Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Mojemu Rafie fakersy pokazywać!
  Ale dla takiego uśmiechu może było warto ;)

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Juuuuuuuuu brawo Iga!!!!!

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Gratulacje Iga!
  Jest III R AO.

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Szaki*......jeszcze w starym /niedobrym/ 2020 Roku.... szczęścia, zdrowia, miłości i wszelkiej pomyślności na Nowy 2021 Rok:)
  :)***


 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Dzień dobry Fazzziku:)
  Dużo zdrowia, worek szczęścia oraz miłości....... na cały nadchodzący 2021 rok:))))
  Oby spotykało Cię tylko najlepsze!
  :)*

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Dobry dzień? eM;) Obyś w Nowym Roku uporała się z kłopotami i czerpała radość z Życia które masz we własnych rękach. Nie wszystkiemu trzeba dawać wiarę. Prawda jest prosta tylko świat wariuje. Tego zdrowego oglądu Ci życzę... i by dał pokój w sercu;)
  Niech ten Nowy będzie Dobry dla Ciebie... fazzzi szczerze życzy... i Szakiemu też;)

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę spokoju, wytrwałości w ten niepewny czas, otwarcia na zmiany ku lepszemu, dużo zdrowia!
  A na Nowy Rok 2021 z "oczkiem" wróżbą sukcesu, szczęścia i osobistego spełnienia! :)

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia. Radosnych Świąt oraz Nowego Roku pełnego zdrowia, spokoju i normalności. :)

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Jestem, ale jeszcze tylko chwilę... bo chcę pomóc w Tym Dniu. Cieszę się, że Zdrowa Jesteś... bo myślałem, że Twoje zamilknięcie ma z tym związek. Martwisz mnie z tym "dobre miesza się z tym gorszym" mam nadzieję, że dasz radę z tym co gorsze. Sił i mądrości Ci życzę i ufności, że tam gdzie nie dajemy rady On może Wszystko. Dziś wyciąga do nas Dłoń a naszą rolą umieć Go Przyjąć i pozwolić mu zamieszkać w sercach naszych...
  Dawno, nawet b. się nie odzywałaś. Śledzisz to wiesz co się ponawyrabiało. Powiem Ci nie wchodząc w meandry o których też pojęcia pewnie nie mam najpewniej jak to w życiu prawda leży po środku. To nie dzień by oskarżać i wskazywać winnych. Trzeba pokory, mądrości i dobrej woli by ocalić to co zbudowano przecież dużym wysiłkiem i niech tego małostkowe wojenki nie niszczą. Zgoda buduje... wiadomo co rujnuje... Chcę wierzyć, że mądrość wygra z głupotą i nadal będziemy mieć radochę z gry Dzików. A im lepiej grają tym piękniej po sezonie nam drużynę rozdrapią od Tabaka zaczynając;] i tak znowu będziemy budować od nowa... byle na fundamentach a nie piachu;) Fajnie... nawet b. że się odezwałaś... bo wiesz funeralny mój jakby co to odpalę i tyle mnie poczytasz;)))

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Fazzziku....śledzę poczynania naszego Zastalu....i serce rośnie z ich gry, choć włodarzy klubu i miasta serdecznie mam dość....i nie obwiniam tylko JK, bo JJ ma dużo za uszami. Drwala nie darzę najmniejszą sympatią za jego poczynania od lewa do prawa, ale ten drugi też bezczelnie w zawijasy potrafi.....mówi, jakby nic nie mówił, byle zamotać i do końca ściemniać:(((

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Dzięki Szaki... wielkie zwycięstwo w Saratowie Dzików!

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Szaki*, Fazzziku.......
  Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy.
  Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
  Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.
  Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.
  Wspaniałych Świąt dla Was i waszych bliskich:)
  Ps. U mnie, jak zawsze..... dobre miesza się z tym gorszym.
  Jestem zdrowa i myślę czasami o Was i dobrych czasach SF:))))
  Mocno przytulam***

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Szaki* wiesz, że życzę Tobie tego, co najlepsze.......nawet z wieeeelgachnym opóźnieniem:)))
  Buziaczki, całuski, przytulaski:)*

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter napisał komentarz na tablicy motylek...

  Dzięki Fazzziku... Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowych przede wszystkim! Dla Ciebie i Twoich Bliskich :)
  Motylek wsiąkł, nie wiem co u Niej... mam nadzieje, że wszystko dobrze, a tylko nie chce się tutaj zaglądać...

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Tak po starej "znajomości"... Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. By w Twoim sercu zawsze było miejsce dla Niego. Mam nadzieję, że u Ciebie eM wszystko w porządku i chcę w to wierzyć;) Właśnie leci w radyjku "Words" The Christians... takie pod choinkę niech będzie;) Szakiemu też samych serdeczności płynących z Tych Świąt... i Wszystkim którzy w Niego Wierzą.........

