Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Maralundo napisał/a komentarz do Polska - Portugalia. Michał Kołodziejczyk: Kibicu, obudź się! (komentarz)

    Nie ma to, jak obarczanie kibiców winą za bylejakość reprezentacji. Brawo! Coś mi się wydaje, że za mizerne reprezentowanie, to się raczej należą gwizdy. Może wreszcie przestaniemy udawać, że nasza reprezentacja prezentuje coś więcej niż przeciętność, a z czołówką europejską to mamy szansę co najwyżej na remis po heroicznym boju, i to tylko w meczu mniejszej rangi. Proponuję wysłać jeszcze kilku piłkarzy za granicę, bo w Polsce raczej nikogo nie interesuje podnoszenie poziomu piłki nożnej, nie wspominając nawet o poziomie europejskim.

  • Maralundo otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

  • Maralundo napisał/a komentarz do Zalała się krwią, ale dobiegła do mety i wygrała. Niesamowity wyczyn Białorusinki

    Wygląda dramatycznie i efektownie, ale to żadna kontuzja. Gratulacje oczywiście się należą, bo osiągnięcie sportowe jest niezaprzeczalne, ale podnoszenie do kwadratu i robienie sensacji z krwotoku z nosa, to w tym przypadku chyba lekka przesada. Niektórzy tak mają i z tym żyją, i raczej się od tego nie umiera. Gdyby to był jakiś wielki problem lub zagrożenie, to by pewnie nie kontynuowała biegu.

  • Maralundo napisał/a komentarz do El. LE: Jan Tomaszewski: Nie awansuje żaden polski zespół i to dobrze. Czas się obudzić!

    Pan Janek ma niestety rację. Zawodnicy, którzy przychodzą do Polski za darmo lub za grosze, to nie jest poziom na europejskie puchary, bo inaczj by tu nie trafili. A jak nasza Ekstraklasa dusi się we własnym sosie i wszystko wygląda tak ładnie i profesjonalnie na nowych stadionach, to można zapomnieć, jaka to piłkarska mizeria. A potem przychodzi walka o europejskie puchary i jest klops, jak zwykle. Legia na przykład w minionym czasie była wierna tradycji trwającej od dekad i zamiast zainwestować, spieniężyła co się dało, a teraz nie ma nawet trenera. Smutne, ale taka od lat jest rzeczywistość. Czerpiąc z bezdennej studni rozmaitych mądrości Pana Janka można tylko powiedzieć: "TAKA JEST PIŁKA" - w Polsce. Szczęść Boże!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.