Walka o skład

autor: BukajJr | 2015-01-06, 22:13 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Walka o skład

Jak wszyscy wiemy w Unii Leszno nastąpiły zmiany. Zmiany na tyle duże, że wielu zastanawia się, jak to wszystko będzie wyglądało. Trzech juniorów, siedmiu seniorów. Mówi się, że Damian Baliński zostanie wypożyczony do innego zespołu, najprawdopodobniej pierwszoligowego. Nie jestem do końca przekonany, bo pamiętamy jego przygodę z drużyną z Rybnika. Więc nic nie wiadomo. Walka o skład na pewno będzie. Doszedł Thomas H. Jonasson i myślę, że to będzie jeden z rywali dla utalentowanego Tobiasza Musielaka. Walki  pewnie nie zabraknie koło Grzegorza Zengoty. Kto wie czy wysilić nie będą musieli się Emil Sajfutdinov i Nicki Pedersen, medaliści GP i mistrzostw Europy. Żużel to sport, w którym kontuzje zdarzają się bardzo często, więc nie wiadomo co się wydarzy, ale życzę wszystkim żużlowcom by objechali sezon bez kontuzji. Ale gdy się taka zdarzy w zespole, będą musiały wejść kolejne roszady w związku ze składem. Czytałem komentarz, że na typowanie jest za wczesne w tym momencie. Zgadzam się teraz. Jeżeli mówią o walce o skład dziś to typowanie będzie bardzo trudne. Pozostawiam ten kłopot już działaczom.

Czy Pan Jan Krzystyniak rozwiązał tą zakadkę?

Dokładnie 1 stycznia tego roku napisałem blog pod tytułem : "Juniorzy w Ekstralidze/Czy Unia to dream team?". Dziś czytałem wywiad z Panem Janem Krzystyniakiem (http://www.sportowefakty.pl/zuzel/492088/jan-krzystyniak-fogo-unia-nie-jest-dream-teamem) i czułem jakby odpowiadał na drugą część nazwy tego blogu. Według niego Unia to nie dream team. Czy będą jeszcze wywiady o tym temacie? Wiem jedno: wszystko okaże się po sezonie.

Pozdrawiam, BukajJr

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.