koloFan - lubi

 • koloFan lubi Komentarz

  Cwoki z pod Poznania, wiejskie chuligany. Piotrus dalej płacze jak to nie slusznie go wykluczyli a taki macho byl z niego. Juz dwa lata temu Martin Smolinski mowil o nim ze wystarczy obok niego przejechac a zaraz leży i wyje

 • koloFan lubi Komentarz

  zmarzlik w tym piątym biegu nie przewrócił się tylko dlatego że to był właśnie zmarzlik. każdy inny zawodnik w takiej sytuacji wyladowalby na płocie. pawlicki powinien zrobic to co zmarzlik ulamek sekundy wcześniej czyli zamknąć gaz żeby nie wjechać w zawodnika jadącego przed nim. a on porostu wjechał na pale. zdarza się najlepszym ale zachowanie po biegu to porażka.....

 • koloFan lubi Komentarz

  Świniarze kiedyś gwizdali na Golloba teraz na Zmarzlika. Czemu? Bo jest dobry

 • koloFan lubi Komentarz

  No cóż, co niektórzy znamienne słowa "za darmo " biorą zbytnio dosadnie .

 • koloFan lubi Komentarz

  Grisza nie daj się zastraszyć. Masz w Polsce mnóstwo fanów. Pierwszy raz widziałem Cie na torze, jak przyjechałeś do Opola w barwach drużyny łotewskiej. Zrobiłeś wtedy na mnie ogromne wrażenie Twoją jazdą.
  Wraz z Tomaszem Gollobem i Rafałem Szombierskim dałeś kibicom najwięcej emocji na stadionach w ostatnich latach.

 • koloFan lubi Komentarz

  Robi się gnój, który pewnie będzie czuć cały sezon jeśli nie dłużej.

 • koloFan lubi Komentarz

  Niech Mrozek pokaże kwity, jeżeli w ogóle coś ma... Prezes chyba za bardzo emocjonalnie zaangażował się w ten cały serial z Griszą w roli głównej... Wczorajsze teksty na konferencji to był jeden wielki chlew!
  Jak widać Łaguta spokojny, opanowany - chyba nie ma się czego obawiać

 • koloFan lubi Komentarz

  Brawo Łaguta! Powietrzem rodziny nie wykarmisz, potrzebna jest kasa a nie charytatywny teatr Pana Mrożka.

 • koloFan lubi Komentarz

  Dla mnie Laguta jest czysty, ten Mrozek naprawde urwal sie z choinki. Inna sprawa ze Gorzowek tez probowal podkupic a teraz udaja swietych...

 • koloFan lubi Komentarz

  Kolejna Kompromitacja Mrozka .

 • koloFan lubi Komentarz

  Podobno na "konferencji" było dużo jakichś dziwnych pohukiwań, krzyków, pisków, gwaru... jednym słowem atmosfera jak nocą w amazońskiej dżungli, a prym w tym miał wieść jeden samiec alfa z rodziny naczelnych. Gdyby na salę w takiej sytuacji wjechało kilka pudeł z bananami z pewnością dałoby się tą napiętą atmosferę jakoś rozładować. Niestety nikt o tym nie pomyślał i zwierzyniec pozostał.

 • koloFan lubi Komentarz

  No to tak dla wszystkich hejterow. Który z Was po w wyrzadzeniu komuś krzywdy ba 45 tysięcy złoty dostał by rok w zawieszeniu i zapytam szczerze który z was poszedł by do tej osoby i powiedział będę przez rok u Pana pracować za darmo bo narobilem szkody panu będę tak pracował mimo iż mam 2 dzieci i żonę jest jakiś chętny? Wracając do tematu to raz wynika z Tego że Mrozek albo chciał zniszczyć Grisze bo przecież bez pieniędzy i wkładu w sprzęt by nie robił wyników to raz. Dwa jeśli Grisza nie wziął pieniędzy za te odjete punkty to i tak powinien się Mrozek cieszyć że dał mniejsza stawkę. Trzy spadek Row Rybnik to po części wina Mrozka bo gdyby po pierwszym werdykcie nie wyzywal i nie straszył sądami kto wie czy by spadli. Nom i na koniec wisienka na torcie. Po tym jak Mrozek wychodzi jak typowy menel z pod sklepu wyzywa kogo mu się podoba jak i grozi pobiciem to w razie awansu z tym panem powodzenia w komletowaniu składu na Ekstralige

