Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • VisoR został fanem Greg Hancock

 • VisoR otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • VisoR napisał/a komentarz do Motor - ROW: Cud w Lublinie stał się faktem. Rozpacz rybniczan (relacja)

  Coś w tym jednak jest, że pycha kroczy przed upadkiem.

 • VisoR napisał/a komentarz do Gabriel Waliszko. Z drugiej strony ekranu: Cuda nie tylko pod Jasną Górą (felieton)

  Jako kibic chciałoby się wierzyć w szansę na odrobienie tych 12 punktów, ale będzie zbyt ciężko. Jeśli Adrian się ogarnie ze sprzętem i pojedzie tak jak jeździł zazwyczaj na SGP to myślę, że stać nas raczej na powtórkę wyniku z rundy zasadniczej, czyli zakręcić się koło 49:41. Młody Drabik jest czynnikiem, który robi jednak różnice, już wtedy było widać że jeździ mu się u nas bardzo dobrze. No chyba że Gruchalski znowu będzie miał dzień konia jak z Gorzowem. Ale cóż zrobić. Głowa mówi nie, serce mówi tak, będę liczył tak długo jak matematyka pozwoli. :)

 • VisoR napisał/a komentarz do Trenowali bez taśmy start na światło?! "To jest jakaś paranoja!"

  Na razie jest to tylko i wyłącznie słowo przeciwko słowu, tymczasem niektórzy już wydają wyroki, łapią pochodnie i domagają się linczu. Panowie - nie dajmy się zwariować mediom. Karuzela wzajemnych podejrzeń i oskarżeń w tym sezonie staję się już naprawdę niesmaczna. Co drugi mecz, nieważne w której lidze, ktoś węszy wałki, przekręty i co nie tylko, a to prowadzi do wielkiej karuzeli obrażania się w komentarzach. Powinniśmy pokazywać, że kibice żużla są z "innej gliny" tymczasem miejscami dyskusja sięga poziomu rynsztoku.

  Co do samej "afery" - żadnej afery na razie nie ma. Jeden powiedział, że drugi oszukuję, a drugi zaprzeczył i to na razie tyle. Dopóki nie ma żadnych dowodów nie ma żadnego tematu. Takie oczernianie bez podstaw powinno nieść jakieś konsekwencje, bo to nie służy naszej dyscyplinie. Jeśli się okaże za to, że Pan Rusiecki nie rzuca słów na wiatr - wtedy powinno się zastanawiać nad poważnymi konsekwencjami.

 • VisoR lubi Komentarz

  Po pierwsze - Michał Gruchalski. To co dzisiaj zrobił mój prawie sąsiad którego czesto widuje to jest kosmos. 11 punktów w meczu play off. Junior. Mega talent z częstochowskiej dzielnicy żużlowych talentów.
  Całej drużynie należy podziękować i całemu klubowi z zarządem i trenerem na czele. Cel przed sezonem był jasny - powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu a wszystko co ewentualnie będzie ponad to będzie sukcesem. I mamy ten sukces! Są playoffy. Drużyna zgrana i zżyta ze sobą. Stworzona na miarę budżetu. Najlepszy na świecie tor do ścigania, który nawet w tak ważnym meczu nie był kombinowany i po prostu dla widowiska. Cała polska powinna docenić widowiska jakie dostają dzięki Częstochowie ale oczywiście jedyne co dostaniemy to hejt. Jesteśmy dopiero drugi sezon w ekstralidze po przerwie, a jesteśmy w play off, mamy skład na który nas stać, dajemy mega widowiska całej Polsce i mamy mega team spirit. Możemy my kibice Wlokniarza być dumni z tego klubu a emocje jakie dostajemy na stadionie są nie do zrozumienia dla innych kibiców. Dziękuje Włókniarzu.

 • VisoR napisał/a komentarz do Włókniarz - Stal: Komandos Zagar tym razem przeszarżował. Stal o krok od finału! (relacja)

  Idealny pokaz, że nie da się jechać całego sezonu 4 zawodnikami. Fredka opadł z dyspozycją i nas nie ma. CKM przegrał sobie zresztą w dniu kiedy wziął do siebie Musielaka. Strata 4:2 na rzecz juniora to są rzeczy, jakich nie powinien robić senior... Tak samo zresztą Lindgren stracił 4:2 przez swój błąd na rzecz Bartka, sami siebie pokonaliśmy po części.

