Czy "Sqóra" obetnie włosy?

autor: BukajJr | 2015-01-03, 20:43 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Czy "Sqóra" obetnie włosy?

Żużlowcy Unii odważnie wypowiadają się na temat jej siły. Odkąd klub zasiliły dwa nowe "Byki" niektórzy nie mają wątpliwości o to, kto wygra Ekstraligę. Ja nigdy nie byłem dobrym typerem (co nie znaczy, że nie spróbuję), ale Ekstraliga moży być w tym roku bardzo, bardzo ciekawa. Czytałem, że w stawce będzie się tylko liczyć Leszno, Toruń, Gorzów i Zielona Góra, ale ja myślę, że walki nie zabraknie w każdym meczu. Pewnie wszyscy mają taką nadzieję, żeby emocji nie zabrakło. Co do nazwy tego "podtematu", nawiązując do żartu pana Adama Skórnickiego czy obetnie włosy gdy Unia Leszno wygra ligę, jedni na pewno powiedzą, że nie, inni, że nożyczki w ruch! Oczywiście żartuje, ale tak na poważnie to stwierdzam, że "Byki" w tym roku mogą być wysoko.

Dobra robota!

Znów troszkę o trenerze. Skromne wypowiedzi w wywiadach o jego pracy w leszczyńskim Klubie nie zwalniają oporu dziennikarzy. "Strzał w dziesiątke", "Dobra robota", "Odbudowa" to tylko trzy z kilku dziesięciu, lub więcej określeń na temat ogromnego wkładu w Unię Leszno. I po raz kolejny mówię: Panie Adamie, dobra robota!".

Polecam!

Na koniec chciałbym zachęcić do obejrzenia Wideorelacji z obozu Unii Leszno.

Pozdrawiam, BukajJr

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.