 • koloFan lubi Komentarz

  Ano nic i to tylko potwierdza, ze Mrozek nie miał żadnego wpływu na werdykt POLADA, a jedynie robił szum medialny. Mrozek walczył o uniewinnienie Łaguty, a nie o jak najniższy wymiar kary. 24 miesiące zostały zasądzone na podstawie przedstawionych dowodów, w których Grisza najwyraźniej wykazał, ze wział Meldonium nieświadomie. To jest normalne. Braleś doping swiadomie - dostajesz 4 lata, udowodnisz, ze nieswiadomie - 2 lata. Mrozek i jego popisy nie miały tutaj nic do rzeczy

 • koloFan lubi Komentarz

  Powstrzymywałem się długo aby tu nie pisać ale napisze. Prezes M. jak widać i słychać jest człowiekiem rozchwianym emocjonalnie i intelektualnie co ponownie udowodnił swoim zachowaniem i wypowiedziami. Nie mogę też czytać jak tryblodyci nie rozumiejąc podstawy biznesu zarzucają panu Kubie brak honoru ,gdyż jest on osobą odpowiedzialną za budowę drużyny i zrobił w 100 % to co do niego należało czyli wzmocnił Motor Griszą przedstawiając mu ofertę klubu tak jak zrobili to np.Falubaz który zgarnął wszystko co było i nikt ich o to nie wini bo za co? Takie są prawa rynku, wszyscy wyszydzacie Grisze a ja myślę że Mrozek chciał zrobić z niego swojego niewolnika ,mino jego niepodlegającej winy sytuacji ROWu myślę że samo zostanie w Nice zawodnika takiej klasy było by już jego zadośćuczynienie,ale z tym powinny iść już jakieś w miarę pieniądze osiągnięte wspólnym kompromisem. A co do wzajemnej miłości obu Panów to myślę że jest identyczna,gdyż Mrozek mówiąc że kochałgo jak syna fantazjował ,bo który kochający ojciec po błędzie swojego dziecka od razu nazwał by go tak jak Pan M. Czy wasi rodzice tak was traktują? Wiec nie piszcie jakiś farmazonów o miłości zawodnikow do klubu ,prezesa pracodawcy itp,bo takowa nie istnieje ,kochać to można swoje dzieci ,żonę i rodziców ale nie klub,który jest tylko ich pracą i nie sądzę że ktoś z was nie zmieniłby pracy za 2-3 razy większe pieniądze, bo ja na pewno tak.

 • koloFan lubi Komentarz

  Właśnie na to czekałem. Na stanowisko Łaguty. Nie zajmowałem do tej pory stanowiska, ale coś mi tu śmierdziało. Praktycznie wszystko już wczoraj wyjaśnił Mrozek, dzisiaj jedynie Łaguta potwierdził że Mrozek jest najzwyklejszym w świecie bucěm. Jakaś dziecinada z paleniem, jazda za darmola, tajemnicze papiery, robienie gnoju, groźby, wyzwiska. To prezes czy jakiś gołdus? Myślał że sobie niewolnika znalazł.
  Łaguta dał słowo Kępie, czy to wystarczy? No pewnie. Grisza już jest nie do wyjęcia, to słowianin a nie jakiś... Chyba ruskich nie znacie.
  O ile nie chciałem słyszeć o koksiarzu w Lublinie, byłem wkurzony że Kępa dogadał się z Griszą o tyle teraz jestem na wszelkie możliwe sposoby za.
  Dzięki Grisza. Kapitalny ruch. Przestałeś być parobkiem u "wielmożnego pana", zyskałeś wolność.
  Biję się w pierś i przepraszam za teksty o koksiarzu.

