Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SexyGoy lubi Komentarz

  To powinna być sprawa w sądzie odrazu! A nie jakieś tam zawieszenia śmieszne...

 • SexyGoy lubi Komentarz

  I zaczęło się haha. Już wysyp komentarzy prawdziwych menszczyzn myśliwych pożerających mięśni. Żal. Co Was boli weganizm? Można być tak samo sprawnym jak padlinożerca na roślinach i zostało to wiele razy udowodnione. Wiec zapytam ponownie - co Was to ku*wa boli?

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Brawo Dawid !

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Curzytek ;) dobry w + d+ d

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Musielak i Jeleniewki, bedzie gwóźdź do trumny

 • SexyGoy lubi Komentarz

  @Spidis: nie da się , niestety Poznań już to przegrał bo nie do złapania jest Toffik , Jeleń i Kai też jadą. Poznań wygra , ale co najwyżej różnicą 9 p , a to za mało

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Jeleń i Musielak teraz pozbawią teraz ten marniutki klubik wszelkich nadziei.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  @KATO-COFNIJCIE ZMIANY: Ten Curzytek to jakaś popierdółka.Okrzyknięty wielkim talentem,jakoś tego nie pokazuje.Co mecz to samo.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Orzeł ma jednak kłopoty

 • SexyGoy lubi Komentarz

  7 punktów , to w żużlu wynik do odrobienia : Więc wszystko sie może jeszcze zmienić.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Brawo prezesi z Ostrovii niech nie myślą że jesteśmy do robienia nas w h...! Stał Gorzów to kombinatorzy wstyd! Układy pod stołkiem....

 • SexyGoy lubi Komentarz

  W Gorzowie Prezes grzyb i panuj tam dzicz jak w lesie!!!!

 • SexyGoy lubi Komentarz

  może forma protestu jest kiepska, ale to jednak Ostrovia ma rację. przecież oni sprzedali już bilety na ten mecz, po czym centrala sobie wymyśliła że taki ch.., macie psikusa, jedziemy w Gorzowie a nie Ostrowie. żenada i kolejna kompromitacja centrali

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Byłem zdziwiony takim pokazywaniem startu, jednak nie widziałem w tym niczego złego.
  Niech zmieniają/odstąpią od pomysłu - próba odbyła się...

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Tytul tego artykulu powinien brzmiec: "Co dalej z zuzlem na swiecie?" - Pila powinna byc jednym z wielu przykladow wegetacji naszej ukochanej dyscypliny.
  Rosja sie zwija, Czechy sie zwijaja, Niemcy ledwo dysza, liga w Danii powoli sie konczy, w Anglii stadiony burza na osiedla, w Szwecji liga robina na sile po fuzji klubow, niby zostala tylko Polska i najlepsza liga swiata, ale...
  No wlasnie ALE nie ma juz Swietochlowic, Warszawy, z Rzeszowem nie wiadomo co wyjdzie, a teraz Pila nie wie czy ma budzet, Krakow to tez katastrofalna sytuacja, a Rawicz zyje tylko dzieki sasiedzkiej pomocy Leszna.
  Za chwile nie bedzie juz komu i gdzie jezdzic. AZ MI SIE NIEDOBRZE ROBI

 • SexyGoy lubi Komentarz

  W zeszłym roku nastąpiła zmiana działączy i klub przejał zadłuzenie wobec zawodników na kwote 650 tysiecy aktualnie jest to około 240 tysiecy do zapłacenia zawodnikom z lat 2016-2018.Miasto z działaczami uzgodniło ze w ciagu 2 lat wyzeruja to do 0 a ostatnio coś pan prezydent ucichł nie pojawił sie na spotkaniu ze sponsorami i ustalił inny termin. Zobaczymy jak to sie rozwinie. Niestety pilski żużel to sprawa polityczna....

 • SexyGoy lubi Komentarz

  potrzebny jest pewny fundament KASA spłacone długi a nie być w 2020 kolejna Wandą i wkurzać wszystkich. Może lepiej rok odczekać wielu innym to na dobre wyszło

