Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Mariola Mac napisał/a komentarz do Jerzy Brzęczek ciągle szuka. Trenerze, jak grać?

    Wbite na siłę przekonanie że o sukcesie decyduje tylko trener nie do końca to połowa sukcesu druga połowa to piłkarze i ich podejscie. Brzeczek dostał juz złuzyty skład który był oparty głownie o kadre U21 która odnosiła sukcesy z małymi zmianami. Później ten skład sie wypalił i co dalej blamaz na MS2018r w Rosji . Brak pomysłu na co dalej teraz Brzeczek przejął maszynke w której tryby juz nie działaja jak kiedyś sie zacierają i spowalniają innych dlatego minie pewnien okres wymiany czesci by ta maszyna ruszyła pełna para . Niestety działa to na zasadzie eksperymentów. A tak z innej beczki jak można oczekiwać sukcesów od druzyny w której połowa zawodników w klubach grzeje ławę??
    jak tego nie widzicie i myślicie że przyjdzie nowy trener i zrobi cud w 2 miesiące jesteście naiwni . Choć byście ściągnęli nawet Zidana i innych nic nie zdziałają . taki sam schemat można było zaobserwować w reprezentacji Niemiec . A kto wygrał mundial?? Francja odmłodzona z nowym pomysłem na grę . Wic oczekiwanie ze trener lub znalezienie 1 dobrego piłkarza stworzy z polskiej reprezentacji maszynkę odnoszącą sukcesy za sukcesem to jesteście niestety naiwni.

  • Mariola Mac napisał/a komentarz do Zdjęcia

    I tak sie sieje dezinformacje , to jest niby obiektywne dzienikarstwo , prawda jest taka ze wszystkie głowy państwa moaja swoja ochrone i swoja swite ale winny jest putin . To że ochrona Chorwacji i Francji zaspała to nie winna Rosjan dla ochroniarza Putina on jest celem i go chroni a nie wokoło wszystkich. Tyle jesli chodzi o ten aspekt . Nazywajmy sprawy po imieniu czy sie kogos lubi czy nie ale w ocenach bądźmy obiektywni.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.