Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• AndrzejBall otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

• AndrzejBall lubi Komentarz

V-ce Mistrzostwo Europy, ale dyscyplina jak na razie mało popularna i trochę niezrozumiała dla przeciętnych kibiców. W PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ rywalizacja toczy się między dwoma zespołami, z których każdy składa się z 3 zawodników i 1 bramkarza. Mecz trwa 2 połowy po 10 minut każda, a w każdej z nich trzeba wyłonić zwycięzcę. Gra się używając rąk, dozwolone jest "rzucanie się" na piłkę. Boisko do gry ma wymiary 27 x 12 metrów, a jego nawierzchnię stanowi piasek. W trakcie meczu zdobywa się bramki, z których "zwykła bramka" to 1 punkt, a "spektakularna bramka" to 2 punkty. Te bramki decydują, która drużyna wygra konkretną połowę meczu. Mecz natomiast wygrywa ta drużyna, która zdobędzie więcej tzw. "punktów meczowych" (wygranie połowy meczu = 1 punkt meczowy ; wygranie dwóch połówek = 2 punkty meczowe). Dogrywki odbywają się w tzw. systemie "SHOOT-OUT".... Ufff.

• AndrzejBall został fanem Reprezentacja Polski juniorów

• AndrzejBall napisał/a komentarz do ME do lat 18: Polacy roztrwonili przewagę. Czołowa dziesiątka odjechała

Chciałem się nie udzielać na tej stronie, ale muszę!
    To jest dramat! Przegrywamy z naprawdę dość słabą Rosją. Jedyne co Polacy grają to byle by dać do skrzydła do Michała Ścisłowicza i ten nawet z ciężkich sytuacji ma rzucać, ale co się dziwić jak temu chłopakowi ten turniej wychodzi. Ale ta kadra Pana Piotrka nie ma żądnych rozegrań. Grają zamiany pozycji i krzyżówki i to wszystko! Czasami któryś z rozgrywających spróbuję coś jeden na jeden, ale zazwyczaj nieskutecznie. Cały turniej Polacy grają ze słabą skutecznością i miernie w obronie (pierwsza połowa z Rosją w obronie była niezła). Brakuje wielu zawodników na tym turnieju w tej kadrze, oglądając mecze to się widzi! I to, że trener chodzi cały czas z rękami w kieszeni i z kartkami na czas w gaciach to brak szacunku i wstyd!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.