Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • kb43 napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Orlen z własnym zespołem w stawce? To niewykluczone (komentarz)

    O nie, to byłaby dopiero kompromitacja. Jeżeli tak doświadczony Williams ciągnie ogony to co dopiero amatorzy. Teraz biadolą nad 10 mln Euro a co dopiero jak by przyszło wtopić prawdziwą kasę. Nie dla psa kiełbasa. I nie za pieniądze podatników.

  • kb43 napisał/a komentarz do Bayern Monachium oficjalnie potwierdził transfer. Lucas Hernandez kupiony!

    Co najmniej dziwne. Wcześniej jak ognia unikali zwiększenia wydatków, a teraz na niepewnego zawodnika, który być może będzie dostępny za pół roku wydali 80 mln.

  • kb43 napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Polska piłka w agonii. Na szczęście PZPN stać na ładny, pogrzebowy wieniec (komentarz)

    Młodzi ludzie nie grają w piłkę. I to jest podstawowy problem. Szkółki piłkarskie, nowe korki, następne orliki, nawiedzeni rodzice wożący dzieci na treningi tego nie zmienią. Małolaty muszą woleć pokopać w piłkę z kumplami zamiast grać na telefonie. Muszą godzinami maniacko grać na boisku koło domu, ćwiczyć panowanie nad piłką, itp. Tylko czy rodzice ich samych wypuszczą na boisko. Przecież tam ich jakiś pedofil może dorwać.... I błędne koło. Nadto tak naprawdę to na piłkę nożną nie ma mody. W naszym zakompleksionym społeczeństwie jest zapotrzebowanie na sukcesy. Jest ciągłe błędne założenie. Że mają być sukcesy i już. A przecież tak naprawdę najważniejsze powinno być aby ludzie chcieli grać w piłkę. A sukcesy potem przyjdą same. Pamiętacie jak na fali szału na NBA wszyscy grali w kosza? Ale potem byli tacy jak Wójcik czy Zieliński. Jakość i sukcesy były z pasji a nie z samej manii sukcesu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.