia, czy będzie w czerwcu lub we wrześniu"

  Pokonał zdrowego Nadala na French Open w latach 2008-2019 to rzeczywiście była trudna sztuka.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. LeBron James uspokoił kibiców ws. zakończenia sezonu. "To absolutnie nieprawda"

  W USA 1,1 mln oficjalnie zarażonych, a pewnie nieoficjalnie z 3 mln na 328 mln ludzi. W tym prawie 66 tys. zmarłych, a według obliczeń ma być u nich zmarłych przy pierwszej fali nawet do 200 tys, a drugiej fali spodziewają się na jesień-zimę. Za miesiąc będzie jeszcze gorsza sytuacja pod względem zarażonych nawet jak krzywa przyrostu będzie bardziej pozioma, bo pewnie oficjalnie zarażonych będzie już 2 mln, a zmarłych ponad 100 tys.. Dlatego nie pozwolą im grać. Wątpię w wznowienie rozgrywek NBA w czerwcu. Ewentualnie lipiec i sierpień bez kibiców z olbrzymim nadzorem służb i wszyscy koszykarze w jednym miejscu w izolacji. Ale wystarczy jedna osoba zarażona i wszystko posypać się może jak domek z kart patrząc jak na nich chuchają i dmuchają, gdy są warci dla klubów miliardy dolarów.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. Jest logo i pełna nazwa nowego "Kosmicznego meczu". Opublikował je LeBron James

  Kopiowanie po Jordanie. Chyba pozazdrościł mu niedawnego dokumentu "The Last Dance", który uświadomił mu po reakcjach i opiniach ludzi na temat MJ, że prawdopodobnie nigdy nie dorówna mu i dobrze wie kto jest prawdziwym GOATEM :)

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. Thomas został zapytany o pięciu najlepszych koszykarzy, przeciwko którym grał. Jordana umieścił na czwartym miejscu

  @sajok: Jordan jest zdecydowanie najlepszym koszykarzem w historii NBA. Ale szkoda, że zrobił tą blisko 2 letnią przerwę, gdy był w prime. Przecież według opinii fachowców bez tej przerwy miałby teraz 7 lub 8 mistrzostw, a nie 6, bo 93/94 wcale go nie było, gdzie w playoff 1994 Bulls z nim w składzie byliby murowanym faworytem, a 94/95 wrócił na koniec sezonu zupełnie bez formy i poległ z Magic 2-4, gdzie rok później w formie ich zahartowany przez Pistons 1988-1991 :)

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do NBA. Była żona Dennisa Rodmana: Uprawialiśmy seks w całym ośrodku treningowym Bulls

  @ggdd: Taka natura kobiet. Bycie łatwą dla przystojnych lub zamożnych lub pewnych siebie lub obcokrajowców lub sławnych i szybkie rozkładanie nóg dla takich, którzy kopulują z największą ilością kobiet w swoim życiu i najwięcej zdradzają. Pytanie, która kobieta ma mózg.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Koszykówka. Jordan, Bryant, a może Bird? Najwybitniejsi koszykarze w historii NBA. Wybierz najlepszego z nich!

  @Przemo Florczak: Jordan średnia w playoff 33,4 pkt na mecz. Jabbar średnia 24,3 pkt na mecz i to z tak wybitnym podającym jak Magic. Bez niego pewnie miałby max 22 na koniec kariery i zamiast 6 mistrzostw max 3.

 • Przemo Florczak napisał/a komentarz do Koszykówka. Jordan, Bryant, a może Bird? Najwybitniejsi koszykarze w historii NBA. Wybierz najlepszego z nich!

  @Laroslaw: Jordan króciutka kariera, ale wybitny peak 6/6 w finałach jako 1 opcja. Bez przerwy 2 letniej miałby 7 lub 8 mistrzostw. Pippen i Grant zawalił mu game 7 z Pistons w 1990, bo mógł mieć też mistrza już wtedy. Dla porównania Jabbar świetne longevity i 20 równych sezonów regularnych, ale w finałach 6/10, gdzie wygrał jako 1 opcja 1 mistrzostwo i 5 jako 2 opcja co ma kolosalne znaczenie. Do tego 1 z 5 mistrzostw jako 2 opcja jest dopisana do jego sukcesów mimo, że nie grał w finałach 1980 wcale, a pierwszoroczniak M.Johnson wygrał mistrza dla jego klubu. Magic Johnson dzielił i rządził w Lakers przez całe lata 80' i w mocnym stopniu wydłużył karierę Jabbarowi, który mógł grać oszczędnie. Podobna sytuacja jak z Stocktonem, który przez to, że był wybitnym podającym ułatwił Malonowi podobnie długą równą karierę jak Jabbarowi pomógł Magic.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.