Guti_14 - lubi

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Drugi Miesiąc to chyba Luty :)))

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Skoro prezes Gorzowa i ich trener ( u konkurencji wywiad) powołują się na regulamin . TO...
  .........
  artykuł 726 ust 2
  " Jeżeli odwołany jest mecz przedostatniej lub ostatniej rundy części zasadniczej,
  każdej rundy części finałowej bądź mecz barażowy, zainteresowane kluby
  uzgadniają datę rozegrania meczu w czasie 1 godziny od chwili decyzji
  o odwołaniu meczu, przy czym data meczu musi spełniać warunki:

  6) w przypadku pierwszego meczu barażowego - nie może być późniejsza niż 1
  dzień przed datą drugiego meczu barażowego

  I kto tu kombinuje !?

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Odpowiedz sobie na proste pytanie. Gdyby taki stan toru Gorzowska Stal zaproponowala na mecz Ekstraligowy - czy dostalibyście licencje? Otóż zapewne nie. Cegielski ma rację w jednym - garnitury lubują się w nakładaniu kolejnych przepisów, regulaminów, nakazów na zawodników, kluby czy stadiony. Regulują już nawet najmniejsze bzdury. Niedługo dojdzie do tego, ze zawodnicy w parku maszyn w garniturze będą musieli chodzić, a sędzie będzie im mierzyć długość mankietów. Żeby wszystko fajnie wyglądało w TV. Ale gdy druga strona zaczyna domagać się respektowania przepisów - to już jest wielkie halo i wyzywanie od panienek. Sam Cieślak powiedział jasno - tor był nieregulaminowy. Skoro był nieregulaminowy to zawody nie miały prawa się odbyć. Nawoływanie do jakieś moralności jest po prostu żałosne. Hancock nie miał regulaminowej ksiązeczki zdrowia - nie pojechał + zabrano jego punkty za pierwszą kolejkę. Gdzie wtedy była moralność władz i kibiców? Przecież wiadomo było, ze to zwykły błąd, który nie miał zadnego wpływu na postawę Amerykanina? Jak w 3 kolejce sędzia stwierdzi, ze zawodnicy Leszna mają nieregulaminowe silnki, ale dla dobra kibiców i żużla jednak ich dopuści, to jako kibic Stali Gorzów będziesz z tym ok? Nie twórzmy podwójnych standardów. Winnym dzisiejszej sytuacji jest tylko i wyłącznie organizator zawodów. A jeśli GKSŻ czy tam PZM-ot wiedział, ze są problemy z torem w PIle, na ja jaką cholerę dwali im organizację?

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Pisze się "Bogiem a prawdą", a nie "między Bogiem a prawdą".

 • Guti_14 lubi Komentarz

  W każdym cywilizowanym kraju członkowie elity społecznej na zewnątrz zawsze będą popierać swój rząd lub go nie atakują otwarcie tak jest w USA,Francji ,Wielkiej Brytanii ,Niemczech dlatego że tam jest szanowany głos wyborców a u nas "demokracja " jest tylko wtedy gdy rządzi "magdalenka" czyli PO,PSL,SLD i na tym polega kłopot oni dla władzy poskarżą się każdemu żeby im pomógł wrócić do KORYTA w Polsce !

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Oglądając ten mecz w wykonaniu Jamesa Hardena, oprócz 50 punktów, 10 zbiorek i 11 asyst widzę jeszcze nagminne kroki, noszenie piłki i błędy podwójnego kozłowania... ale tego wielbiciele jego talentu już nie ujmują w pomeczowych statystykach.

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Drużyna zawdzięcza zawodnikowi nie tylko 28 punktów ale doskonały popis gry aktorskiej. Uderzył pięścią w głowę Patiejewa a potem sam się przewrócił. Wtedy w stronę Rosjanina z pięściami ruszył jeszcze Wyka. Po prostu klasa. Filmik lata już po necie. Brawo sędziowe. Wynik mógł wyglądać zupełnie inaczej....

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Nie ma już przepisu bo 1sza była piłka, przy ataku od tylu. Potem był kontakt czyli faul. Kwestia jest tylko to że nie wszyscy sędziowie stosują ten przepis, bolivtez że zawodnicy i komentatorzy oraz znawcy nie wiedzą o tym.

 • Guti_14 lubi Komentarz

  już się tak nie wymądrzaj z tą fifą bo to nie ma nic do rzeczy. chłop dobrze pisze, Kuba schrzanił na całej linii był bezbarwny nie grał do przodu tylko do tyłu... poprostu widać że chłop nie gra w klubie i się gubi w decyzjach, ten wślizg to byłą właśnie taka błędna decyzja.

 • Guti_14 lubi Komentarz

  ktoś kto twierdzi, że nie było karnego najwyraźniej nie zna przepisów, blaszczykowski zrobił wślizg od tyłu i wykosił przeciwnika, nie ma znaczenia że najpierw trafił w piłkę, takie zagranie jest niebezpieczne i należała się za nie kartka, szczęście że sędzia się zlitował i nie wyrzucił go z boiska

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Że Dobrucki zachował się "słabo" w stosunku do niego i całego podejścia do kardy młodzieżowej. Ma rację i brawo, że nie próbował się z tym kryć. Gówno to gówno, nie ma co go nazywać mydłem - pachnieć nie zacznie.

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Powiedział,że to co Dobrucki zrobił było nie fajne

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Jednak ma tym południu specyficzne wiatry wieją. Skąd się tam biorą tacy ludzie. Problemy gastryczne to możesz mieć jak wyjdzie na jaw prawda o Nawrockim i na tym się powinieneś skupić a o Ostrovię się nie martw. BTW nie powinieneś być w drodze do Opola wspomóc drużynę czy już mamusia nie kazała bo jutro szkoła?

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Wywiad z Janowskim w Magazynie, pytanie o scysję z Nickim z GP. I co? I nic.
  Janowski zyskałby wiele gdyby padło słowo "przepraszam". I za swoje i za ojca zachowanie.
  Nie zdobył się na to, a powinien, co potwierdziło jury dając mu karę.
  Przesadne reakcje w emocjach zdarzają się, ale trzeba umieć się zachować po ochłonięciu. Widać Janowscy nie potrafią zachować się przyzwoicie. Krytykują Dzika, a sami nie są lepsi.
  A buta i arogancja to źli doradcy.

 • Guti_14 lubi Komentarz

  Stal jak najbardziej ma rację, na ich miejscu zrobiłbym dokładnie tak samo. Nie może być tak że 1 zawodnik chodzi i prowokuje wszystkich przez cały sezon a potem jest wielkie zdziwienie że ktoś nie wytrzymuje i nokautuje takiego zawodnika. Johnson jak najbardziej powinien otrzymać karę ale Almeida również.

 • Guti_14 lubi Komentarz

  "Widzimy, jakie tłumy przyciąga na obcych stadionach". SPRAWDZAM. Przez pryzmat PSŻ: Opole 5.000, Rzeszów 5.500, Ostrów 5.500, Polska-Szwecja 5.500.
  Jak widać niezliczone rzesze kibiców przyszły na Golęcin tylko dla samego Hancocka ;)