Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel według Jacka. Tylko to może uratować beniaminka PGE Ekstraligi [FELIETON]

  A po co Ostrovii "gwiazdy ekstraligi"? co? > po to, żeby się utrzymać? = Ostrovia wjechała do ekstraligi przy pomocy szybkich silników, które ufundował temu zespołowi Sponsor (Bracia Garcarkowie)! -Przy pomocy tych silników byli w stanie rozjechać każdą drużynę w 1-lidze, tak samo, jak to niedawno uczynił Apator.. i chyba, tylko z "grzeczności dla bukmacherów" nie wygrali wszystkich spotkań. Jeśli Sponsor (Bracia Garcarkowie) ufundują Ostrovii ponownie szybkie silniki, ale tym razem takie, które będą porównywalne do tych, jakimi dysponują tzw. "gwiazdy ekstraligi" to Ostrovia nie potrzebuje żadnych "armat ekstraligowych" do tego, aby nie odstawać przynajmniej od dolnej połowy tabeli ekstraligi, a to dlatego, bo już takie doświadczone 'armaty' posiada, choćby w Osobach: Walaska czy Gapińskiego.. Ot i cała to tajemnica kontraktowania tzw. 'armat ekstraligowych'

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Interesujące słowa eksperta. W Rybniku postawiono na niewłaściwych zawodników

  Dobór Zawodników?? - A niby czym różni się Walasek od Holty? co? lub np. waleczny Trofimow od Hansena? lub Klindt czy Berntzon od Jepsen Jensena? = NICZYM się nie różnią!!! (chyba, że Ktoś przyczepi się do różnicy w centymetrach wzrostu czy wagi). W dzisiejszym żużlu przede wszystkim najważniejsze są szybkie silniki, a nie głównie Nazwiska na siodełku! = I właśnie przy pomocy szybkich silników (od sponsora braci Garcarków) Ostrovia rozjechała i ośmieszyła ROW!! Ps. i tu rodzi się pytanie: na co liczyli działacze ROW-u? trąbiąc przed sezonem, że chcą wywalczyć awans do ekstraligi?

 • AG-nia napisał/a komentarz do Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  Jeśli Wilki nie zrobią "czegoś extra" aby tor w stu procentach był Ich atutem, to Krosno nie wygra tego meczu.

 • AG-nia lubi Komentarz

  Do boju Wybrżeże Wrocław czeka na was w Ekstralidze

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Jeden klub już gotowy na nowe rozgrywki! Kadra wygląda imponująco

  Już nie wiedzą.. na czym jeszcze zarabiać? - Niech utworzą ponadto dwie dodatkowe ligi dla U-22 i U-23 i oczywiście opatrzą je swoim sztandarowym nazewnictwem: "Najlepsza liga świata".. ciekawe.. czy jeśli upadłby żużel w Anglii, Szwecji i Danii, to też by nadal trąbili, iż Polska Liga, to najlepsza liga świata?

 • AG-nia napisał/a komentarz do Boniek i Gollob wspierają odbudowę legendarnego klubu. Aż 13 nazwisk na liście potencjalnych wzmocnień

  Dźwięczny tytuł: "13 nazwisk na liście" a w rzeczywistości będą jechać prawie tym samym składem.. dorzucą tylko 1-Juniora, 1-U24 i 1-polskiego Seniora (zamiast Gały) i to wszystko! = Takie zakupy transferowe, to robi niemal każdy Klub.. a Oni już trąbią i zapowiadają walkę o awans! > I znów pompuje Kanclerz ten swój bydgoski balon, bo wie On dobrze, że mało rozumni Kibice Polonii ponownie to kupią..

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Wybrzeże - Unia. Nieoczekiwani zawodnicy dali przewagę gdańszczanom [NOTY]

  Absolutnie nie zauważyłem w tym meczu "wymęczonego zwycięstwa Gdańska".. ale w pełni kontrolowany wynik meczu przez gospodarzy od początku do końca..

