Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • JerryP lubi Komentarz

    Oni mają jeden plus. Im się chce grać, chce wygrywać i za to są gotowi "trawę gryźć". Takie drużyny powinny zostać w ekstraklasie. Legia ze względu na poziom zaangażowania zawodników, poziom kibolstwa, który roznosi bandyctwo po całej Polsce powinna przestać istnieć. Tak jest niestety z tą drużyną od PRL-u. Hołubiona najlepszymi piłkarzami i oszczędzana mimo bandyctwa jej kiboli trwa i trwa, a trwać powinna przestać.

  • JerryP napisał/a komentarz do Jacek Stańczyk: Ave Jagiellonia! (komentarz)

    Nie ulega wątpliwości że nie masz zielonego pojęcia o „suwerenie kremlowskim” i ludziach z mentalnością chłopów pańszczyźnianych. Tylko tępy burak może napisać coś takiego. Ano wyobraź sobie Januszu że na salony do Warszawy jeździło się 25 lat temu. Teraz możesz tylko pomarzyć o naszej jakości życia. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Oszczędź sobie i nam tego bólu i rozterek, poradzimy sobie bez takich kibiców. Skup się na Marcinkiewiczu bo bez niego będziecie się wałęsać po ogonie Ekstraklapy. Ciołku

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.