Chris Paddock - lubi

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Zlikwidować funkcję komisarza toru i robić tory bardziej przyczepne, i zobaczymy co zdziałają pięćdziesięcio kilogramowcy.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Szwedzi mają rację. Nie ma żadnej pandemii, jest trochę więcej chorych i zmarłych w krajach które stosują masowo szczepionki na grypę jak Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania czy USA ale to nie powodu do robienia z tego szopki na cały świat i niszczenia światowej gospodarki.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Mądrego człowieka warto posłuchać. A cebulactwo w panice.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Anglicy chyba uznali, że ewentualna katastrofa gospodarcza i kryzys na wiele lat (wzrost samobójstw gwarantowany) i chaos są groźniejsze dla ich kraju niż ewentualna śmierć kilkudziesięciu, czy kilkuset starszych ludzi. I nie wiem, czy czasem lepiej na tym nie wyjdą. Zobaczymy za kilka miesięcy. Na razie bym się wstrzymał z krytyką kto tu robi dobrze. Bardziej się obawiam co ludzie zrobią z pracą, kredytami itd. ile setek tysięcy ludzi będzie miało teraz bardzo poważny problem finansowy.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Tak pan Fijałkowski jak i połowa piszących tutaj bladego pojęcia nie mają o co chodzi tym kibicom szykującym ew. pozew.
  To może spróbuję wytłumaczyć :)
  W skrócie: chodzi o szacunek do kibiców !

  Skoro o 17 tor został odebrany, ale nie był najlepszy to może należało podjąć stanowczą decyzję i te zawody odwołać już wtedy, a nie robić cyrki z przetrzymywaniem ludzi w niskiej temperaturze na stadionie.
  Kolejny przykład ignorancji władz żużlowych i dobijania tego sportu: "Nikt nie mógł przypuszczać, że tak krótkim czasie temperatura poleci tak mocno w dół - podsumowuje Fiałkowski"
  No właśnie, kto by na to wpadł, że w pierwszych dniach kwietnia (środek lata przecież hehe) temperatura po zachodzie leci w dół... zawsze było przecież odwrotnie prawda ?
  W poprzednich latach kazano kibicom wysiadywać na stadionie o godz. 14 w największe upały gdy można było rozgrywać mecze o 20-tej, teraz w zimnie na początku sezonu chce się rozgrywać na siłę mecze o 20:30... widać gdzie władze mają kibiców i zawodników !

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Ta jasne z takimi problemami jak ona to zyje wiekszosc Polakow bez przesady niech sie za robote wezmie jak miliony innych w naszym kraju a nie zebrze dziwne ze jej niewstyd nieszkoda mi takich jak ona.Sam tyram na to co mam a i niepewny jutra takie zycie tez niewiem czy za miesiac nie strace pracy i nie zostane bez srodkow do zycia wiec nad czym sie tu litowac

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  W Polsce leczenie depresji jest bezpłatne. Nie musi zbierać pieniędzy.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Mam mocno mieszane uczucia co do całej tej sytuacji. Bo o ile mocno byłem za samą zbiórką i pomocą dla Agaty, tak jej wymuszona reakcja na sprawę pomocy dla niej i samą zbiórkę mocno mnie zniesmaczyła. To nie jest tak, że wymagam od niej jakiejś szczegółowej relacji z dalszego postępowania, leczenia (?) itd.nie, to nie o to tu chodzi. Naturalnym jest, aby zakończyć cały ten proces zbiórki, że wypada w krótkim info, zwłaszcza jak dotyczy to osoby publicznej, ustosunkować się do całej sytuacji, a może nawet podziękować? Tego nie było, zostało to wymuszone wczorajszym artykułem, który rodził sporo dziwnych domysłów i przypuszczeń, czy prawdziwych? tego do końca nie wiadomo. Czas pewnie pokaże.
  Agata skorzystała na tym, że była osobą publiczną, reprezentantką Polski i dlatego, mimo wszystko jest jej łatwiej, zwłaszcza mając te pieniądze. Należy jednak pamiętać, że w kraju jest cała masa ludzi, którzy niepewni swej sytuacji, po utracie pracy, skazani są na niepewność dnia jutrzejszego co prowadzić może do powstania różnego rodzaju lęków czy depresji. Niestety, ale nikt im wówczas nie pomaga.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Następny rozgarnięty inaczej.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Zluzuj gumkę bo Ci żyłka pęknie. Tyle żalu i jeszcze nie wiesz w którą stronę go wylewać? Yrek naobiecywał Wam gruszek na wierzbie a Ty teraz masz pretensje do dziennikarzy albo do prezydenta miasta, zamiast do Yrka? A może za SDC też powinno miasto płacić, co? Yrek wiedział w jaki układ wchodzi, wiedział że miasto nie wspiera klubu, a mimo to ściągnął Hancocka, wpakował się w organizację turnieju na którym nie mógł zarobić, a do tego jeszcze jego błędy organizacyjne pogorszyły sprawę. A pamiętam jak obiecywał przed sezonem, że u niego zawodnicy będą płaceni na bieżąco. Coś tam nawet było o tym, że będzie płacił jeszcze przed meczem.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Może zamiast pomagać Stali,to spłacić Panią Jędrzejak? Wtedy Rzeszów (jako miasto) dużo by zyskał w oczach kibiców.

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Gdy jedna drużyna będzie czekać na nadejście wysłanego przelewu druga będzie jechać w lidze to takie proste jak konstrukcja cepa :)

 • Chris Paddock lubi Komentarz

  Tyle zawodników, bo jak ktoś nie będzie miał płacone i nie będzie chciał jechać, to w jego miejsce wpisze się do składu kogoś innego. Co w tym trudnego do zrozumienia?