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Teeee! Cichociemny;) Zassało Cię... się porobiło;]

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Najgorsza z możliwych dróg... pranie brudów w mediach. To, że Panowie są skonfliktowani to gołym okiem widać. Jaki jest JJ z grubsza wiemy... ale nie można Mu odmówić, że kosza mamy w ZG dzięki niemu. Jest pasjonatem i oddał się całym sobą sprawie. To, że nie jest kolorowo to wiemy. To, że ciągną się różne historie za klubem też wiemy (nie wszystkie zawinione). W takich okolicznościach przyrody to tylko wystawianie się na ostrzał którego klub nie potrzebuje. Co to za miejski włodarz który w taki sposób "pomaga" klubowi? I bym był dobrze zrozumiany czytam bez uprzedzenia "argumenty" obu stron. Czy nie widzą Panowie jaką krzywdę robią klubowi tą medialną młócką? Zawsze artykułowałem głośno, że im mniej polityki tym zdrowiej. Możesz nie szukać polityki... sama cię znajdzie;] Bez wysiłku można dostrzec rozbieżności we wzajemnych zarzutach. To jest wola czy jej nie ma? To JJ szukał kontaktu z P. Miasta czy nie? Kto nie mówi prawdy? Jakie są rzeczywiste długi klubu i czy JJ "coś" z tym robi czy pozoruje działania? Panowie!!! Opamiętajcie się bo zabrniecie w kozi róg i tylko klub na tym ucierpi... nie tylko wizerunkowo. Im Zastal lepiej gra tym b. kogoś to boli? O co tu chodzi Panie Kubicki!? Nie stać Panów na wzniesienie się ponad własne "anse"? Nie można stworzyć umowy Miasta z Klubem na jasnych zasadach. Przecież to wszystko można opisać i warunkować. Po co był w ZG budowany CRS? Wspaniała hala... jeden z najlepszych obiektów ko kosza w Polsce. Oddani kibice, reklama dla Miasta jakiej inni mogą nam pozazdrościć (i zazdroszczą). Może to ten moment by własne ego pohamować. Już wystarczająco dużo złych emocji się wylało. Czy Zastal nie jest wart pomocy? Pandemia na dokładkę i zamiast wsparcia to trochę taki tasak w plecy. Nie jestem zaślepiony i słyszę argumentację obu stron. Tu idzie tylko o DOBRĄ WOLĘ porozumienia się a nie ciągnięcia się w dół za fraki. Po co to komu? Za chwilę może być za późno na porozumienie bo padają ciężkie słowa które je uniemożliwią... PO CO to WAM? Ktoś nie chce porozumienia i to brzydko "zafunkcjonowało". Traktujcie Siebie poważnie i Sprawę której tyczy konflikt. Nie wylewajcie dziecka z kąpielą + wanną. Powiem więcej wiem, że JJ tego nie chce. Panie Kubicki chętnie się Pan ogrzewał w światłach tryumfu Klubu... teraz się Pan odwraca? Jak się chce psa uderzyć pałka się zawsze znajdzie i tak odczytuję tę sytuację (na ten moment). Jeżeli ZG Wam droga to MUSICIE się porozumieć bo jest to jedna z pereł tego Miasta. Gdy dwoje ludzi się chce porozumieć to się zawsze porozumieją (nie ma możliwości by tak nie było). Natomiast jeżeli ktoś tylko udaje chęć porozumienia to druga strona może obrobić się po przysłowiowy beret i tak nic z tego nie będzie. Chcę wierzyć, że jesteście FACETAMI z YAYAMI potrafiącymi stanąć ponad konflikt. ZAAASTAL!!!!!

