Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MJay lubi Komentarz

  Miałem już wczoraj napisać pod artykułem o sprintach, że kabaret z trenowaniem Łotyszki z Polkami doprowadzi do tego, że będzie zdobywać wyniki ich kosztem, ale się wstrzymałem. Dzisiaj już można to śmiało napisać. Kowalczyk i Wierietielny sterując zakulisowo Bajcziczakiem pozwalają na ten cyrk. Dorobek punktowy Polek do tej pory: Skinder 31 punktów, Kaleta 5 punktów. I to w mocno okrojonym Pucharze Świata bez najlepszych. Z tego wynika, że Marcisz to zawodniczka pod zawody juniorskie i młodzieżowe, kompletnie bez przełożenia na seniorki, gdzie jest zupełnie inny poziom rywalizacji, inne czasy, inna presja, inne nastawienie, inne cele. Z tego by wnikało, że tylko Skinder ma jakiekolwiek szanse, żeby w przyszłości w ogóle myśleć o medalu na io/mś, podkreślam w ogóle myśleć. Specyfika sprintu jest taka, że Skinder trenując pod sprint indywidualny i drużynowy może w przyszłości, być może już niedługo, celować w trójkę w tych konkurencjach, ale z tego co podejrzewam, jest uwalana przez trening interwałowy Kowalczyk i Wierietielnego, czyli myśl sowiecką (bieganie całymi dniami przez stepy Kazachstanu). Widać wyraźnie, że nie potrafi już zachowywać się w biegu ćwierćfinałowym tak jak dawniej nawet przy niskim tempie. Słabe pozycjonowanie w grupie. Można zaryzykować twierdzenie, że w kadrze wszyscy trenują na jedną modłę nakazaną przez Kowalczyk i dlatego nie poświęca się Skinder uwagi nad detalami walki w grupie. Bieg masowy to zupełnie inna specyfika niż interwały. A po wynikach Eiduki, która preferuje interwały tak jak Marcisz można twierdzić, że cała kadra trenuje pod biegi interwałowe. Bardzo słaba postawa umysłowa i moralna Kowalczyk i Wierietielnego, którzy pozwolili na trenowanie zawodniczki z innego kraju, a teraz jest to kontynuowane przez Bajcziczaka, który jest tylko pionkiem w rękach tej dwójki.

 • MJay lubi Komentarz

  Niesamowite.Bardziej interesuje ją start i wyniki Łotyszki niż mizeria biegów rodaczek.

 • MJay napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stawka okrojona, nie było Norweżek a nasze nawet do ,,30" nie wchodzą...

 • MJay lubi Komentarz

  jak za 3 dni beda wajac ze trzeba mecz przełozyc to bedzie wiadomo jaki to przekret

 • MJay napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oby nie było znów tak, że w porannych kwalifikacjach w Tokio się nie obudzi...

 • MJay lubi Komentarz

  No i brawo Justyna!

 • MJay lubi Komentarz

  @wężu - Na studniach, widziałem setki zdeformowanych płodów które umieszczone były w formalinie. Mam pewne obawy, że nie wytrzymałbyś widoku jednego takiego płodu. Bo jak byś zareagował na widok kręgosłupa na wierzchu? Jak byś zareagował widząc czaszkę którą rozsadziły oczy bo czaszka była 8-krotnie mniejsza niż powinna być? Jak zareagowałbyś na widok płodu który ma żebra na wierchu i wbite w płuco? Jak byś zareagował na widok płodu który ma niewykształconą żuchwę, język i podniebienie? Jak zareagowałbyś na widok płodu który na pozór wygląda normalnie ale od czoła do żuchwy ma jedną wielką dziurę, bo brakuje nosa, zatok i podniebienia? Chciałbyś takie coś urodzić? Chciałbyś takie coś przytulić? Takie dzieci rodzą się tylko po to aby żyć kilka minut, kilka minut niewyobrażalnego cierpienia. Nie każda kobieta jest w stanie sobie z tym poradzić. W przypadku dużych wad płodu 1 na 20 umiera w trakcie porodu. 1 na 10 płodów umiera jeszcze w ciele kobiety. Jak ma się czuć kobieta która przez pół roku nosi w sobie rozkładające się zwłoki nienarodzonego dziecka?

 • MJay lubi Komentarz

  Jeb....ć Kaczora dyktatora!!!!!

 • MJay lubi Komentarz

  Brawo Pani Justyno!! Decyzja w tak trudnej sprawie powinna zostać podjęta przez rodziców, a nie prawo. Kto tego nie rozumie, niech się nie wypowiada. A w szczególności niech milczą wszelkiej maści "obrońcy życia", co to nigdy sekundy nie mieli do czynienia z takimi przypadkami. jak takie kozaki, to finansować leczenie z własnej kieszeni, stać przy "warzywie" 24/h na dobę. Wtedy uwierzę w takiego "obrońcę życia".

 • MJay lubi Komentarz

  @Widzę Myszy: Na bakier z konstytucją to jest ten cały śmieszny marionetkowy Trybunał Konstytucyjny na czele z panią magister P....hehe przewodnicząca Trybunału jest magistrem nawet nie doktorem. Wybitnie żenująca postać z nadania politycznego która na tle jej poprzedników wybitnych profesorów prawa prezentuje się żałośnie i groteskowo.