  Czy kontuzja Zagara miała wpływ? Miała. Wszyscy mówia, że Matej nie przywiózłby więcej niz Michał i tutaj mają rację. Ale mógłby pojechać np. za Świącika w biegu 12. Tak samo Matej wyglądał trochę lepiej na torze niz Miedziak, gdyby to się utrzymało mógłby jechać w 14 za niego. Ale to by nam dało może remis, więc gdybanie jest bezsensowne.

  Dzisiaj był trochę wstyd, ale niestety, sport bywa brutalny. Włókniarz musi odjechać swoje w Gorzowie i myśleć o walce w finale pocieszenia, mam nadzieje że drużyna się pozbiera (Fredka się "zaleczy" i Miedziak ogarnie) i powalczy o ten brązowy krążek.

  Kibicom z Gorzowa gratuluję zasłużonego finału i życzę mistrzostwa - zawsze to lepiej odpaść z DMP. :) A jeśli Vacul utrzyma formę to szanse są na to duże.

 • VisoR lubi Komentarz

  Co prawda wygrała Czewa, ale to GKM zasługuje na wielkie brawa. Super mecz, którego niestety nie moglismy obejrzec. Komentarzy co niemiara a zabawy jeszcze więcej. W Czestochowie to chyba co druga osoba miała stan przed-zawałowy. Teraz czas na walkę o medale)

 • VisoR lubi Komentarz

  Katastrofalny mecz Włókniarza. KATASTROFALNY. Dobrze chociaż, że Żagar i Miedziński obudzili się na jeden bieg, a Lindgren na dwa, bo nie wyszlibyśmy z 40. Wielkie brawa za to dla Madsena. Po prostu mistrz. Kompletnie nie trafił z przełożeniami na dwa ostatnie biegi, a i tak był w stanie zrobić fenomenalną akcję. Brawa też dla juniorów, bo to oni "wygrali" nam ten mecz.
  Tor tragiczny, ale to nie może być wytłumaczenie. Rok temu mogło, ale tutaj już nie, bo skład jest dużo mocniejszy... Z taką jazdą nie mamy czego szukać w meczu ze Stalą, więc trzeba liczyć na jakąś kompletną metamorfozę - możliwość awansu da nam zrobienie co najmniej 50 punktów, a z dzisiejszą dyspozycją jest to niemożliwe.
  I gratulacje dla GKM-u, bo, jak mówię, spokojnie mogli to wygrać.

 • VisoR lubi Komentarz

  Nie. Na ostateczny rezultat składają się wszystkie mecze. Przecież nie tylko 2 pierwsze spotkania były punktowane.

 • VisoR lubi Komentarz

  Brawa dla obu drużyn! Dla Włókniarza za awans do PO, a dla Grudziądza za piękne ściganie i remis z faworytami.
  Na wynik tego meczu z napięciem czekano w Toruniu. Aniołom należy się uznanie za to, że w drugiej części sezonu podjęły na pozór beznadziejną walkę o play-offy, którą przegrały dosłownie o włos.
  Myślę, że to była najbardziej ekscytująca końcówka rundy zasadniczej od wielu lat, zarówno w strefie spadkowej, jak i w zmaganiach o wejście do PO. Oby walka o medale była co najmniej tak samo emocjonująca.

 • VisoR napisał/a komentarz do Włókniarz - GKM: Grudziądz się postawił, ale sensacji nie było i Częstochowa jedzie w play-off (relacja)

  Przede wszystkim na starcie – Chciałbym pogratulować GKMowi tego, że prawie doprowadził mnie do zawału i swoją atomową końcówką sezonu zostawił pozytywnie wspomnienia po sobie. Sprawiliście, że do końcówki 15 biegu drżałem o nasz los. Pisałem parę dni temu, że jeśli druga linia GKMu się wstrzeli to będziemy mieli wielki problem. No i genialne pierwsze dwie kolejki Kaia i Buczka sprawiły że mecz poszedl jak poszedł, za to Artiom – niesamowita rakieta.

  Chcę też pogratulować – absolutnie poważnie – Toruniowi, za to że nie rzucili słów na wiatr i faktycznie zawalczyli o PO i niemal je wyrwali, wielki pokaz charakteru, nawet jeśli trzeba było liczyć też na czynniki niezależne od Aniołów.

  Myślę tez, że ten mecz powinien w końcu pokazać Cieślakowi i reszcie, że trzeba po prostu wstawiać z RZ Lyagera za Musielaka. Gorzej niż Tobiasz nie da się pojechać, a Lyager może chociaż zaskoczy w jednym czy dwóch biegach i na pewno będzie walczyć. Musielak w przyszłym sezonie na pewno nie znajdzie sobie miejsca w Ekstralidzę po takim sezonie. Jak dla mnie definitywnie najgorszy zawodnik EE.