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  tej treści:
  Trzeba dotrzeć do źródeł konfliktu i się z nimi zmierzyć. Pierwsza kwestia: skąd 10 mln?... skoro nie wiadomo jaki jest dług bo "ukryty". A może 20? albo 6? Niestety ale to jest po stronie JJ. Nie będę ciągnął wątków politycznych bo jestem wrogiem by na SF o tym mówić co niestety nie jest powszechne i syfy ociekają polityką i mam wrażenie będące pewnością, że wręcz to wspierają by ludzie sobie do gardeł skakali. To inny temat i nie chcę w to wchodzić... poprawność polityczna jest to obowiązująca. Znikają posty (sam wielokrotnie tego doświadczałem) a chamstwo kwitnie w najlepsze. Wielu stąd odeszło widząc w którą stronę to poszło. Wracając do sedna: prochu tu nie trzeba wymyślać. Warunek gra w otwarte karty. Jeżeli klub oczekuje pomocy Miasta bo pandemia wszystko zmieniła (nie ma wpływów z biletów, gadżetów i in. wiader z Castoramy) to głos z Miasta, że może obciążać klub kosztami hali jawi się jak "pocałunek Judasza". Jeżeli się oczekuje pomocy Miasta to trzeba również widzieć siebie z "ich" punktu widzenia... zresztą działa to obustronnie jeżeli jest obopólna wola na rozwiązania problemu. I tu jak w życiu... diabeł tkwi w szczegółach. Tylko JJ wie czy nad tym panuje czy schyla się po mydło w łaźni nomen omen miejskiej. Mało wiemy i wszystko rozgrywa się w sferze domysłów, plotek a również fake-ów. JJ na biznesie zjadł zęby i czy trzeba mu tłumaczyć, że takie sprawy załatwia się za drzwiami zamkniętymi? Wiem, że On to rozumie... a co rozumie Prezydent Miasta? Na Dzikim Zachodzie a przecież tam leży ZG Panowie jak mają problem to dają sobie po gębach... idą na łyskacza do saloonu i następnego dnia zawijają rękawy i z przewietrzonymi głowami zaczynają inaczej problem widzieć. Dostaliśmy na Mikołaja Win od Zastalu na na Boże Narodzenie nie można się porozumieć? Mądrości życzę bo ZG jest tego warta!

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  pożyczysz mi na święta ;) ,po nowym roku powinno być już lepiej i spokojniej :)
  miłej soboty :*

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter napisał komentarz na tablicy ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter

  mało ;)

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Duszo dostajesz życzeń śmierci z tej okazji? :D

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter napisał komentarz na tablicy ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter

  Dziękuję Syrenko :*
  Więc ja Ci życzę więcej spokoju, a jak będzie potrzeba przypomnienia jak się nazywasz to służę pomocą :D;P

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  Wszystkiego Najlepszego szakaluszku :* , trochę spóźnione ale ja ostatnio nie wiem jak się nazywam :/
  Sto Lat :*

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  @Tom.: "...nie powinno to akurat nikogo razić...", ale razi. Kulturalnych ludzi. Natomiast niedojrzała nieletnia dzicz na ulicach rzeczywiście uważa to za normalne. Czegoś takiego nigdy dotąd w Polsce nie było...

 • ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter lubi Komentarz

  @-f-iolka: W dążeniu do logicznego wyjaśnienia sytuacji zastanawiam się: po primo 1, czy babcie mogą mieć wnuczki; po primo 2 jeśli mogą to czy znaczy że są kobietami ? Bowiem z wywodu Eli27 wynika że "babcie co chodzą do przybytku bożego nie mogą nam, kobietom narzucać sposobu myślenia". Zatem pytanie jest zasadne bo nie wiadomo czy babcie są kobietami, bo przecież nie mogą one, nazwane babciami narzucać onym, zwanym kobietami sposobu myślenia! Zatem one nie mogą mieć wnuczek, chyba że babcie są mężczyznami co chcą rodzić, bo taką możliwość Ela27 bierze pod uwagę, jak powyżej. Może jest, albo była studentką prof. Płatek?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

motylek...

Szaki*......jeszcze w starym /niedobrym/ 2020 Roku.... szczęścia, zdrowia, miłości i wszelkiej pomyślności na Nowy 2021 Rok:)
:)***


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę spokoju, wytrwałości w ten niepewny czas, otwarcia na zmiany ku lepszemu, dużo zdrowia!
A na Nowy Rok 2021 z "oczkiem" wróżbą sukcesu, szczęścia i osobistego spełnienia! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia. Radosnych Świąt oraz Nowego Roku pełnego zdrowia, spokoju i normalności. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Szaki* wiesz, że życzę Tobie tego, co najlepsze.......nawet z wieeeelgachnym opóźnieniem:)))
Buziaczki, całuski, przytulaski:)*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter

Dziękuję Syrenko :*
Więc ja Ci życzę więcej spokoju, a jak będzie potrzeba przypomnienia jak się nazywasz to służę pomocą :D;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Wszystkiego Najlepszego szakaluszku :* , trochę spóźnione ale ja ostatnio nie wiem jak się nazywam :/ Sto Lat :*