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Menedżer Zdunek Wybrzeża mówi o szansach w play-off i zdradza, czy będą wzmocnienia [WYWIAD]

  @ Bartosz1980000 > Człowieku z ciebie, to jakiś psychiczny mściwo-zawzięty pacjent sugerujący Innym od wielu tygodni wciąż to, że Wilki Krosno to "sprzedawczyki" które podłożyły się Gdańskowi w obu meczach.. - Nie masz ćwoku na to żadnych dowodów, ale koniecznie chcesz celowo obrażać wciąż Klub z Krosna.. skoro nie masz na to "tyfusie" żadnych najmniejszych dowodów, to zamknij wreszcie w tym temacie swoją mo*de!

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Abramczyk Polonii mówi o zmianach w trakcie meczu, kandydacie do awansu i celu na sezon 2022

  Jerzy Kanclerz, już tyle nabajdurzył w tym sezonie i jeszcze mu mało i dalej bajdurzy mówiąc: "Ostrowianie to dla mnie kandydat numer jeden do awansu". - A tymczasem rzeczywistość wygląda tak: 20 marca 2021 > "W razie powiększenia PGE Ekstraligi, budżet na rok 2022 musimy budować już dzisiaj, tak by jechać w mocniejszym składzie, z ambitniejszymi celami awansu. Myślę, że przyszłoroczny budżet musi się zwiększyć o co najmniej milion złotych - podkreślił podczas konferencji prasowej sternik Arged Malesy Ostrów Wielkopolski."

 • AG-nia lubi Komentarz

  Jest jeden scenariusz nie będzie TYFUSIARSTWA w play off he he :)

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Skrzydlewski nie żartował z atakiem na PGE Ekstraligę. Orzeł ma już wizję składu na sezon 2022

  Niestety, ale w 1-lidze (nazywajcie sobie to, nawet spółdzielnią) obowiązuje kolejność oczekiwania poszczególnych drużyn na awans, jeśli tylko Klub spełnia wymogi ekstraligi i chce do niej awansować. I Skrzydlewski ma rację i wie dokładnie, co mówi, bo w następnym sezonie "upoważniony" (w/g kolejności) do awansu będzie właśnie Orzeł Łódź i cała liga będzie również jechać przeciwko spadkowiczowi z e-lipy. Żużlowcy we wszystkich klubach, to Koledzy, a nawet Przyjaciele i Oni również nie wyłamują się z tych układów i później solidarnie postępują tak, by "wybrany Klub" wylądował najpierw w PO, a potem awansował. W tym sezonie awansuje... (nie powiem Wam Kto..) powiem tylko, że na pewno awansu po raz kolejny nie wywalczy ROW Rybnik.. i działacze w Rybniku dobrze o tym wiedzą od początku sezonu! A Polonia nie jest żadnym "bogaczem" bogatym klubem, takim jak np. Apator, czy Motor Lublin, żeby robić wobec niej ukłon i przepuszczać Polonię poza kolejnością do ekstraligi. Ps. w dzisiejszym sporcie (opanowanym legalnie przez bukmacherów!) nie należy naiwnie wciąż myśleć, iż pomiędzy rywalizującymi zawodowcami zawsze i wszędzie (tylko i wyłącznie!) ma miejsce i powinna mieć miejsce czysta i sprawiedliwa rywalizacja, a sędziowie powinni być filarami nieomylności i uczciwości = Tak nigdy nie było i nie będzie!

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Wybrzeżu potrzebne wzmocnienia po awansie do play-off? Tak uważa legenda klubu

  @Za Wybrzeze raz > skoro zadałeś, takie "mądre" pytania, to otrzymasz też "mądrą" odpowiedź: = Kułakowa i Jamroga podczas tego meczu męczył niesamowicie dokuczliwy katar, który (złośliwie?) powodował atak kichnięcia przed startem do biegu akurat w momencie puszczenia taśmy, a także i w trakcie wyścigu, też (złośliwe?) kichnięcia się zdarzały, jeśli tylko któryś z Nich przymierzał się do wyprzedzania... teraz już znasz całą prawdę.. dlaczego Ci żużlowcy, tak beznadziejnie pojechali..

