Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • VisoR lubi Komentarz

  Gruchalski jest czy tylko w program wpisany? Kto prowadzi Tarnów? Kempes?

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. ROW - Unia. Fruwający Smektała. Woryna rozczarowaniem rybniczan (NOTY)

  Jeśli zestawić ze sobą Woryne w Ekstralidze 2017 z tym jak prezentuję się obecnie to cóż. Mam wrażenie, że przez te dwa lata Ekstraliga po prostu Kacprowi odjechała. Ciężko nawet powiedzieć, że miał tak bardzo łatwiej jako junior, bo robił dużo punktów poza drugim biegiem. W meczu na SGP przeciwko nam przywiózł 16 punktów w 6 biegach. Przegrał tylko z Madsenem. Junior, który ocierał się o średnią 2.000 jeżdząc regularnie po 5-6 biegów w meczu to dowód na to, że Kacper papiery na jazdę na poziomie w Ekstralidzę miał. Ciężko powiedzieć co się z nim obecnie dzieje, można by mówić że zgubił kontakt z torami drużyn z najwyższej ligi, ale na swoim własnym torze wygląda również fatalnie. Ktoś po prostu spartolił robotę ze sprzętem. Kacper jeździć się nie oduczył przecież, a widać na torze, że jego sprzęt jest po prostu wolny, jakby dalej jeździł na silnikach robionych z myślą o pierwszej lidze. Nie wiem czy właśnie przecenił swoje silniki i stwierdził, że nie potrzeba nic więcej ponad to co było, czy też tuner dał ciała, ale musi coś z tym zrobić.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Sparta - GKM: Deszcz nie pomógł gościom. Festiwal rekordów i gospodarzy [RELACJA]

  Pan Kościecha znowu będzie się udzielał jak bardzo niezadowolony jest z postawy juniorów, czy może odniesie się do tego, że chłopaki, których on szkoli nie potrafili poprawnie przejechać kółka na troche cięższym torze niż gładki stolik? Pedersen za to wrócił do swoich najlepszych tradycji na maksa już, łącznie z symulowanymi defektami. Szczerze to się ucieszyłem jak Przemek powiózł Nickiego, bo widać było że Pedersen znowu miał zamiar wozić Pawlickiego po całym torze byle tylko ten jeden punkt zrobić. Jako że się nie udało to juz sie motorek popsuł. Grudziądz potrzebuję nowego trenera młodzieży i to szybko, bo niestety ale juniorów nie ma nawet za bardzo gdzie podkupić, bo parę ośrodków, które stawia na szkolenie nie wypuszcza, aż tylu młodzików żeby ich rozdawać na prawo i lewo.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Kolejka w pigułce. Motor z szansami na korzystny wynik w kontekście rewanżu. Mecz podrażnionych ekip we Wrocławiu

  Dalibyście spokój z tym Kasprzakiem, Holder był w składzie wpisany może przez godzinę, a obecnie KK jest już wbity pod nr. 1. Więc na ten moment nie ma żadnego Holdera za Kasprzaka. We Wrocławiu dużo zależy od Drabika i Czogunowa. Ten pierwszy musi pojechać na odpowiednim dla siebie poziomie, za to Gleb musi zaliczyć lepsze wejscie w zawody niż w ostatniej kolejce. Patrząc na to, że będzie rywalizował z młodzieżą z Grudziądza w drugim biegu, nie z chłopakami z Zielonej to ma to zadanie ułatwione. Obie te rzeczy są dla Sparty istotne, żeby skutecznie łatać dziure w postaci Maxa. Chyba, że Fricke się nagle odpali, ale po 4 słabych kolejkach cięzko uwierzyc w nagłe 10 punktów z jego strony.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. RM Solar Falubaz - Moje Bermudy Stal. Możliwe zmiany w zestawieniu gości [SKŁADY]

  Nie jest zaskoczeniem, bo nie ma tematu. W aplikacji PGE już wskoczył Kasprzak do składu w miejsce Holdera.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Kłótnia o gościa w PGE Ekstralidze. Miał pomóc w czasach pandemii, a zamiast tego są nadużycia?