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L

Jeszcze 2 lata i Djoko bedzie number 1. Wlocek to slaby jak... My moze w koncu zagramy z wami u siebie bo w tamtym sezonie mecz u nas nie doszedl do skutku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Nie... wiele 29-27 ino dwa więcej ;) Za to ma 20 szlemów, a Nole 17cie :] Cieszysz się, że Pierniki rządzą w kuj-pom ? ;D Włocek jako kolejny poległ w twierdzy Toruń :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Chyba już za późno ;[
Przepraszam Harry, że nie usłyszałem Twego wołania!
Pozdrawiam serdecznie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Szaki, Szaki...!!! Jesteś tam? Nasz Jelonek zaczyna swój pierwszy mecz w Katarze z leworęczną Szwajcarią. Kciuki trzymać trzeba, bo wiesz, jak to z naszym Jelonkiem niewydarzonym bywa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Szaki, Szaki...!!!
Jesteś tam?
Nasz Jelonek zaczyna swój pierwszy mecz w Katarze z leworęczną Szwajcarią.
Kciuki trzymać trzeba, bo wiesz, jak to z naszym Jelonkiem niewydarzonym bywa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 10 marca 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla

Cześć chłopaki!
Nie martwcie się.... (kilku zapaleńców się znajdzie:D)
Zaczyna się :P
Tak jak pisał Tom, Kasia Kawa przegrała ....
Jutro gra Madzia Fręch (wg mnie ma szansę na MD), Majka Chwalińska i Ula Radwańska....
Co do Majki i Uli - to jak wygrają 1 mecz, to już będzie sukces...
No to czekamy na losowanie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Cześć Szaki, Wszyskiego Najlepszego w Nowym Roku! :) Ta Twoja oferta prowadzenia etapu typerka AO nadal aktualna, mam nadzieję? Trwają już eliminacje, niestety Kaśka Kawa odpadła od razu w 1R z Lottner......

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

No wlasnie widze, ze chwilowo "Twoje dyskusje" przestaly dzialac, ale to chyba jakies chwilowe problemy, bo wczoraj jeszcze wszystko bylo ok, musze popatrzyc innymi przegladarkami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki....Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Trochę już zapomniałem i się mi odechciało, ale może damy radę! Bloga bym zrobił w piątek po południu, chyba że uda się jutro późnym wieczorem....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Dzięki....Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
Trochę już zapomniałem i się mi odechciało, ale może damy radę!
Bloga bym zrobił w piątek po południu, chyba że uda się jutro późnym wieczorem. Mam nadzieję, że jacyś chętni się znajdą...i że modki nie będą usuwali komentarzy:/ 18stego w sobotę mogę być słabo dostępny w dzień i we wtorek 21ego też słabo, może Ty lub ktoś inny ewentualnie by w te dni czuwał? ;)
Jeśli nie będzie wielkiej frekwencji to się ogarnie, mam nadzieję, że najwięksi Fanatycy tenisowi się jednak zjawią :)
Ps.Działają Ci privy, możesz tam wejść z kompa(z mobilnego chyba też nie działa) ;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Cześć Szaki, Wszyskiego Najlepszego w Nowym Roku! :) Ta Twoja oferta prowadzenia etapu typerka AO nadal aktualna, mam nadzieję? Trwają już eliminacje, niestety Kaśka Kawa odpadła od razu w 1R z Lottner......

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

PS2:

Mamy nastepujace zawodniczki na AO 20:
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
4. Caroline Wozniacki
-------
5. Julia Goerges (Sargon, 1 miejsce etap USO19)
6. Jelena Ostapenko (Harry, 2 miejsce etap USO 19)
7. Petra Kvitova (Sekup, 1 miejsce etap Shenzhen 19)
8. Kiki Bertens (Harry, Lider Ogolny po Shenzhen
>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Już nie tylko mój hihi Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :) Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

P.S:
ZMIANY W REGULAMINIE OD AO 20:
>
KRECZE LICZONE SĄ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:
Za krecz otrzymują punkty ci, którzy prawidłowo zatypowali zwycięzcę meczu.
Przyznaje się 1 punkt za krecz
Wyjątki:
2 punkty za krecz w półfinale
3 punkty za krecz w finale
>
Walkowerów nadal nie liczymy.
>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Już nie tylko mój hihi Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :) Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Cześć Szaki, Wszyskiego Najlepszego w Nowym Roku! :)
Ta Twoja oferta prowadzenia etapu typerka AO nadal aktualna, mam nadzieję? Trwają już eliminacje, niestety Kaśka Kawa odpadła od razu w 1R z Lottner... Losowanie głównej drabinki z Magdą, Igą, Angie i -uwaga! - pożegnalnie Caro, bo po AO kończy niestety karierę - chyba w czwartek albo najpóźniej w piątek, a pierwsze mecze coś około niedzieli/poniedziałku, jak zwykle :)
Mam nadzieję, że trochę wiary się zgłosi, pewnie znów około 15 osób, na więcej nie ma co liczyć w obecnym maraźmie forumowym ;) Pozdro i czekam/czekamy na blog!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Już nie tylko mój hihi Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :) Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Już nie tylko mój hihi
Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :)
Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Szaki, a to widziałeś? Twój Rafa......

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.