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Wybrzeżu potrzebne wzmocnienia po awansie do play-off? Tak uważa legenda klubu

  Wybrzeże przegrało wysoko w Rybniku.. i doświadczony były żużlowiec Jarosław Olszewski (udając, że nie wie o co chodzi) mówi: "Nie wiem jaka była tego przyczyna?" - A przecież (moim zdaniem) odpowiedź jest bardzo prosta, bo wystarczy tylko spojrzeć na punktację z tego meczu, żeby wyciągnąć (widoczne, jak na dłoni) wnioski: >1)Krystian Pieszczek (3,3,3,0,3,0) = silnik bezpośrednio po serwisie! >2)Rasmus Jensen (3,1,3,2,1,2) = silnik bezpośrednio po serwisie! >3)Jakub Jamróg (1,0,1,-,2) = silnik kompletnie bez serwisu! >4)Wiktor Kułakow (1,2,1,d,1) = silnik kompletnie bez serwisu!
  Ps. i już przed meczem gdańscy żużlowcy wiedzieli, że jadą do Rybnika po wysoką porażkę, bo 2-punktujących zawodników nie jest przecież w stanie niczego zdziałać.

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Odmieniony Mateusz Szczepaniak. Skąd przemiana zawodnika Wilków?

  @Dami > ty obłudny człowieku.. przecież to ty napinałeś się cały czas od momentu, kiedy Polonia zaczęła jeździć w swoim pełnym składzie.. a teraz udajesz sklerotyka i piszesz, że to Inni się napinają? Zarozumiale przepowiadałeś, jak nadęty paw nawet awans do ekstraligi (a co dopiero do PO) lekceważąc Inne zespoły. Drugiego takiego bezczelnego napinacza, jak ty z jadem obłudy, to na tym forum nie ma!

 • AG-nia lubi Komentarz

  Dami: posłuchaj chłopcze. Jak już to ty się wszędzie napinałeś w komentarzach a teraz robisz z siebie ofiarę zapomniałeś już czy mam ci przypomnieć.? Wszędzie szczekacie jaka to Polonia jest wielka jakie to tradycje i na co to się zdało? Małe Krosno bez tradycji zlało wam dupe!!!!! Wstyd na całą Polskę!!! Trochę więcej pokory i szacunku dla innych. No ale cóż ty chyba nie znasz znaczenia słów pokora i szacunku. Podaj sobie rączkę z Polonia BKS jesteście siebie warci.

 • AG-nia lubi Komentarz

  Brawo Mateusz oby tak dalej

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Odmieniony Mateusz Szczepaniak. Skąd przemiana zawodnika Wilków?

  @Dami: Ty obłudny człowieku.. przecież to ty napinałeś się przed każdym meczem Polonii, jak tylko zaczęła jeździć w swoim pełnym składzie, a teraz udajesz sklerotyka i piszesz o Innych, że się napinają? Przepowiadałeś obłudniku nawet awans do ekstraligi, a co dopiero do PO.. a teraz znów się napinasz i zapowiadasz, że "w przyszłym roku Polonia i tak awansuje". Drugiego takiego napinacza, jak ty z jadem obłudy, to na tym forum nie ma!

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Odmieniony Mateusz Szczepaniak. Skąd przemiana zawodnika Wilków?

  W poniedziałek (02-08) był artykuł o tym, że Włókniarz pomógł Krosnu wygrać w Bydgoszczy niby dlatego, bo pozwolili Wilkom potrenować przed meczem na swoim torze. - A ja ujmę, to inaczej.. nie tylko Włókniarz pozwolił potrenować, ale także zaopatrzył Wilków w swoje ekstraligowe silniki na czekający Ich mecz w Bydgoszczy! - O czym miałoby to świadczyć? = a o tym, że Ekstraliga nie chce widzieć w swoim gronie nadętej i butnej Polonii Bydgoszcz razem z Ich Guru na czele Tomaszem G. który zaopatrzył "swoją" Polonię w silniki ekstraligowe chcąc przy ich pomocy wjechać sobie do ekstraligi, tak jak to zrobił niedawno Apator.. i nagle w meczu z Krosnem razem ze "swoją" Polonią (bardzo lubiany w ekstralidze Tomasz??) ujrzał w swoich oczach znak STOP i wie On dziś dobrze o tym razem ze "swoją" Polonią, że nie tylko od Wilków otrzymał "kopa" ale także i przede wszystkim od ekstraligi, która w sposób oczywisty pokazała Mu.. gdzie (dla Polonii i dla Niego) są drzwi?