  Gość to nie jest tak bardzo zły pomysł. Ale przepis został napisany na kolanie i klepnięty bez zastanowienia się nad nim. Kolejny "świetny" zapisek w najlepszym regulaminie świata. Możliwośc sprowadzenia gościa, kiedy dany zespół ma problemy ze zdrowiem zawodnika, albo nawet zawodników to dalej byłby dobry mechanizm, który zabezpieczyłby zespół przed nagłym i znacznym spadkiem wyników z przyczyn niezależnych od samego klubu. Przepis poprawić i zostawić, niekoniecznie usuwać. Prędzej usunąć osoby, które wypuściły go w takiej formie.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga dwóch prędkości. Drużyny z Leszna i Częstochowy znacznie lepsze od innych

  "Eksperci" przed sezonem przeliczyli się z obniżaniem wartości Leszna, stawiając za to nas w roli faworyta do złota. Ok, Leszczynianie stracili Bartka Smektałę z juniorki, przez co ich para juniorska nie jest tak mocna jak w ostatnich latach, ale... Szymon jakimś ciemniakiem na torze nie jest, dalej chłopak jeździć potrafi i punkty jakieś robi. Za to Dominik wydaję się rosnąć w oczach, kiedy to na niego przeszła rola tego juniora nr. 1. A po drugie, to jest osłabienie w jednym punkcie zespołu, który totalnie zdominował i pożarł całą ligową konurencję w ostatnich sezonach. Owszem, Częstochowa jest mocniejsza, Doyle będzie w przebiegu całego sezonu pewnie bardziej konsekwentny punktowo niż Zagar, Paweł jest nie do poznania względem poprzedniego sezonu, a Holta również bardziej stabilny niż Adrian, ale to dalej Unia jest faworytem. Szczerze mówiąc, po poprzednim sezonie dalej robi mi się słabo na myśl o meczu z Lesznem w siódmej kolejce. Jednak to właśnie dopiero ten mecz pokaże nam czy faktycznie Włókniarz będzie jechał z Bykami w osobnej lidze, czy "dwie prędkości" dalej będą odnosić się do "Leszno, a potem cała reszta".

 • VisoR lubi Komentarz

  Fantastyczne zawody super ściganie i atmosfera na trybunach, oraz spiker w osobie Tomasza Dryły.
  Cóż chcieć więcej?
  Jeżeli ktoś myślał,że w Bydgoszczy będą tak nudne zawody jak w sobotę w Toruniu to się grubo pomylił. Tak właśnie ma wyglądać promocja speedwaya, przez wielkie S.
  Nie potrzebne nam żadne dachy,aby przygotować tor do ścigania na pełnej długości i szerokości toru.
  Sam Tomasz Dryła zachwycał się nad super ściganiem i emocjonującymi biegami, gdzie wręcz piał z zachwytu:))
  Mi osobiście na długo utkwi jego komentarz po biegu 16 tym.
  " Ja się przemeldowuję do Bydgoszczy. Tu jest prawdziwe ściganie, tu jest prawdziwy żużel"
  I niechaj to zdanie będzie podsumowaniem dzisiejszego turnieju i związanych z nim emocji.
  Bydgoszcz to wielkiego ścigania powróciła z wielkim przytupem z czego osobiście się cieszę!!!

 • VisoR lubi Komentarz

  Za wszystko zaplaci "Duch Sportu " :}}}

 • VisoR lubi Komentarz

  Jest kasa jest i Cegielski :/
  A ja mam pytanie czy panowie Grzyb i Świącik powiedzieli że nie zapłacą za ten nieszczęsny przerwany mecz? Z tego co mi wiadomo to nie a całą sprawę nakręcił jeden z redaktorków, nawet Cegielski daje się w szwanca robić, acha zapomniałem jest temat kasy to i on się pojawia:/

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. TAURON SEC. Gwiazdy szalały w Bydgoszczy. Niezwykle emocjonujący turniej dla Leona Madsena [RELACJA]