 • MJay napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk o wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Sportsmenka nie kryje oburzenia

  @Yogi23: zaprzestań walenia konia bo też zabijasz nienarodzone dzieci :D

 • MJay lubi Komentarz

  @Yogi23: Współczujesz? A niby czego? Zdrowego rozsądku? Czy zdrowego spojrzenia na świat? Kiedy tylko ktoś wyjeżdża z argumentem "mordowania dzieci nienarodzonych", to już wiem, że z biologii miał pałę.

 • MJay lubi Komentarz

  Cofamy się? Średniowiecze w pełnej krasie, totalitaryzm pełną gębą, Białoruś będą naprawiać mając to samo we własnym kraju. Rodzić ciężko chore dzieci aby one wraz ze swoimi matkami cierpiały i to jeszcze w kraju bardzo nieprzychylnym osobom niepełnosprawnym i piszę to jako osoba niepełnosprawna. Wstyd ale czego spodziewać się po oszołomach z PiS i nawiedzonej psychopatce Godek, ponadto tam gdzie kościół katolicki wpierdziela się gdzie tylko może zawsze będzie wielkie zacofanie i tak własnie jest. Niezwykle przykra sprawa już widzę wielkie cierpienia tych rodzin i kolejne zbieranie dużych pieniędzy na rehabilitację takich dzieci bo rzecz jasna wieczny kawaler Kaczyński i nawiedzona psychopatka Godek będą mieli na to wszystko wyrąbane...

 • MJay lubi Komentarz

  J. Kowalczyk mówi: "... ktoś uzurpował sobie prawo do podejmowania za nas najważniejszych decyzji..." - JAKI KTOŚ ??? NAZYWAJMY PO IMIENIU (a jeszcze lepiej po nazwisku)

 • MJay lubi Komentarz

  @Yogi23: Sam sobie odpowiedz na pytanie...Czy chciałbyś żeby twoja żona/ dziewczyna nosiła płód np. z deformacją bez głowy po to tylko żeby urodzić i pochować? 9 miesięcy, a wszyscy ci gratulują dookoła ciąży. A ty dumny ojciec wybierzesz się po wózek do sklepu i pieluchy tak? Jeżeli jesteś w minimalnym stopniu istotą empatyczną to wiesz, że skazywanie na takie coś kobiet to barbarzyństwo i mord na ich psychice a także naszej ich mężów/partnerów.

 • MJay lubi Komentarz

  @Kung Lao: Temat bardzo ciężki, i rzadko zabieram głos w tego typu kwestiach... Uważam że każdy przypadek powinien być rozpatrywany jednostkowo, tak by nie byłoby niedomówień i wahań. Zawarty kompromis z 1993 roku o planowaniu rodziny między lewicą i prawicą, a kościołem uważam za racjonalny i zdroworozsądkowy. A teraz jak słyszę, że badania prenatalne mają być zakazane, a lekarzowi może grozić 3 lata ograniczenia wolności, to ciężko zachować milczenie... To co stało się w ostatnich dniach, zdaje się mówić że nie warto rozwijać medycyny, nowych technologii, innowacyjnych badań by wykrywać bardzo wcześnie prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, bo po co? Pani "ekspert" Kaja Godek wie lepiej..., tylko czyim kosztem? I kto dał na to przyzwolenie? Medycyna idzie do przodu, a mu się uwsteczniamy? Bo jakaś niepoczytalna jednostka naciskała?! Do czego to doszło...

 • MJay napisał/a komentarz do Weronika Nowakowska oburzona zaostrzeniem prawa antyaborcyjnego. "Ta ustawa nie przyniesie niczego dobrego"

  @wężu: za to stary zdziadziały ekspert wie wszystko

 • MJay lubi Komentarz

  Panowie z TK lepiej było zabronić badań prenatalnych.Lepiej byście się poczuli.Jeżeli w ogóle wiecie o co chodzi.Nie mogę napisać co o Was myślę bo komentarz usuną.

 • MJay lubi Komentarz

  Brawo Weronika!

 • MJay lubi Komentarz

  Durny narod wybral durne wladze.

 • MJay napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedna z niewielu sportowców, które mają odwagę się wypowiedzieć w tej sprawie. Brawo za odwagę! Każda kobieta ma prawo o sobie decydować! A nie kurdupel, którego jedynym związkiem jest ten z kotem!

 • MJay lubi Komentarz

  zbiór przypadkowego zlepu słoików pokonał jedynie narodowo słuszny śląsk.

 • MJay napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co z tego, że Legia się rozkręca skoro co rok przynosi wstyd w Europie!

 • MJay napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Artykuł na samą czołówkę serwisu...nie ma co. A Robert dalej sprawdza ustawienia auta, czy tym razem inna wymówka?

 • MJay lubi Komentarz

  Pani Małgosiu niech pani ucieka w podskokach od niego gdzie pieprz rośnie.... Moja dobra rada i żeby nie było, że nie ostrzegałem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.