WyGda - lubi - strona 2

 • WyGda lubi Komentarz

  A Tobie antypatia do Wybrzeża. Odszedl Thomsen i Michelsen. Przyszli inni i mamy bardziej wyrównanay skład jak rok temu. I czemu piszesz o opuszczeniu klubu tylko przez tych dwoje? Czemu nie napiszesz że odeszli też Ci przez których nie weszliśmy do Play Off? Kossakowski, Szczepaniak i Fajfer który w Gnieźnie zrobił życiówke ZEROpkt!!! Czemu nie napiszesz o kontuzjach?

 • WyGda lubi Komentarz

  No właśnie - jeszcze na tor nie wyjechali, a ty już we wszystkich ligach ( co miałam okazję zaobserwować ) ustaliłeś pełną kolejność na koniec sezonu.

 • WyGda lubi Komentarz

  Owszem. Uważam, że mamy lepszy skład niż rok temu.

 • WyGda lubi Komentarz

  cała prawda o tym klubie i jego niby-kibicach :):):)

 • WyGda lubi Komentarz

  Tor zweryfikuje wszystko. W klubie stanęli na wysokości zadania. Jeszcze jednego juniora trzeba.

 • WyGda lubi Komentarz

  Trochę uproszczone, ale zgoda. Dziś na stronie Wybrzeża jest wywiad z naszym prezesem, w którym m.in. wypowiada się na temat gdańskich zawodników. I to w porównaniu z wypowiedziami Skrzydlewskiego niebo a ziemia. Po odejściu Kędziory zrobiła się w Gdańsku fajna atmosfera, o której mówią wszyscy : prezes, trenerzy, zawodnicy, kibice. Widać to w trakcie zawodów i po, a ostatni mecz z Piłą byl tego ewidentnym przykładem. Zaczęły się też konkretne wyniki. Podstawą jest jednak szacunek, którego niestety prezes Orła wobec zawodników nie okazuje. Jestem bardzo zniesmaczona tą wypowiedzią.