  Kamień z serca, teraz Panowie z SECu szybko proszę zrobić notatki, że tak powinny wyglądać tory, zamiast ubitej pustyni z jedną ścieżką po kredzie. Mam nadzieję, że w następnych zawodach znowu będziemy mogli oglądać takie ściganie, a nie jazdę gęsiego. Naprawdę udane zawody. Nawet w jeśli niektórych biegach różnica w dyspozycji zawodników dawała o sobie wyraźnie znać - to biegi gdzie startowałi równiejsi sobie zawodnicy naprawdę nam to wynagradzały z nawiązką. Brawo dla Michelsena za jazde finale - zaiste gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, Rosjanie tak zajęli się walką ze sobą, że zapomnieli chyba trochę o Mikkelu. Patrząc na dystans jakim wygrywał Leon w ostatnich biegach, to w tym 14 musieli coś naprawdę popsuć z przełożeniami. Dyspozycja kapitana cieszy.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Zawodnicy nie dostaną grosza za pożar w Gorzowie? Krzysztof Cegielski prowokuje prezesów

  Setki ekspertów, tysiące kibiców wyraziło już milion opinii na temat każdego aspektu tego co się stało w piątek. A ja ponowie pytanie - gdzie są Panowie z KOL? Gdzie wszyscy Panowie w garniturach którzy otaczają sporty motorowe? Mija już piąty dzień, a wszyscy cicho i nie szykuje się żeby decyzja miała się pojawić w najbliższym czasie. A takie odwlekanie szkodzi zarówno zawodnikom, którzy czekają na ew. pieniądze jak i klubom, które nie mają pojęcia co robić. Podobno regulamin jest jasny i prosty, więc co zajmuje zajmuje Panom tyle czasu z orzeczeniem czegokolwiek? Deszyfrowanie najlepszego regulaminu świata? W takiej sytuacji jak ta w Gorzowie, powinna być natychmiastowa mobilizacja nawet w weekend, aby jak najszybciej sprawe rozwiązać. Zazwyczaj staram się być spokojny i wyważony, ale jako kibica z Częstochowy coś mnie już powoli strzela czekając, aż sowicie opłacani Panowie z centrali w końcu wykonają swoją pracę.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen w Grudziądzu, Antonio Lindbaeck w Zielonej Górze. Kto zyskał, kto stracił?

  Każdy kij ma dwa końce. Nicki na pewno przywiezie na dystansie całego sezonu wiecej punktow, ale podobnie jak Lindbaeck od jakiegoś czasu miewa słabsze mecze i nie jeździ równo. Problem z Nickim leży poza tabelką z punktami i pokazał to ostatni mecz GKMu z Lesznem. Pedersen zwyczajnie utrudniał zawodnikom ze swojej pary zdobywanie punktów. Zajeżdzanie Przemka Pawlickiego, kiedy ten wyglądał na szybszego, czy prawie wpadnięcie (chyba dwa razy nawet) w Artioma, który bez tego może też dałby radę wyprzedzić Bartka i przywieźć bieg na 3:3. Po pierwsze sprawia to zagrożenie dla zdrowia kolegów z drużyny, a po drugie niszczy atmosfere, bo kolega z pary powinien być ostatnią osobą, która jest dla Ciebie źródłem zagrożeń. Więcej takich akcji i w końcu Przemek albo ktoś inny też nie wytrzyma i to on zostanie gdzieś posłany w płot. Ten sam problem był z nim w Zielonej Górze, pamiętam jak w meczu przeciwko nam woził Jepsena po torze i wygrany dla Falubazu bieg zmienił w 5:1 dla Włókniarza. Na to pytanie nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi, bo wszystko zależy czego trener i zarząd oczekuje od podpisywanego przez siebie zawodnika. Antonio był brany do Zielonej raczej jako zawodnik drugiej lini, który tak jak u nas Holta ma wozić ważne pojedyncze punkty i dowozić je na 4:2 np., a nie nabijać dwucyfrówki. Ciężar ich zdobywania w planach przed sezonem prawdopodobnie był kładziony na Martina, Patryka i MJJ. Grudziądz potrzebował za to kogoś kto będzie przywoził punkty wobec słabszej dyspozycji Buczka w poprzednim roku. Obie drużyny wykonały ruchy odpowiednie pod swoje potrzeby.