 • koloFan lubi Komentarz

  Jak Motor mógł przebić dwukrotnie jak w Rybniku miałem 0 .buahahahaahahahahaahah.Leze haahahaha
  No to teraz będzie się działo :) popcorn gotowy.
  Trzymam kciuki za Grisze:)

 • koloFan lubi Komentarz

  NAJLEPSZY JEST ZMORA. POCIESZA MROZKA A SAM CHCIAŁ MU ZAKOSIĆ ŁAGUTĘ

 • koloFan lubi Komentarz

  Po obejrzeniu tej "konferencji" napiszę w możliwie największym skrócie i bez zbędnych ozdobników. Czy tym wszystkim frustracjom przez lata na pewno winny jest jakiś tam pojedynczy zawodnik, czy może raczej ten kto klubem zawiaduje? Od lat robicie z siebie regularnie pośmiewisko wynikające z braku ogłady, gaf, błędnych decyzji, zacietrzewienia osoby stojącej na czele klubu. Żaden inny klub nie robi takiego cyrku i tak regularnie (może poza ostatnimi wybrykami Nawrockiego). Facet bez dwóch zdań przypomina serialowego Nikodema Dyzmę, przywdziewa maskę kogoś kim nie jest i mami was swoimi nieudolnymi pomysłami na ten klub. Dla przykładu zestawcie sobie obok siebie waszego prezesa np. z tym młodym prezesem z Falubazu. Przecież to jak porównanie Syreny do Mercedesa. Ten drugi to sprawny menedżer. Pierwszy to randomowy Krzycho jakich pełno, bez kompetencji, pomysłów, ogłady, słownictwa. Nie potrafi znaleźć wspólnego języka z innymi ludźmi. Przecież ta konferencja to nic innego jak próba odwrócenia uwagi od rzeczywistej przyczyny porażki oraz próba zachowania swojego status quo. Robienie oblężonej twierdzy by zamaskować swoją nieudolność - Łaguta odszedł dlatego, że ten człowiek nie potrafił z nim negocjować. Chciał narzucić w swoim stylu to co wg niego jest jedynie słuszne i wyszło jak wyszło. Tak się nie dochodzi do kompromisu w dzisiejszych czasach. Facetowi brak wyczucia i zwykłego obycia w stosunku do innych. Wam ubiera teraz tą sytuację w szaty pokrzywdzenia i niesprawiedliwości, a wy to łykacie. Jak się czyta Wasze forum to wypowiadacie się mądrze i z sensem. Oglądając konferencję nie widać tego i bez urazy, ale wyglądacie jakbyście dopiero co wyszli wszyscy z roboty z kopalni i nie chciało Wam się nawet zadać składnie pytania. Na forum wypisujecie o co Wy się tam nie dopytacie, jakimi trudnymi pytaniami zarzucicie tego człowieka. I co potem wychodzi. Kompletnie nic. Facet widząc Was z takim nastawieniem może bez problemu wciskać swoje bajki i dalej okręcać Was wokół palca przez kolejne lata i tak to się będzie kręcić bo zachowujecie się jak łatwowierne dzieci. Spójrzcie trzeźwym okiem na przebieg tej konferencji: jakiś facet siedzi i wciąż bawi się aparatem i telefonem jakby dopiero co wyciągnął je spod choinki, tzw. pani Basia pokazuje jakieś dziewczęce śmieszne tatuaże na ręce i jako rzecznik też nie ma zbyt wiele do powiedzenia, natomiast główny aktor przemawia przaśnym językiem do "tłumu", dal którego nie zorganizowano nawet odpowiedniej ilości krzeseł i musi tkwić na baczność. Ten obrazek mówi bardzo wiele o profesjonaliźmie... Tyle.

 • koloFan lubi Komentarz

  Nie ma co się dalej rozpisywać .Panie prezesie dałeś ciała ! Trzeba było dogadać się z Griszka tak jak z pozostałymi zawodnikami w listopadzie , zamknąć budżet i śmiać się że wszystkich .Teraz mleko się rozlało i pozostał płacz na SF .

 • koloFan lubi Komentarz

  Wychodzi na to że cały ten Mrozek Nawrocki cała ta spółka inni prezesi nadają na tych samych falach kręcą kombinują gadają od rzeczy a prawda może być zupełnie gdzie indziej Czyli wychodzi na to że Nawrocki nie odbiega od normy jest taki sam jak inni kombinatorzy