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Moim zdaniem zmiany w regulaminie nie można wprowadzać z roku na rok. Jak prezesi mają prowadzić długofalową politykę budowy zespołu jak nie wiadomo co będzie w przyszłym roku? Zmiany można przeprowadzać ale z wyprzedzeniem co najmniej jednego sezonu. I tak obecnie wprowadzone zmiany mogłyby obowiązywać najwcześniej w sezonie 2021 lub nawet 2022. Byłby czas na odpowiednie przygotowanie się do nich i uniknięcia zarzutów, że zmiany te powodowane realizacją doraźnych potrzeb określonych klubów. Byłoby znacznie mniej chaosu w oknie transferowym, windowania kontraktów z powodu zaskoczenia zmianami. Byłoby to jednak osłabienie pozycji GKSŻ, a na to Ci Panowie sobie nie pozwolą.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  A teraz trochę o sile drużyny klubowej. Jest ona w znacznym stopniu zależna od dobrej współpracy pomiędzy zawodnikami. Niekiedy widać to jak na dłoni. W drużynie dobrze jedzie jeden zawodnik a reszta nie może się dopasować. Czasem przez cały mecz. I to nie dlatego, że ten zawodnik jest ewidentnie lepszy od pozostałych (taki przypadek jest tylko w Stali z Bartkiem). Zwłaszcza, że w innym meczu tej drużyny, z tymi samymi zawodnikami ktoś inny jest najlepszy. Wniosek o brak współpracy w zespole nasuwa się sam. W tym wszystkim nie pomaga też pozycja 8/16, która może mocno ograniczać wolę współpracy w zespole. Klasycznym przykładem jest Sparta, która radziła sobie znacznie lepiej, gdy ilość zawodników była ograniczona.
  Często się zdarza, że dobrzy zawodnicy nie za bardzo radzą sobie z ustawieniami motocykla. W sytuacji gdy nie posiadają supermechanika w zespole zaliczają koszmarne wpadki. Najlepszym przykładem jest Janusz Kołodziej, który w lidze (wg mnie najbardziej współprac zintegrowany zespół w PGE EL) jedzie śpiewająco ale w SGP, gdzie nikt mu nic nie podpowie, już tak dobrze nie jest.
  Wracając do budowy zespołu, prezesi powinni wziąć pod uwagę ten wątek i zatrudnić w zespole supermechanika od ustawień motocykli dla wszystkich zawodników w zespole. Na pewno będzie taniej niż zatrudnienie supergwiazdy a efekty punktowe może przynieść dużo większe. Dotyczy to zwłaszcza juniorów, którzy nie mają za dużo pieniędzy na sprzęt ani na dobrego mechanika. To jak oni mają jechać? Znam ten problem od podszewki ze Sparty. W ciągu ostatnich lat tylko Maciek wybił się ponad przeciętną i to głównie dlatego, że jego rozwojem zajął się Greg Hancock jak Maciek jeszcze nawet licencji nie miał. Pan Marek Cieślak tylko za bardzo nie przeszkadzał.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  No początku sezonu,było już wiadomo że to koniec żużla w Krakowie.Koniec jest definitywny,nie ma szans na odbudowę,bo niby kto miałby to zrobić w mieście w którym nigdy nie miał wsparcia miasta i poważnych firm.Jeżeli chodzi o frekwencję na trybunach,szału raczej nie było.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Żużel padnie w Krakowie i pile. W 2 lidze będą 4 druzyny. Super się szykują rozgrywki. A władze zamiast zajac się tym tematem to rozwazaja znow możliwość startu stranieri na pozycjach juniorskich....
  Za tym wszystkim jak wiadomo stoi pan Rusko bo ma w tym interes. Nie udało się zdobyc tytułu to trzeba kombinować. jak wejdzie ten przepis to przecież czugunow będzie mogl jechać na pozycji juniora. Wiec po co szkolić panie Rusko prawda????

 • SexyGoy lubi Komentarz

  W Krakowie takie rzeczy się dzieją? Nie do pomyślenia. Naród entelegentny, dumny, wykształcony, słowem wzór na cały nasz ukochany kraj. A tu taka kompromitacja.
  Może czas na zweryfikowanie stanowiska?
  A Pan Sady oczywiście powinien dostać drugą szansę. Nie w krakowskim klubie, lecz w Centrali, albo jeszcze wyżej, o organizacjach europejskich czy nawet światowych.
  Taż to menago pełną gębą, oj przepraszam, pełną buzią. Piszę tak, żeby krakowscy specjaliści od zarządzania sportem żużlowym (kopaną też) się nie obrazili.
  Pozdrowienia z robotniczego Śląska i Zagłębia.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Pytam jak Wanda mogła dalej jechać ??? Kto i na jakiej zasadzie dawał jej licencje? Licencje nadzorowane powinny iść definitywnie do kosza jeśli są zaległości finansowe - nie ma sentymentów. Tylko warunkowe licencje przyznawać ze względu na brak infrastruktury i na tym koniec!

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Historia prawie jak z diamentowym Irkiem.

 • SexyGoy lubi Komentarz

  Sprawa prosta- kto daje licencję bierze odpowiedzialność za jej prawidłową realizację - panowie "pierdzistołki" w centrali niech popatrzą w twarz zawodnikom !!!!!!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.