 • VisoR lubi Komentarz

  Patrząc na treść tego artykułu miałem wrażenie, że strona jest z gumy i się rozciąga.Nie wiem czy taki elaborat ktoś przeczyta, a maże wieczorem do poduszki. A teraz do sprawy. By nie skorzystano z doświadczenia toruńskiego i nie przygotowano toru który nie pozwala na ściganie. Oby jak tor toruński, nie odgonił widzów od telewizorów. Bo takich zawodów oglądać się nie da.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. TAURON SEC. Jerzy Kanclerz: Chcemy przygotować tor pod koło. W Bydgoszczy zawsze były wielkie emocje

  Byłoby miło, gdyby udało się zrobić tor, który zagwarantuje emocje i szczerze temu kibicuje, ale uwierze jak zobacze. Tak jak wspomniano niżej - ostatnie zawody, które były odjechane na Sportowej i które miałem okazję oglądać to był turniej zrobiony dla Tomka Golloba. Niestety emocji tam nie było za bardzo. Jeśli dodać do tego ekipę od SECu, która nie zrobiła emocjonującego toru od dawien dawna to nie szykuję się na zbytnie emocje dzisiejszego wieczora. Skoro zabili emocje nawet na torze w Toruniu, to czego innego się po nich spodziewać? Zdziwie się jeśli tor nie będzie ubity do upadłego ze ścieżką przy kredzie i mijankami po wjeżdzaniu w dziurki czy koleiny, bo takie tory królują w tym cyklu.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Za przerwany mecz w Gorzowie zawodnicy nie dostaną ani grosza?

  A swoją drogą kiedy doczekamy się decyzji KOL? Mija już pięć dni od tego meczu, a ze strony ligii i reszty Panów w krawatach absolutna cisza. Próbują zdeszyfrować swój własny regulamin? Przeciąganie decyzji nie służy ani klubom, ani zwodnikom, ani ew. poprawce do terminarza gdyby mecz był powtórzony.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Robert Kościecha niezadowolony z postawy juniorów MrGarden GKM-u. Marcin Turowski musi wyciągnąć wnioski

  To jest chyba rola trenera młodzieży, żeby wyciągać wnioski i przedstawić je juniorom, pomóc im i pokazać prawda Panie trenerze? Czy może przerabiając trochę powyższą wypowiedź - trener nie dotarł na treningi ani zawody? Jeśli był Pan taki niezadowolony to trzeba było iść do ich boksów i przedstawić im co należy zrobić. Podobnie jak w przypadku Rybniczan - nie obwiniałbym chłopaków, bo oni też na pewno robią co tylko mogą. Tylko że robią na tyle na ile ich nauczono, nie każdy ma naturalny talent do żużla i się sam wszystkiego nauczy. Grudziądz powinien poszukać trenera. U nas 3 lata temu przyszedł Sławek Drabik i efekty widać. Nowa miotła moze też pomóc chłopakom z GKMu.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Fogo Unia już czwarty sezon leje wszystkich. Prezesa klubu pytamy o przepis na złoto [WYWIAD]

  Unia sobie zapracowała na swoją dominacje. Formacje seniorską, która będzie w stanie rywalizować z tą posiadaną przez Leszno można sobie kupić i złożyć, mając dostęp do aż trzech obcokrajowców. Ale przy tym jak wiele drużyn kładzie przysłowiową "lachę" na szkoleniu, to właśnie w formacji juniorskiej Unia znalazła to "coś" co pozwoliło im zdominować ligę. Juniorów nie sprowadzisz sobie z innych krajów (No chyba, że Wrocław), a przy tym jak wiele drużyn nie przykładało uwagi do szkolenia, to nawet nie ma za bardzo komu młodzików podkupić. I nie, nie sugeruję że Unia wygrywa słabością rywali. Raczej zarządcy Leszczyńskiego klubu uwypuklili ignorancję niejednego klubowego zarządu. Pokazali, że nie trzeba szukać i walczyć z innymi klubami o zawodników na poziomie Pawlickiego, Kubery czy Smektały - można ich sobie wychować i wyszkolić. Mam nadzieje, że sukcesy Leszna będą w końcu bodźcem i pokazem dla innych klubów, że warto zainwestować w szkolenie. A Bykom życze dalszych sukcesów szkoleniowych, bo każdy posadzony na motocykl i dobrze nauczony krajowy chłopak jest cenny dla naszych sukcesów poza ligowych, ale także istotny dla sportu żużlowego jako ogółu.

