Ostatnie akcje użytkownika

• neptun

Jedyne co powinni popierać - ZERO POLITYKI W SPORCIE !!! Polityka dzieli,poróżnia ludzi,jest rasistowska.Sport powinien łączyć,a nie dzielić ludzi.!!!

• neptun

Nas kibiców nie interesują układy,ale sama gra i wynik.Odpowiedzialni za to są prezes,trener i inni szkoleniowcy.W końcu ,nie małą kasę biorą.Nie ma wyników,należy wymienić ludzi od Prezesa po zawodnika.! Czy to takie trudne do zrozumienia.!!! Tylko kto ma dokonać tego.!!! Sami siebie nie będą zwalniać.!!! Jak długo jeszcze ?!!!

• neptun lubi Komentarz

Mirek, czy Ty nie widzisz jak się zachowywał i zachowuje gwiazdor w kadrze. Sam jesteś piłkarzem .

Raz na kilkanascie lat sie trafia taki mecz jak z Włochami ?! Za Brzęczka to juz kilka takich było ,wiec przestan gadac glupoty Szymek .Denerwuje mnie takie gadanie ze takie druzyny są poza naszym zasięgiem.Jakos na EURO 2016 można bylo walczyc jak równy z równym z Niemcami,Portugalią ,a przypominam ,że to było 4 lata temu ,więc Ci piłkarze są napewno lepsi niż wtedy.Na MŚ 2018 drużyna Iranu potrafiła zagrac z Portugalią bardzo dobry mecz ,było 1-1 ale to C.Ronaldo musiał drżeć o awans kosztem własnie Iranu,więc nie kupuje gadki typu "jestesmy po prostu za słabi" .... Własnie przez tą naszą mentalnosc ciągle tkwimy w takim miejscu i chyba dalej siedzimy w tych słynnych drewnianych chatkach ;)

Przegrać na własnym stadionie z Holandią i być zadowolonym - tylko u Brzęczka. Nawet remisu nie było.

Nie "zajęli 3 miejsce w grupie", tylko byli przedostatni po bezpłciowych występach.

Sądzę, że Lewandowski za kadencji Brzęczka już w kadrze nie powinien zagrać.

Jak mamy wygrać skoro na swoim stadionie oddajemy DWA celne strzały!!??? przez 90 minut...

Brzeczek out niestety. Zbieranina a nie ekipa

To Lewy znowu się nachodził niepotrzebnie bo mu nie wystawili...

Albo wywali Rudy Brzęczka albo niech Robert sobie da spokój bo jak jeszcze pojedzie na Euro i nie wyjdą nasi z grupy to straci ZP znów.

Jakim cudem gra najsłabszy piłkarz z (każdego) poprzedniego meczu? Reca nie nadaje się do reprezentacji, a jedynym człowiekiem który uważa inaczej jest Brzęczek!