 • AG-nia lubi Komentarz

  Oby tylko Tarasienko nie próbował POBIĆ kolegów z zespołu jak mu utrudnią zarabianie pieniążków na życie tak jak było to z Lyagerem w Gnieźnie i Bartochem w meczu z Krosnem Ps Za tego typu AGRESJĘ powinna być Czerwona kartka i nie ważne że to wobec "kolegów " z drużyny :)

 • AG-nia napisał/a komentarz do Czy play-off przejdą im koło nosa? "Nikt z nas nie powiedział ostatniego słowa"

  Szkoda, że Orzeł przegrał w Tarnowie, bo po 14-kolejce zepchnąłby Polonię na 6-miejsce, czyli tam, gdzie powinno być ich miejsce

 • AG-nia napisał/a komentarz do Czy play-off przejdą im koło nosa? "Nikt z nas nie powiedział ostatniego słowa"

  Ostatnią 14-kolejkę otwiera mecz Gdańsk-Tarnów i żużlowcy Wybrzeża śmieją się na treningu i mówią, że chcą przegrać z Tarnowem na własnym torze ok. 40:50 i zgarnąć tylko 1-punkt bonusowy, by w ten sposób wejść do PO, a to dlatego, żeby jeszcze bardziej zakpić z "wielkiej" i jej Guru Tomasza G. > bo takie właśnie telefony dostali gdańscy żużlowcy z tą propozycją od swych Kolegów z Krosna, Ostrowa i Rybnika

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Abramczyk Polonii mówi o porażce z Cellfast Wilkami i stanie zdrowia Grzegorza Zengoty

  @Dami > Bzdurne to jest twoje rozumowanie, bo skoro sam piszesz: "są takie układy" to powinieneś logicznie sam rozumieć to, że Ostrów postąpi identycznie tak samo, jak Krosno

 • AG-nia napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Abramczyk Polonii mówi o porażce z Cellfast Wilkami i stanie zdrowia Grzegorza Zengoty

  W Ekstralidze najwięcej mają do powiedzenia udziałowcy tzn. (oprócz PZM-u) głównie 8-drużyn ekstraligowych. I Ci ekstraligowcy (jak na razie) nie życzą sobie tego, aby w sezonie 2022 w Ich gronie jeździła Polonia Bydgoszcz.. czego w ogóle zawzięcie i z uporem maniaka nie chciał wziąć pod uwagę zarozumiały sztab Polonii z Gollobem na czele! i tok myślenia tegoż sztabu udzielił się także niektórym bezczelnym i zarozumiałym kibicom Polonii na tym forum. - A ekstraligowcy w kontrze dogadani z pierwszoligawcami uzgodnili, aby zarozumiałej Polonii w 1-lidze postawić tamę i ukrócić ich nadęte zapędy i wielka szkoda, że drużyna Polonii nie jechała przez cały sezon w swoim pełnym składzie, bo zobaczylibyście Wszyscy wtedy, że drużyny pierwszoligowe solidarnie (łącznie z sędziami) i tak by Polonię nie dopuściły do awansu w tym sezonie.. a wysokie wygrane Polonii z Gdańskiem i Gnieznem, to były jedynie fory dla Polonii, żeby nieobecni dotąd w składzie Polonii zawodnicy (głównie z powodu kontuzji) mogli nabić sobie płatne punkty, aby sezonu całkowicie nie mieć w plecy. - A na wczorajszym meczu z Krosnem, już forów żadnych nie było i od razu wyszło szydło z worka.. jaki to super niezwyciężony skład posiada Polonia..

 • AG-nia lubi Komentarz

  Dobrze im na drugi raz te cwanaki będą mieć trochę pokory przed każdym meczem fajnie Rybnik ich sprowadził na ziemie 2 razy a teraz krosno pięknie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.