 • VisoR lubi Komentarz

  Ok. Miał kroplowke dał ciała i tyle. Ale odnoszę wrażenie że ma złych doradców w tej sprawie i boję się o to że przez to Młody dostanie surowsza kare. A że Sparcie bardziej zależało żeby startów jak najdłużej bo i tak punktów mu nie zabiorą. Ciekawe kto mu doradził taka ścieżkę załatwiania tej sprawy. Oby nie człowiek orkiestra Sparty bo to już byłby kolejny dowód że gość jest ich największym problemem.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Drabik z meczu na mecz coraz gorszy. Sprzęt nie jedzie, POLADA siedzi w głowie

  Obstawiam, że ma po prostu słabszy okres, nie ma w tym sporcie robotów. Każdy pojedzie słabiej, niektórzy jeden mecz, niektórzy parę. Tak jak Leon nie błysnął w Gorzowie, albo Janusz wczoraj w Grudziądzu. A gdyby psychika miała tu odgrywać rolę to na pewno nie "POLADA siedzi na głowie". POLADA siedzi na krzesłach w biurze. Prędzej Maksowi może ciążyć dłużący się jak diabli proces dookoła tego. Ile to już będzie? Siedem, albo osiem miesięcy? Przez ten czas masa odwołań, zeznań i innych takich, a do tego ciągłe mielenie w prasie - ciekawe ile razy SF i inne redakcje próbowały się do Maksa dobić z pytaniami na ten temat? Drabik być może został z tym sam ze sobą. Sparta działa w temacie, ale Wrocławska drużyna działa dla własnego dobra, by Maks mógł jak najdłużej wozić punkty. Nie wiemy na ile ma też w interesie dobro zawodnika i jak bardzo się nim interesuje i jego stanem poza torem. Osobiście chciałbym żeby ten cały proces dookoła niego już się skończył, bo obstawiam że spadnie mu wtedy z ramion spory ciężar i będzie mógł w końcu odetchnąć. A również kibice mają na pewno już tego dość.

 • VisoR lubi Komentarz

  dzisiaj to zdecydowanie pan grzyb jest rajderem meczu - on nie odjechal, on po prostu odleciał !

 • VisoR lubi Komentarz

  Gdyby to Włókniarz prowadził to pan Grzyb mówiłby coś zupełnie innego, że jak to zaliczyć wynik, przecież pożar to nie deszcz, trzeba dokończyć lub pojechać od nowa.

 • VisoR napisał/a komentarz do Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Pawliccy wbili szpilę Pedersenowi! "Nie ma sensu z nim gadać. Co to da?!"

  Nicki jest bardzo wrażliwym chłopakiem jeśli chodzi o pyskowanie w jego stronę i ataki na torze na niego. Niech ktoś tylko spróbuje go zajechać to niemal do prokuratury dzwoni. Pedersen wychodzi z założenia, że "Co wolno wojewodzie" i rację ma Pawlicki, że z kimś takim nie ma sensu dyskutować. Teraz Nickiemu powinno się od dorobku odjąć potencjalne punkty Artioma i Przemka, które im odebrał swoją bezmyślną jazdą. Myślałby kto, że wielokrotny mistrz świata i tak doświadczony zawodnik potrafi się rozejrzeć za kolegami z drużyny.

 • VisoR lubi Komentarz

  Gratulacje dla kompletnej Unii. Wygrana nie przyszła łatwo,ale każdy z zawodników zdobywał ważne punkty i to jest siła Byków.
  W Grudziądzu chyba jednak Kostek nie okazuje się tak dobrym trenerem juniorów jak myślano. Dobry mecz w wykonaniu Przema,który wraca na właściwe tory. Wyczyny Nickiego lepiej przemilczeć:,bo z jazdą drużynową ma to nie wiele wspólnego.)))

 • VisoR lubi Komentarz

  Chce napisać że Pan Pedersen to bardzo miły i kulturarny człowiek. Zawsze jak kogoś potrąci lub obrazi na torze to potem podejdzie i przeprosi. Uważam że to wzór cnót wszelakich.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.