  Za to my, kibice Włókniarza nie mamy totalnie się z czego cieszyć. Pojechaliśmy fatalne spotkanie i uratowal nas tylko i wyłącznie Leon, ten mecz pokazał że nie da się cały sezon jeździć czterema zawodnikami. Jeśli tak pojedziemy w PO szykuje się łomot. Mieliśmy dzisiaj sporo farta. Najważniejsza okazała się rywalizacja słabych punktów obu drużyn – juniorów. I to zdecydowane zwycięstwo Gruchy i Świącika (9+2) dało nam zwycięstwo, bo juniorzy GKMu zrobili tylko 1 punkt. Problem jest taki, że Gorzów juniorów ma już lepszych...

 • VisoR napisał/a komentarz do Włókniarz - GKM: Mecz w Częstochowie odwołany! Znamy termin powtórki

  Jako kibicowi z Częstochowy jest mi zwyczajnie głupio po tym kabarecie, ktory się tutaj odbył przez ostatnią godzinę. Ale nie rozumiem tych wszystkich pretensji rzucanych w stronę miasta, klubu, kibiców czy Cieślaka. Nawet jeśli Cieślak mataczył to do diabła ludzie, Sędzia i Komisarz Toru to są dorośli ludzie, z odpowiednimi uprawnieniami. Choćby Marek się tam tarzał, tuptał i płakał to mogliby go zignorować i zarządzić pracę na torze. Jakby nie patrzeć, po to powołano komisarza, aby czuwał nad pracami torowymi. Tymczasem razem z Panem Słupskim woleli kręci wynik na liczniku kroków w telefonie.

  Więc co tutaj miał klub zrobić? Biegać za sędzią i komisarzem i prosić o zarządzenie prac na torze? Rozumiem wszelkie frustrację, ale nie rozumiem dlaczego łajnem obrzuca się tylko klub, kiedy największy wpływ na wszystko w teorii ma mieć sędzia i komisarz. Po co oni tam byli?

 • VisoR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeszcze raz zapytam wszystkich. Czemu winna ma być tylko Częstochowa i Cieślak? Od czego jest tam sędzia i komisarz? Od kręcenia spacerowych kółek po torze i słuchania co im powie Cieślak?

 • VisoR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czestochowa nic nie robi, ale czy też nie jest tak że sędzia, a zwłaszcza komisarz toru są od tego żeby takie prace zarządzić? W końcu nie maja obowiązku latać do Cieślaka po zgode.

 • VisoR napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prognozy pokazują obecnie między 30-40% na opady między 20 a 21. Zrobiło się szaro, ale na Trzech Wieszczów przynajmniej chmury nie wyglądają tak źle.

 • VisoR napisał/a komentarz do Znamy nowy termin meczu Włókniarz - GKM

  Nie ma co umniejszać GKMowi, takie podejście nigdy się dobrze nie kończy. Artiom jest w dużym gazie, Antonio nie raz nie dwa zaliczył na naszym torze dobry występ. Jeśli druga linia (zwłaszcza Buczek) wstrzeli się z przełożeniem możemy się namęczyć o zwycięstwo.

  Osoby, które za to używają jako argumentu meczu z zeszłego roku, powinny pamiętać ze w tym sezonie CKM to jednak inna drużyna. Leon jest obecnie w fantastycznej dyspozycji, Lindgren nawet kiedy nie szło mu gdzie indziej, na naszym torze zawsze robił swoje, tak samo Matej w tym roku na SGP trzyma raczej stabilną formę. No i Adrian sam w sobie jest więcej warty niż Ułamek i Baran w pakiecie. Niestety zostaję nam Musielak, który pewnie punkty zrobi tylko na juniorach...

  Juniorzy to problem u nas, ale na szczęście tutaj i GKM nie błyszczy, liczę ze Grucha nie przyniesie wstydu na własnym torze, bo to mogą być najważniejsze punkty.

  Ogólnikowo nie zakładam spacerku, ale liczę na w miarę bezstresowe zwycięstwo w stylu 49:41/50:40.

 • VisoR napisał/a komentarz do Mówi, że nie pierze pieniędzy i nie jest słupem mafii. Z Hancockiem chce się dogadać

  Ta narracja o tym, że Hancock zachowuję się dziwnie, a klub nie jest wcale taki zły za bardzo przypomina mi sytuacje z nami, kiedy za to Emil był tym co się dziwnie zachowywał, a klub wcale nie był taki zły. Mam nadzieje, że kibiców z Rzeszowa ominie jednak taki los.

 • VisoR został fanem tagów: Leon Madsen, forBET Włókniarz Częstochowa

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.